۱۸ فیلم برای عید فطر شبکه نمایش

02:4710۰

شبکه نمایش برای تعطیلات پیش روی عید فطر، ۱۸ فیلم سینمایی را در نظر گرفته است.

به گزارش هفت هنر به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم‌های «معجون زمان ۱ و ۲»، «بچه‌ها را کوچک کردم ۱، ۲ و ۳»، «پلنگ صورتی ۱ و ۲»، «کارآگاه گجت»، «در جستجوی ناکجاآباد»، «شتاب»، «مثل یک سرآشپز»، «تروا» و «اسب جنگی» و فیلم «هدف» (محصول ۲۰۱۴ کره جنوبی) این مجموعه را شکل می‌دهند.

«معجون زمان»، سفری از فرانسه قرون وسطا

ژان رنو بازیگر فرانسوی که با فیلم‌هایی مانند «حرفه ای»، «گودزیلا» و «ساکت شو» شناخته می‌شود، در ۱۹۹۳ با فیلم «معجون زمان» برابر دوربین ژان ماری پویر قرار گرفت. این فیلم که داستان مردی است که به همراه خدمتکار خود از قرون وسطا، نزد اجدادش در قرن بیستم سفر می‌کند، باعث اتفاقات طنز و دیدنی می‌شود. موفقیت فیلم اول باعث شد در ۱۹۹۸ دنباله‌ای برای این فیلم ساخته شود که دوباره ما را با شخصیت ژان رنو همراه می کرد. محبوبیت این فیلم در بین فرانسوی‌ها باعث شده که دنباله دیگری نیز برای این فیلم ساخته شود که در سال جاری اکران خواهد شد.

روایت استیو مارتین از «پلنگ صورتی»

شخصیت پلنگ صورتی در ۱۹۶۰ به همت فریز فرلنگ و دیوید دپاتی و همین طور اصرار بلیک ادواردز خلق شد و با موسیقی هنری مانچینی تبدیل به یک نماد شد. بلیک ادواردز به قدری از شخصیت پلنگ صورتی خوشش آمد که تصمیم به ساخت فیلمی با بازی پیتر سلرز در نقش بازرس کلوزو و بر اساس شخصیت پلنگ صورتی گرفت. این فیلم بسیار موفق بود و چندین دنباله برای آن ساخته شد. در سال ۲۰۰۶ پیشنهاد نویسندگی دنباله جدیدی از مجموعه «پلنگ صورتی» به استیو مارتین داده شد و او نیز کوین اسپیسی و مایک مه یرز را برای بازی در نقش بازرس کلوزو در نظر گرفت. اما در نهایت نتوانست در برابر وسوسه بازی در این نقش مقاومت کند. قسمت اول «پلنگ صورتی» با بازی و نویسندگی استیو مارتین در سال ۲۰۰۶ ساخته شد و موفقیت آن باعث ساخت شماره دوم در سال ۲۰۰۹ شد.

«هدف»، اکشنی از سینمای کره

فیلم «هدف» که برای نخستین بار از شبکه نمایش پخش خواهد شد، داستان دکتری است که به یک فرد زخمی کمک می‌کند اما مدتی بعد متوجه می‌شود مرد خلافکار است و همسر وی را گروگان می‌گیرد. این فیلم محصول سال ۲۰۱۴ کره جنوبی است که از فیلم فرانسوی «شلیک از فاصله نزدیک» محصول ۲۰۱۰ فرانسه اقتباس شده است. ریو ریونگ سونگ و لی ووک جین بازیگران این فیلم هستند که توسط یون سئونگ هونگ کارگردانی شده است.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=3667

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*