اعتراف دکتر امید ربانی‌فر به قصور و اشتباهات تیم پزشکی ایرانی در ماجرای بیماری کیارستمی

دکتر امید ربانی‌فر اطلاعاتی درباره فوت عباس کیارستمی در صفحه شخصی فیس بوک اش این متن را منتشر کرد:

امروز من شرمگینم مانند راننده لدری که خواست مسجد اصفهان را خراب کند و توانست متاسفانه سیستم پزشکی ایران نتوانست سرشناس ترین شهروند خودش را درمان کند، هرچه بیشتر تحقیق کردم هرجه بیشتر جستجو کردم بیشتر فهمیدم که قصور از جانب تیم پزشکی بوده و حالا که استاد در خانه دوست آرمیده نتایج همه جستجوهایم را برای شما هم میگویم.
استاد کیارستمی به علت عمل پولیپ روده (و نه سرطان) و به توصیه دوستانش و به اعتبار دکتر میر در بیمارستان جم بستری میشود. دکتر میر استاد را نمیشناسن (و شاید اگر هم میشناختن تاثیر چندانی نداشت) به جای اینکه عمل را خودشان انجام دهند عمل را به پسر شان میسپارند.ظاهرا عمل موفقیت آمیز بوده و متخصص جراح و متخصص عفونی (دکتر پارسا) در حالیکه بیمار هنوز بستری است برای تعطیلات عید راهی مسافرت نوروزی میشوند. اما عفونت بعد عمل اتفاق می افتد و چون کسی نمیتواند دو پزشک مسئول را پیدا کند خانم حکمت با وزیر تماس میگیرند که استاد دوباره تجت عمل جراحی قرار میگیرند و این بار با شک به عفونت کیسه صفرا کیسه صفرا برداشته میشود. حین عمل لوله حالب هم پاره شده و سوند دبل جی برای ایشان تعبیه میشود. استاد از بیمارستان مرخص اما این بار برای برداشتن دبل جی در بیمارستان آراد بستری میشوند و بعد هم با رضایت خانواده به فرانسه اعزام و در آنجا به علت آمبولی (و نه سرطان) فوت میکنند. من از طرف شخص خودم بسیار غمگین و شرمسار هستم و امیدوارم (گرچه واقعا امیدی ندارم) وزیر محترم پیگیر ماجرا باشد.

 1. امین
  ۱۷ تیر ۱۳۹۵

  متاسفانه پزشکان اصلا وجدان ندارند و در مورد بیماران مقداری مسن بسیار کوتاهی میکنند.
  قبلا درسی به نام اخلاق در پزشکی بود فکر کنم تازگی ها به پول در پزشکی تغییر یافته است

 2. سعید
  ۱۷ تیر ۱۳۹۵

  باید چنین پزشکی را زنده زنده سوزاند که به جان انسانها ذره ی بها نمی دهند

 3. علی
  ۱۷ تیر ۱۳۹۵

  دربهت وناباوری بسر میبرم امثال کیا رستمیها درکشورم بی شمارند تعدادی از پزشکان متاسفانه ?

 4. ناصر
  ۱۸ تیر ۱۳۹۵

  دوستان گرامی
  بدون نظر کارشناسی این افاضه فضل ها رو سخت بشه باور کرد. متاسفانه شهرت طلبان همیشه به دنبال فرصتی برای جلب توجه هستند و نا آگاهان و بخصوص حسودان آماده باور این دروغ ها. اما افرادی که انقدر محکم حکم صادر میکنند اول باید ببینند خودشون چه سودی برای جامعه دارند و در چه کار مسوولیت داری مشغولند. سرویس خواهی به شدت تو جامعه ای که واسطه گری و کارمندی رایج ترین شغل هاست باعث خستگی روحی حرفه ای ها شده. کمی منصف باشیم.

  • شیرین
   ۲۳ تیر ۱۳۹۵

   با حرفاتون کاملا موافقم.نمیدونم علت این پزشک ستیزی تا این حد چیه؟!!

   • امیر
    ۲۴ مرداد ۱۳۹۵

    این قضیه رو بزاریم کنار، آیا منکر بی کفایتی پزشکان ایران در یک دهه اخیر هستید ؟ درسته مردم از ناآگاهی کمتر رو به شکایت می برند ولی نارضایتی زیادی بوجود اومده. مردم بیکارن که گیر میدن یا واقعا اتفاقات ناجوری در جامعه پزشکی رخ داده ؟!!

