– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه امروز می تواند روز سختی برای نشان دادن احساسات شما باشد. دوستان نزدیک و  خانواده تان می دانند زمانی که شما مضطرب و نگران هستید، نزدیکتان نشوند و اذیتتان نکنند. اگر این استرس ها طولانی مدت ادامه پیدا کنند، می تواند شما را بیمار کند. سعی […]

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه

امروز می تواند روز سختی برای نشان دادن احساسات شما باشد.

دوستان نزدیک و  خانواده تان می دانند زمانی که شما مضطرب و نگران هستید، نزدیکتان نشوند و اذیتتان نکنند.

اگر این استرس ها طولانی مدت ادامه پیدا کنند، می تواند شما را بیمار کند.

سعی کنید درباره مسائلی که شما را اذیت می کنند، با نزدیک ترین فرد زندگیتان یا حتی یک مشاوره صحبت و درد دل کنید و پیش خودتان نگاه ندارید.

این کار کمک می کند تا کمی آرام تر شوید.

امروز سعی کنید که فقط برای خودتان کاری انجام دهید و قدمی بردارید.

درباره دلسردی و ناامیدی که به تازگی سراغتان آمده است،نگران نباشید، زودگذر خواهند بود و همه چیز درست خواهد شد.

امروز می توانید معاملات و سرمایه گذاری های پرباری انجام دهید، اما مشاوره با افراد متخصص را فراموش نکنید.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین اردیبهشت ماه

انرژی امروز شما از ارتباطات و رویکردهای تان پشتیبانی می کند و همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

شما نیاز به یک دوست صمیمی و نزدیک و شنونده دارید، تا به حرفهایتان با دل و جان گوش دهد.

ممکن است که یک بازی یا کار ناعادلانه شما را ناراحت کند، قبل از اینکه در این باره واکنش نشان دهید، ابتدا تمام حقایق را در نظر بگیرید.

با تضعیف روحیه و وارد کردن افکار منفی به ذهنتان شجاعت خود را برای حفظ آرزوها و رسیدن به اهداف تان از دست میدهید، سعی کنید که آنها را دور کنید و مثبت ها را جایگزین نمایید.

فرم فیزیکی و سلامتی و انرژی شما عالی و خوب پیش خواهد رفت.

برخی از مشکلات مالی ممکن است برایتان اتفاق بیفتد، که کاملاً غیر منتظره هستند.

بهتر است که قبل از ایجاد چنین مسائلی، از ولخرجی و خرج های بی مورد جلوگیری کنید.

امروز ممکن است حتی کمترین اختلاف نظر با یکی از عزیزان تان شما را بیش از حد برانگیخته کند، اما باز هم پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هر واکنشی، ابتدا آرام خودتان را حفظ و خوب فکر کنید.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین خرداد ماه

امروز بیش از حد بی قرار و ناصبور هستید، سعی کنید خودتان را کنترل کنید، در غیر اینصورت ممکن است حتی خطر تصادف برایتان وجود داشته باشد.

اینقدر از این شاخه به آن شاخه نپرید و حداکثر روی دو، سه مورد تمرکز کنید و انجامش دهید، شما ساده تر و آرام تر هم می توانید به اهدافتان برسید، فقط کافیست که توکلتان را بخدا مانند همیشه حفظ کنید و با پشتکار پیش بروید.

مسئولیت های خانوادگی که بر عهده تان گذاشته اند، ممکن است نیاز به برنامه ریزی بیشتری داشته باشد، تا به خوبی و تمام و کمال انجام شوند و با مسائل دیگر شما تداخل پیدا نکنند.

سعی کنید افکار منفی که به تازگی به سراغتان آمده است را از خود دور کنید، چرا که شما را اذیت خواهند کرد.

شما کمی در مورد محل زندگیتان ناراحت  هستید و به جابجایی فکر میکنید، اگه کمی جدی تر پیش بروید، قادر خواهید بود تا این تصمیم را عملی کنید.

اگر امروز یکی از دوستانتان از شما تقاضای پول کرد، تا حد امکان رویش را زمین نیندازید، که به زودی چندین برابر آن، به شما برخواهد گشت.

