کیایی از افت جشنواره فیلم فجر امسال گفت
کیایی از افت جشنواره فیلم فجر امسال گفت

بازیگر فیلم “بارکد” گفت: “سد معبر” تا جایی که می دانم از سوی مردم قبول شده است. ما چه در این جشنواره و جشنواره های دیگر همواره امید اصلی مان به خدا بوده است.

بازیگر فیلم “بارکد” گفت: “سد معبر” تا جایی که می دانم از سوی مردم قبول شده است. ما چه در این جشنواره و جشنواره های دیگر همواره امید اصلی مان به خدا بوده است.

به گزارش هفت هنر محسن کیایی بازیگر فیلم “سد معبر” درباره کیفیت این اثر گفت: خوشبختانه فیلم “سد معبر” در سینماهای گوناگونی اکران و با استقبال خوب مخاطبین نیز همراه بود. همین برای من از همه چیز مهمتر است.

وی درباره نگاه های متفاوت طی جشنواره فیلم فجر به “سد معبر” تصریح کرد: تا جایی که می دانم “سد معبر” از سوی مردم قبول شده است و ما چه در این جشنواره و جشنواره های دیگر همواره امید اصلی مان به خدا بوده است.
بازیگر فیلم “بادیگارد” در خصوص فیلم “بدون تاریخ بدون انقضا” افزود: این فیلم را دیدم ولی انتظار و توقع من بسیار بالاتر از آن بود. موضوعاتی در فیلم وجود دارد که می خواهم کمی زمان بگذرد تا بتوانم راحت در مورد آنها فکر کنم. امسال کلاً جشنواره نسبت به سال گذشته افت کرده بود.
کیایی در خصوص برنامه های آتی خود در سینما خاطرنشان کرد: فعلاً قبل از سال جدید تنها در فیلم “آستیگمات” به کارگردانی “مجیدرضا مصطفوی” بازی می کنم که فیلمبرداری اش به زودی آغاز خواهد شد.