 5. امیر
  ۱۹ تیر ۱۳۹۵

  پدرم یک ماه قبل بدلیل تشخیص و کسورت پزشکی فوت کرد. لطفا آقای وزیر به جان تمام بیماران ارزش بده و نه فقط کیا رستمی

 6. نفیسه صادقی
  ۱۹ تیر ۱۳۹۵

  ببخشید فقط در این تحقیق شما یه سوال برای من پیش اومد دکتر میر پدر سال هاست فوت کردند و دکتر میر پسر جراح بیمارستان جم هستند فکر کنم تحقیقات تون درست نیست البته من نسبتی با دکتر میر ندارم فقط ایشون جراح مادر من در بیمارستان جم بودند

  • احمد
   ۲۳ تیر ۱۳۹۵

   پدر بزرگ این دکتر احمد میر درگذشته است و پدرشان در قید حیاتند

 7. احمد
  ۲۰ تیر ۱۳۹۵

  باسلام و احترام
  خانواده دکتر احمد میر ، پدر در پدر از جراحان بنام ایران هستند . لطفا به سادگی قضاوت نکنید. بی شک زنده یاد عباس کیارستمی انسان بزرگی بودند . به نظرم باید صبور باشیم تا موضوع با دقت بیشتر بررسی شود.من مانند خیلی از آدما ها خاطرات تلخ و شیرین زیادی از مراجعه به جامعه پزشکی دارم . بعضی متاثر کننده و بعضی نجات بخش .

 8. احمد
  ۲۰ تیر ۱۳۹۵

  در پاسخ به خانم صادقی باید عرض کنم دکتر احمد میر فزرند علی محمد میر و برادر زاده مرحوم محمد علی میر هستند. پدر بزرگ ایشان زنده یاد دکتر یوسف میر ایروانی بودند. دکتر میر بزرگ بیش از پنجاه سال به پزشکى ایران (خصوصاً در رشته جراحى) خدمت کرد. سالیانى خدمتگزار بیمارستان نجمیه (به مناسبت خویشاوندى سببى با دکتر مصدق) و بعد رئیس بیمارستان وزیرى و بعد رئیس بخشى از جراحى بیمارستان بزرگ دانشگاه تهران بود. به همین مناسبت تالاری را در دانشکدۀ پزشکی به نام او کردند.
  برای اطلاعات بیشتر مراجعه شود به مقاله منتشر شده به قلم زنده یاد دکتر ایرج افشار در فصل نامه بخارا – شماره ۷۲-۷۳ مهر- دی ۱۳۸۸

 9. رضا
  ۲۰ تیر ۱۳۹۵

  فکر کنم موقع عمل پولیپ حالب پاره شده نه عمل کیسه صفرا.در ضمن ایشون تشریف میبردن مثل ما بیمارستان دولتی.کارشون هم انجام میشد.کسی هم مرخصی نمیرفت.حرف پول پرستی هم نمیشد.دست قطع شده پدر من رو سال گذشته در بیمارستان سینا تهران پیوند کردن اونم رایگان.بسیار هم راضی هستیم.پدر من یک مغازه دار ساده بود نه کارگردان پولدار

 10. ماهرخ
  ۲۱ تیر ۱۳۹۵

  زنده یاد عباس کیارستمی به دست با کفایت استاد دکتر احمد میر در بیمارستان جم جراحی شد.درود به روان لطیف و آسمانی عباس کیارستمی.

 11. زهرا
  ۲۲ تیر ۱۳۹۵

  دکتر میر و پسرش و دستیار ش که عمل جراحی را انجام دادند باید محاکمه و زندانی شوند تا درسی برای جامعه پزشکی و بی وجدانی آنها باشد.

  • سیما
   ۲۳ تیر ۱۳۹۵

   خانوم انگار شما خیلی دوس داشتی پزشکی قبول شی اما نشدی نه؟

   • من
    ۲۸ تیر ۱۳۹۵

    متأسفم از کوته فکری شما. یعنی انتقاد به پزشک به معنای آرزوی پزشک شدن است؟ آنها که آرزویش را داشته اند، حتما به آن رسیده اند. آنها که هرگز آرزویش را نداشته اند هم به مشاغل دیگر مشغولند.