برای تعطیلات آخر هفته حتما برنامه ریزی داشته باشید و از بودن کنار عزیزانتان لذت ببرید و بیشتر استراحت کنید.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین تیر ماه

یک نیروی بی نظیر و فوق العاده به شما کمک می کند تا شجاعت بیشتری داشته باشید و به دل مشکلات بروید و بتوانید به راحتی و با درایت ذاتی ای که دارید، همه چیز را سر و سامان دهید. اما به عواقب آن نیز بیشتر فکر کنید.

امروز ممکن است دچار برخی مشکلات و چالش های مالی شوید، که استرس را در محل کارتان چندین برابر کند، بهتر است که صبوری کنید و با توکل به خداوند برای حل آن اقدام نمایید.

در این بین فقط فراموش نکنید که از افراد متخصص مشاوره بگیرید و از تجربیات آنها استفاده نمایید.

ممکن است که اعتماد به نفس شما نیاز به تقویت داشته باشد، تا بتوانید مانند همیشه کارها را به نحو احسنت مدیریت کنید.

هر چیزی که در رابطه با امور مالی و سرمایه گذاری و معاملات جدید برایتان اتفاق افتاد، را با دقت بررسی کنید و سپس انجامش دهید.   این کار شما را از درگیری های مالی پیش بینی نشده دور نگه می دارد.

امروز هم مانند همیشه سعی بر رسیدگی به خود و سلامتیتان داشته باشید، که از همه چیز در زندگیتان مهم تر است.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین مرداد ماه

امروز احساس پر انرژی بودن دارید، وقت آن است که برای خود کاری انجام دهید.

درباره سلامتی تان جدی تر فکر کنید، سعی کنید در طول روز، تنفس عمیق، ورزش های هوازی و پیاده روی های روزانه را در برنامه تان بگنجانید و یک رژیم غذایی مناسب را اتخاذ کنید.

امروز یک زمان مناسب برای کاشت یک ایده خلاقانه و رسیدن به آن و پرورش آن، می باشد.

احساسات مبهم شما ممکن است باعث بروز برخی پریشانی ها و اضطراب ها شود، کافی است تا با دیگران هم مشورت کنید و بتوانید آنها را سر و سامان دهید.

درباره از دست دادن پول بسیار مراقب باشید ، متاسفانه شما به راحتی به دیگران اعتماد می کنید و ممکن است که از این اعتماد شما سو استفاده کنند.

امروز شاید از بیماری های مربوط به کبد و روده رنج ببرید، اما زودگذر هستند و کافی است تا آب زیادی بنوشید و غذاهای سبک تر استفاده کنید و بیشتر هم استراحت کنید.

سعی کنید دوست و دشمن تان را از یکدیگر تشخیص دهید و برای دوستان واقعی وقت بیشتری بگذارید و قدر آنها را مانند همیشه بدانید.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین شهریور ماه

امروز ممکن است احساس تنهایی و یا حتی افسردگی داشته باشید، سعی کنید به خاطر نعمت هایی که دارید سپاسگزار باشید و خداوند را از این بابت، شکر کنید که این گونه حالتان بهتر می شود و روز به روز به نعمتهایتان افزوده تر.

شما می توانید به گروه های دوستی های جدید بپیوندید و سعی کنید که به ندرت همه چیز را بهتر کنید.

از انجام تعهدات و وظایفی که بر عهده شما قرار گرفته است، شانه خالی نکنید و سعی کنید که تمام انرژی و تمرکز خود را برای انجام آن بگذارید.

ممکن است که در این باره نیاز باشد تا از مشورت و کمک دیگران نیز استفاده کنید.

هر گاه احساس کردید که انرژی کافی ندارید، از شکلات استفاده کنید زیرا شکلات حاوی یک ماده مشابه با سروتونین است که هورمون شادی می باشد.

ممکن است که امروز دچار برخی آلرژی های پوستی شوید، پیشنهاد ما به شما این است که حتماً با یک پزشک متخصص پوست مشورت کنید.

