۵ سال به محدوده سنی شرکت‌کنندگان ورسوس اضافه شد
۵ سال به محدوده سنی شرکت‌کنندگان ورسوس اضافه شد

برگزارکنندگان سومین نمایشگاه هنری «ورسوس» سقف سنی شرکت‌کنندگان را از ۳۰ سال به ۳۵ سال افزایش دادند.

برگزارکنندگان سومین نمایشگاه هنری «ورسوس» سقف سنی شرکت‌کنندگان را از ۳۰ سال به ۳۵ سال افزایش دادند.

به گزارش تیتر هنر ، سومین نمایشگاه هنری ورسوس (نمایشگاه نقاشی سن‌ایچ برای نسل جوان) که از تیرماه فراخوان خود را اعلام کرده است با استقبال فراوان هنرمندان جوان و تقاضای آن‌ها برای افزایش محدوده سنی شرکت‌کنندگان رو به رو شد. بر همین اساس برگزارکنندگان مسابقه برای افزایش امکان مشارکت هنرمندان نقاش، سقف سنی شرکت کنندگان را از ۳۰ سال به ۳۵ سال افزایش دادند.

علاقه‌مندان به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند تا پایان آبان ماه با مراجعه به سایت www.versusartcontest.com اثر خود را به دبیرخانه این نمایشگاه ارائه کنند.

در ورسوس سوم هم مثل دو دوره گذشته ۱۰۰ درصد مبلغ فروش آثار هنری به هنرمندان جوان تعلق می‌گیرد که آثارشان پس از بررسی اولیه هیات انتخاب برای نمایشگاه انتخاب می‌شوند و آثارشان به فروش می‌رسد. جوایز برگزیدگان این دوره نیز بدین شرح است: نفر اول ۵ سکه بهار آزادی، نفر دوم ۳ سکه بهار آزادی، و نفر سوم ۲ سکه بهار آزادی.

هیات انتخاب آثار سومین نمایشگاه نقاشی ورسوس را شهره مهران، ندا رضوی‌پور، مرتضی دره‌باغی، بهرنگ صمدزادگان و محمد همزه تشکیل داده‌اند و داورانی که در مرحله نهایی به بررسی آثار برگزیده خواهند پرداخت علی گلستانه، فرح اصولی و هنگامه معمری هستند.

پس از پایان مهلت ارائه آثار در آبان ماه، هیات انتخاب، آثار رسیده را بررسی می‌کند و در مرحله نهایی آثار برگزیده توسط هیات داوران برای نمایش در تاریخ و مکان فوق الذکر انتخاب می‌شوند.

شرکت سن ایچ و شرکت مدیا طراحان و برگزار کنندگان این رویداد هنری هستند. سومین نمایشگاه ورسوس در تاریخ ۱۵ تا ۲۵‌دی ماه سال جاری در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود و هنرمندان جوان علاقمند به شرکت در این رویداد تا پایان آبان ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت ورسوس آثارشان را ارائه کنند.