   • سیامکیامک
    ۱۴ مهر ۱۳۹۵

    ماشالا دکترهای عزیز هر چه در وجدان کم دارن در اعتماد به نفس و توهم کم ندارن

 12. عرفان
  ۲۳ تیر ۱۳۹۵

  با سلام خدمت تمام دوستان و با احترام برای تمامی عقاید ونظراتتون درست است دکترمیر در مورد اقای کیارستمی طبق این اظهارات اشتباه داشته اما فراموش نکنیم اشتباهات پزشکی در بهترین وبالاترین سطح پزشکی دنیا هم خالی از اشتباهات نیست و همچنین فراموش نکنید همین اقای دکتر میر جان هزاران نفر از جمله مادر منو از این بیماری نجات داده وخدمات فراوانی در حق مردم و ملتی که دچار این بیماری سخت شدند انجام دادند با احترام برای تمامی نظرات دوستان به نظر شما بهتر نیست که یک طرفه به قاضی نریم و از دید افرادی مثل من هم به این قضیه نگاه بشه

 13. محمد
  ۲۴ تیر ۱۳۹۵

  پسر خاله بنده بعد از ٢۶ سال درس خواندن جراح ارلژی شدند وقتی از او در مورد سایر جراحی ها در قسمتهای دیگر بدن میپرسم میگوید زیاد نمیدانم ، آقای مهرجویی چگونه چنین اتهام بزرگی به پزشک ایشان میزنند در حالیکه ذره ای اطلاعات پزشکی ندارند ؟ اجازه دهیم تحقیقات انجام شود بعد إظهار نظر کنیم .

 14. فرناز
  ۲۸ تیر ۱۳۹۵

  دکتر احمد میر پزشکی بی نظیر از هر لحاظ هستند . من روزی پیش ایشون عمل کردم . دکتر میر با وجدان ترین دکتری هستند که تا به حال دیدم دکتری که براش فرقی نداره که بیمارش شهرتی داره یا نه . من خودم از عادی ترین افراد جامعه هستم ولی وقتی به ایشون مراجعه کردم ایشون و دستیارش با تمام وجود به من اهمیت دادند و با گرمای دستای مهربونشون من رو عمل کردند که البته دستیارشون هم از بهترین پزشک ها هستند . من واقعا برای کیا رستمی متاسفم که مرگش نام ، شهرت ، آبرو و اعتبار دکتری چون دکتر احمد میر رو خراب کرد .

  • ناشناس
   ۰۴ مرداد ۱۳۹۵

   واقعا خنده داره شما برای کیارستم متاسف نیستین که مرده غصه ی ابروی این و اونو داری

   • سارا
    ۱۸ شهریور ۱۳۹۵

    عزیز من فکر میکنی اینا کین؟ دانشجو های خودشن و فامیلش. میگه برای کیارستمی متاسفم که با مرگش اسم و ابروی این دکتر رو خراب کرد. شما در این جملات منطق و عقلانیت میبینی؟؟؟

 15. مریم
  ۲۹ تیر ۱۳۹۵

  دکتر احمد میر در تمامی دنیا نمونه ندارد. پزشکی که از روزی که پیشش عمل کردم بعد از گذشت چند سال هنوز نتونستم محبت و مهربونی رو که در حق من در تمامی دوران عملم کرد فراموش کنم . بهترین، مهربون ترین، با محبت ترین، با وجدان ترین، با اخلاق ترین پزشک روی زمین دکتر میر عزیز من از تمام شایعه پردازان شبکه های مجازی و کسایی که بدون دونستن چیزی به خیلی از حرف ها دامن زدن عذر خواهی میکنم امیدوارم با قلب بزرگ و مهربونی که داری بتونی همرو ببخشی .

  • سارا
   ۱۸ شهریور ۱۳۹۵

   موافقم. گونه بینظیری است چون هر جای دنیا پزشک مقصر حداقل اعلام عذرخواهی میکنه

 16. سمانه
  ۲۹ تیر ۱۳۹۵

  من به نوبه خودم از دکتر احمد میر حمایت می کنم من ایشونو از نزدیک دیدم و میدونم ایشون با تمام وجودشان برای جان مریضاشون ارزش قائل هستند حالا این فرد می خواد مشهور باشن یا از مردم عادی پس بیایم منصفانه نگاه کنیم نه اینکه قضاوت کنیم چون خدا نیستیم که همه چیز رو بدونیم

 17. نسترن
  ۰۱ مرداد ۱۳۹۵

  لطفا قضاوت الکی کنید دکتر میر بهترین دکتری که من می شناسم ایشون پاک ترین و با وجدان ترین پزشکی هستند که تا حالا دیدم من خودم پیش ایشون و دستیار محترم ، عزیز و مهربونشون عمل کردم باید بگم بهترین روز های زندگیم همون روزهای عمل تو بیمارستان جم و پیش جناب آقای دکتر احمد میر و دستیار با محبتشون بود . شما چطور می تونید در مورد پزشکی صحبت کنید که اگه همه ی دنیا رو هم بگردید نمیتونید مثل اون پیدا کنید. دکتر میر پزشکی که با همه ی وجود به تمام بیماراش اهمیت میده . من تا این سن به پزشکانی زیادی مراجعه کردم ولی باید بگم هیچکدومشون نه دکتر میشدند و نه دستیار عزیزش .