برای پیشگیری از ابتلا به بحران های مالی، بهتر است که از حالا برای بودجه های خود برنامه ریزی داشته باشید و از انجام ولخرجی های بی مورد اجتناب کنید.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین مهر ماه

اگر به تازگی احساس کمبود اعتماد به نفسدارید، امروز یک زمان مناسب برای انجام کاری متفاوت و سرگرم کننده و چالش های فیزیکی می باشد تا به توانایی هایتان ایمان بیاورید.

شما از ناراحتی های کوچک زندگی ناامید شده اید، اما بهتر است که نعمت های خود را بنویسید و ببینید که میزان آنها از کمبودهایتان بیشتر است.

در این بین لذت های عاطفی و زندگی احساسی شما این امکان را می دهد ،تا روحیه خوبی داشته باشید. زیرا به تازگی روابط زناشویی و خانوادگی شما بهبود قابل ملاحظه ای کرده است.

اگر مجرد هستید، درباره آینده و شریک زندگی تان بیشتر تحقیق و بررسی کنید.

امروز ممکن است به خاطر مشکلات عصبی برخی بیماری های مربوط به گردش خون در شما آغاز شود، بهترین راه حل دوری از استرس، نگرانی و اضطراب های بی مورد است که به خود و زندگی تان راه می دهید.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین آبان ماه

 امروز به فکر پذیرفتن چندین پروژه هستید، اگر می خواهید که آنها را سازماندهی کنید مطمئن شوید که یک لیست فهرست وار دارید و تمام اهداف و اولویت هایتان را بنویسید.

امروز زمان عجله کردن نیست، از ترس و اقدامات عجولانه بپرهیزید و حتما با افراد متخصص و باتجربه و خردمند مشورت کنید.

سعی کنید در تمام موارد، حس شوخ طبعی خود را حفظ کنید که اینگونه هم روحیه و انرژی خود را بالا نگه می دارید و هم در این باره به دیگران کمک می کنید.

شما همیشه آماده کمک به دیگران هستید و از این بابت به شما تبریک می گوییم، اما بهتر است که در این بین خودتان را فراموش نکنید و در اولویت قرار دهید.

با دوستان قدیمی ارتباط برقرار کنید و روابط تان را افزایش دهید. این گونه حالتان را بهتر کنید.

شما با علاقه به ایده ها پروژه های خود قادر خواهید بود تا آنها را به نحو احسنت سر و سامان دهید و به پایان برسانید. اگر دچار اضافه وزن هستید، امروز بهترین موقعیت برای مراجعه به یک متخصص تغذیه است تا بتوانید وزنتان را به حد تعادل برسانید و حفظ کنید.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین آذر ماه

امروز سعی کنید وقت بیشتری را برای استراحت کردن و رسیدن به خود و سلامتی تان انجام دهید.

در صورت امکان به خود مرخصی بدهید و برای آخر هفته تان برنامه ریزی داشته باشید.

شما می توانید این کار را با پول بسیار کم انجام دهید، فقط کافی است تا در کنار عزیزانتان از آن لذت ببرید.

صداقت را در روابط تان فراموش نکنید، زیرا نا صداقتی باعث از بین رفتن بسیاری از رابطه های نزدیک و محکم شده است.

ممکن است در جمعی قرار بگیرید که با افکار و ایده های شما موافق نباشند، پیشنهاد ما به شما این است که سعی بر تحمیل افکارتان نداشته باشید و فقط شنونده باشید اینگونه از تنش ها و کدورت های احتمالی جلوگیری می کنید.

امروز سعی کنید که برای افزایش حقوق تان درخواست کنید، که به احتمال زیاد پذیرفته میشود و و به زودی ارتقا شغلی پیدا خواهید کرد و موفقیت شما حتمی خواهد بود.

اگر هم قصد تغییر شغل دارید که قبل از اینکه برای آینده خود برنامه ریزی داشته باشید، بسیار محتاطانه این کار را انجام دهید و تمام اطلاعات لازم را قبل از آن دریافت کنید و درباره همه جوانب آن تصمیم گیری کنید.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین دی ماه

صبر و حوصله و توجه به جزئیات، اهداف بلند مدت را برای شما به ارمغان می آورد.