 18. صادقی
  ۰۸ مرداد ۱۳۹۵

  ما همه از دکتر میر حمایت میکنیم و به ایشون اعلام میکنیم که همیشه پشتت هستیم و طرفدارت باقی خواهیم موند. دکتر میر عزیز ما به وجودت در کشورمون افتخار میکنیم و میدونیم که تو از بهترین پزشک ها هستی . ما همه دوووووووووووووووووستت داریم.

 19. فاطمه گودرزي
  ۰۸ مرداد ۱۳۹۵

  من میخواستم بگم دکتری به مهربانی وخوش برخورد ترین از آقای دکتر احمد میر ودستیارشان آقای دکتر ناصری در هیج جای دنیا پیدا نمی کنید

 20. موسوی
  ۰۹ مرداد ۱۳۹۵

  واقعا که دکتر میر و دستیار عزیز و مهربونشون از بهترین پزشک ها هستند. دستیار ایشون جناب آقای دکتر امیر حسین ناصری از با محبت و مهربون ترین پزشک ها است ایشون بسیار با شخصیت و با کمالات هستند اگر با دکتر میر و دستیار عزیزش دکتر ناصری برخورد داشته اید میدونید که این دو دکتر با قلب بزرگ و مهربونی که دارند واقعا واقعا از برترین پزشک ها هستند.

 21. الهام
  ۰۹ مرداد ۱۳۹۵

  خانم گودرزی شما همون فاطمه گودرزی بازیگر هستید.

 22. ناشناس میگه
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

  با سلام میخواستم بگم آقای دکتر احمد میر ودستیارشان آقای دکتر امیر حسین ناصری ودرمجموع تمام پزشکان بیمارستان جم جز با کفایت ترین ومهربانترین پزشکان هستندکه من تا بحال دیده ام?????☺?????????

 23. خشایار
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۵

  من از دکتر میر و دستیارش جناب آقای دکتر امیر حسین ناصری چی بگم که هر چی بگم کمه از مهربونیش چی بگم که شما باور کنید این دو تا دکتر چقدر مهربونن. من پیششون عمل کردم از وجدان و صداقت و مهربونی و محبت و رفتار خوبشونم هر چقدر که بگم کم گفتم .درود بر شماها .

 24. مريم
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۵

  بإسلام من پیش آقای دکتر احمد میر ودستیارشان عمل سنگ کیسه صفرا انجام دادم ایشان پزشکی متبحر ومهربان وبا کفایتی هستند

 25. سارا
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۵

  دکتر…احمد میر؟ مگه دکتره؟ یک انسان بیمسوولیت. خداروشکر که مردم متوجه اسم دستیار ناصری هم شدند تا دیگر به این افراد مراجعه نکنند. همین که نظرم رو خوندی کفایت کرد. جوابت با خدا

 26. بهرامی
  ۲۰ شهریور ۱۳۹۵

  دکتر احمد میر بهترین پزشکه سارا خانم شما چطور میتونی در مورد این دکتر اینطوری صحبت کنی شخصیت خودتو حفظ کن من نه دکتر میر هستم و نه دستیارش خوبش پس طرفداری منو به این حساب نذار. راجب هر کی میخوای حرف بزنی بزن ولی راجب دکتر ناصری دستیار عزیزش حرفی نزن که این دکتر جزو بهترین پزشکای این کشوره .

 27. مینو نصرتی
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۵

  دکتر میر و دستیارش نه تنها از نظر علمی جزو بهترین پزشکان این کشور هستند بلکه از لحاظ مهر و محبت و وجدان و صداقت هم از بهترین پزشک ها هستند . به خصوص دستیار عزیزش دکتر ناصری که از بهترین و بهترین پزشکان این دنیاست این دکتر اسطوره ی خوبی و مهربونی و محبت هستش . دکتر ناصری عزیز خیلیییییییییییییییی زیاد دوستت داریم .

 28. نیما عزیزی
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

  دکتر احمد میر واقعا بهترینه من خودم پیش ایشون عمل کردم یعنی هرچی ازش بگم کم گفتم کارش حرف نداره من عمل سختی پیشش کردم ولی ایشون به خوبی من رو عمل کرد. دکتر میر عزیز امیدوارم همیشه موفق باشی.

 29. عطیه عارف زاده
  ۱۵ مهر ۱۳۹۵

  دکتر میر عالیه من خودم پیشش عمل کردم ازش جز خوبی هیچی ندیدم یعنی واقعا فوق بهترینه هم خودش هم دستیارش دکتر ناصری عزیز فقط میتونم بگم متاسفم برای جامعه هنرمندان و مردمی که همش به بدگویی در مورد این دکتر پرداختند.

 30. ناشناس
  ۱۷ مهر ۱۳۹۵

  مرگ دست خداست پزشکان وسیله اند دکتر میر جز یکی از حاذق ترین ومهربانترین پزشکان هستند انشا الله همیشه سالم باشند?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 31. ناشناس
  ۱۸ مهر ۱۳۹۵

  لعنت بر دکتر میر و دستیار بی لیاقتش که جان کار گردان فرحیخته و بی ادعای مملکت ما را.گرفتند عباس کیارستمی گارگردانیست که دیگر نظیرش در مملکت ما یافت نمیشود باید در مطب این پزشک بی مسولیت و بیما رستان جم را گل بگیرند

 32. مینا
  ۲۰ مهر ۱۳۹۵

  دکتر میر عزیز متاسفانه ما مردمی بی لیاقت و بی انصاف هستیم و هر چقدر هم که شما بگویید مرگ ایشون به من ربطی نداره باز آدم هایی هستند که بگویند نه ربط داره .

 33. ملیکا عابدی
  ۲۲ مهر ۱۳۹۵

  دکتر میر عزیز من خودم پیشت عمل کردم لازم نیست شما بگی که چه رفتار هایی با بیمارانت داری و یا قصوری انجام نداده ایی من خودم توی تمام دوران عملم شاهد رفتار های زیبا و پسندیده ی خودت و دستیارت دکتر امیر حسین ناصری بودم . دکتر میر عزیز من میدونم که تو هیچ قصوری نکردی و از جون و دل به کیا رستمی رسیدگی کردی نه من بلکه همه ی مریضات هم میدونن . دکتر میر بزرگترین آرزویم اینه که بتونم دوباره شما دو تا فرشته ی مهربونو که در کنار هم پر و بال میشکنید تا از جون و دل به همه ی بیماراتون رسیدگی کنید رو دوباره ببینم.

 34. پرويز حيدري از شمال
  ۲۲ مهر ۱۳۹۵

  با سلام دکتر احمد میر من وأمثال من که شما رو میشناسیم از مسؤلیتت انسانیت وصداقت چیزی کم نداری و انهایی که بی جهت إظهار نظر میکنند هیچ اشنایی از شما ندارنند وقت با احساس قضاوت میکنندهرگزنگران نباش خدا همیشه با توست چون برای انسانیت خدمت میکنی. خداوند مرحوم کیارستمی را بیامرزد

 35. امیر
  ۲۳ مهر ۱۳۹۵

  سلام من این دکتر رو قبول ندارم چون ۱ سال پیش پدرم پیشه ایشان عمل روده انجام داد نزدیک عید ۹۴ چند روز بعد از عمل پدرم فوت کرد چون دکتر و دستیارش می خواستن برن خارج اهمیت به بیمار ندادن حالا که کیا رستمی فوت کرد فهمیدم این پزشک نیست

 36. زهرا قریب
  ۲۳ مهر ۱۳۹۵

  این دکتر عالیه مادرم چند سال پیش عمل سینه پییش انجام داد این دکتر حرف نداره من شاهد بودم که از جون و دل به همه ی مریضاش رسیدگی میکرد . این دکتر و دستیارش دکتر ناصری واقعا بهترینن . مادر من سرطان سینه داشت و برای معالجه پیش ایشون میرفت الانم خوب شده و هیچ اثری از اون سرطان رو دیگه نداره . دکتر میر عزیز و دکتر ناصری مهربون با قلب مهربون و بزرگی که دارید به سمت خدا پر کشید و میدونید که اون جای حق نشسته مطمئن باشید اون خدایی که من ازش سراغ دارم هیچ وقت بنده هاش رو از جمله بنده های خوبش چون شما دو تا دکتر عزیز رو هیچ وقت تنها نمی ذاره اگه دل امیدتون رو به امیدش گره بزنید هیچ وقت هیچ وقت نا امید نخواهید شد.