امروز ممکن است وارد مراحل جدید شوید و تغییراتی در زندگیتان ایجاد شود که به خیر و صلاح شما خواهد بود.

زمانی که تصمیم به کاری می گیرید، تمام جوانب آن را با دقت بررسی کنید و مورد مطالعه قرار دهید.

شما فردی بسیار شجاع و با صداقت هستید، همین رفتار شما از جانب دوستان و عزیزانتان قابل ستایش است.

سعی کنید به جای اینکه مرغ تان یه پا داشته باشد، به توصیه های گرانبهای خانواده تان اهمیت دهید، زیرا آنها تجربیات بیشتری نسبت به شما دارند.

استبداد و لجبازی های شما ممکن است گاهی شما را به سمت اشتباهات ناخواسته سوق دهد، سعی کنید کمی از این رفتار خود بکاهید، زیرا ممکن است که عواقب خوبی در انتظارتان نباشد.

سعی کنید که اشتباهات دیگران را تجربه نکنید و از تجربیات آنها درس بگیرید.

ممکن است دچار برخی مشکلات متافیزیکی ذهنی شوید، که برای خلاص شدن از آن کافی است تا برخی ورزش های مدیتیشن و یوگا را در برنامه روزانه تان بگنجانید.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین بهمن ماه

امروز یک زمان مناسب برای بررسی امور مالی و خانوادگی و حتی ارتقاء شغلی میباشد.

شما رزق و روزی خوبی دارید و توانایی جذب و حفظ پول را از کودکی داشته اید.  فقط ممکن است در سرمایه گذاری های بزرگ کمی بدشانس باشید، اما پیشنهاد ما به شما این است که آن را نیز انجام دهید اما با دقت لازم با بررسی و مطالعات کافی و توکل به خداوند که قطعاً همه چیز بر وفق مراد پیش خواهد رفت.

ممکن است امروز بر سر دوراهی بین دو فردی که با هم دعوا کرده اند، قرار بگیرید بهتر است که جانبداری هیچکدام را نکنید و فقط سعی در آرام کردن شان داشته باشید زیرا ممکن است که عواقب و پشیمانی را در بر داشته باشد.

ممکن است امروز قادر به اتمام پروژه هایی که بر عهده شما قرار گرفته اند، نباشید که شما و روحیه تان را به هم بریزد و تضعیف کند.

به تازگی دچار برخی اختلالات قلبی -عروقی شده اید که بهتر است آن را جدی بگیرید و حتما با یک متخصص مشورت کنید و این گونه از صدمه های غیرمنتظره جلوگیری کنید.

– فال روزانه در روز ۲۴ دی ۱۳۹۷ برای متولدین اسفند ماه

امروز تا حد ممکن مسائل را سازماندهی و مدیریت کنید و برای انجام وظایفتان برنامه ریزی داشته باشید و شانه خالی نکنید.

وقت زیادی را برای فکر کردن به مشکلات خانواده سپری نکنید، در عوض سعی کنید بهترین اقدامات را انجام دهید، تا از بزرگ تر شدن و ریشه دار شدنشان جلوگیری کنید، سعی کنید نگرانی به خودتان راه ندهید، چون اینگونه قادر به فکر کردن و تصمیم گیری درست نمی باشید.

سعی کنید که بهترین و ساده ترین اقدامات را انجام دهید و از کوچکترین مسائل هم لذت ببرید، مانند:داشتن یک وعده غذایی لذت بخش، در کنار کسانی که دوستشان دارید و به نظر دیگران درباره خودتان فکر نکنید.

امروز سعی کنید که تا حد ممکن از انجام معاملات و حتی سرمایه گذاری های سنگین، اجتناب کنید، چرا که ممکن است شانس با شما یار نباشد، انجام آنها را به روز دیگری موکول کنید.

امروز زمان و وقت زیادی را با فرزندانتان سپری کنید و درکتان را نسبت به آنها چندین برابر کنید.