 37. هلن
  ۲۹ مهر ۱۳۹۵

  دکتر میر پزشکی بسیار بسیار باشخصیت هستند هم خودشون و هم دستیارشون. دکتر ناصری پزشکی که هیچ پزشکی هیچ پزشکی نمیتونه مثل اون باشه نه از رفتارش نه از اخلاقش و نه از علمش نمیتونه به هیچ عنوان کپی کنه.

 38. ناشناس
  ۳۰ مهر ۱۳۹۵

  باسلام اقای دکتر میر ودستیارشان اقای دکتر ناصری از هرجهت اخلاق ، مهربانی ، معرفت ووجدان بی نظیر میباشند

 39. امید
  ۰۳ آبان ۱۳۹۵

  ۱- ما پزشک نیستیم و صلاحیت متهم کردن یا تبرئه کردن در این موارد را نداریم. اینگونه تحقیقات توسط تیمهای متخصص انجام میشود و حتی پزشکانی که به پرونده بیمار اشراف کامل ندارند اظهار نظر نمیکنند.
  ۲- صرف اینکه یک پزشک به سفر خارج رفته یا یک مریض پس از جراحی فوت کرده دلیل بر قصور پزشک معالج نمیشود.
  ۳- با استناد به مواردی مثل قلب بزرگ، مهربانی، معرفت، وجدان بی نظیر… در یک پزشک نمیتوان او را از قصور احتمالی در یک پرونده تبرئه کرد.
  لطفا احساساتی برخورد نکنیم.و منتظر پایان تحقیقات و اعلام نظر گروه متخصص بمانیم.
  اعتلای کشور ما در گرو دگرگون شدن خود ما است.

 40. هستی
  ۲۸ آبان ۱۳۹۵

  هر کدوم از ما مردم بی فرهنگ فقط بلدیم در مورد کسی که اصلا نمی دونیم کیه نظر بدیم اصلا مگه هر کدوم از شماها میدونید جریان چی بوده که حالا دارین همه ی تقصیر هارو به گردن دکتر میر می اندازین .

 41. بهاره شمسایی
  ۰۸ آذر ۱۳۹۵

  دکتر میر بهترینه پدر من سال ها قبل پیشش عمل کیسه صفرا کرد به بهترین شکل پدر منو عمل کرد . دکتر میر و دکتر ناصری مهربون ترین پزشکای روی زمین هستند. من فوق‌العاده از کارشون راضی هستم . کشور ما پر شده از یه سری مردم بی فرهنگ و بی شخصیت که اصلا نمیدونن کیا رستمی کی بوده یا دکتر میر کیه اما در موردشون قضاوت میکنن . به قدری این دو پزشک مهربون و با محبت و خوش برخورد هستند که حد و حساب نداره .

 42. بهاره شمسایی
  ۰۸ آذر ۱۳۹۵

  دکتر میر عااااااااااااااااااااااااااااالیه اینو از صمیم قلب بهت میگم دکتر میر عزیز من هم کسی هستم که روزی پیشت عمل کردم و حالا همه ی آرزوم اینه که من هم مثل تو یه دکتر عالی بشم هم از لحاظ اخلاق و هم از نظر علمی . ما همه پشتتیم هر اتفاقی که بیفته باز هم بهت اعتماد داریم . دکتر میر و دکتر ناصری دوستت داااااااااااااریم.

 43. خشایار
  ۰۳ دی ۱۳۹۵

  بابا بسه دیگه خسته نشدین کیا رستمی مرد رفت تموم شد دکتر میرم هیچ تقصیری نداشته مرگ بر هر کسی که به دکتر میر تهمت زد.

 44. احمدی
  ۲۰ مهر ۱۳۹۸

  باسلام من مادری هستم که فرزندم سالها پیش دچاربیماری لنفوم شدنددکترمیرعزیزاولین پزشکی بودند که با جراحی بیماری فرزندم رابدون دریافت هزینه ای تشخیص داددند .
  ایشان پزشکی حاذق وانسانی بسیارشریف ودلسوزهستندلطفا قضاوت ناعادلانه نکنید
  دکترمیرعزیز من سلامتی فرزندم رامدیون شماهستم
  آرزوی سلامتی وموفقیت دارم براتون.