بازی ستاره های ایران و لالیگا تمام شد و هنوز بحث هایی از آن بازی باقی مانده است. نامه تند جواد هاشمی بازیگر باعث شد تا اطرافیان نکونام واکنش نشان دهند. محسن نکونام برادر این بازیکن در تازه ترین پست خود از پشت پرده های اتفاقات اخیر گفته است. او بدون آنکه نامی از هاشمی […]

بازی ستاره های ایران و لالیگا تمام شد و هنوز بحث هایی از آن بازی باقی مانده است.

نامه تند جواد هاشمی بازیگر باعث شد تا اطرافیان نکونام واکنش نشان دهند.

محسن نکونام برادر این بازیکن در تازه ترین پست خود از پشت پرده های اتفاقات اخیر گفته است.

او بدون آنکه نامی از هاشمی بیاورد، نوشت: «جناب آقای…. به خودتان بد کردید …نه از آن بابت که نامه ای از ناراحتی به خاطر بدهی های قبلی تیم هنرمندان از سر غیظ نوشتید، نه به دلیل آنکه از نیامدن اسپانسر ناراحت باشید! بلکه به خاطر تحقیر خودتان بابت پولی که نصیبتان نشد ناراحتم.

راستی آقای…. چطور تا دیروز که ژاوی و دیگر ستاره های لالیگا مصاحبه می کردند جواد نکونام را می شناختند الان شما می گوییدکه نمیشناسند.»

او در ادامه نوشت: «جالب است که بدانید آقای نکونام در مقابل این ستاره ها و ستاره های بزرگتر از این بازیکنان بازی کرده و ایشان را می شناسند که نیازی به نام بردن از آن ها نیست.

نکونام ۷سال تو لالیگا بازی کرد و در مقابل رئال مادرید گلزنی کرد و به همراه اوساسونا بهترین تیم تاریخ بارسلونا زمان مربیگری گواردیولا را شکست دادند ولی شما گفته بودید تیم ته جدولی.

نکونام با اوساسونا تا ۴ تا تیم اروپا هم رفتند جناب آقای…. راستی شمار را در ایران با چه نامی می شناسند؟ از بین این همه چرا شما ناراحتید ؟ شما که در جریان مسائل مالی نیستید به گفته خودتان البته! آن چکی که واسه ضمانت گذاشتند ومتعلق به شما نیست ناراحت نباشید!»

نکونام در پایان نوشت: «احتیاجی نیست یار جمع کنید و از فوتبالیست های با ارزش مملکت مایه بگذارید و بگویید که کی محبوبه و کی محبوب نیست همه این عزیزان برای مردم محترمند و برای این کشور زحمت کشیده اند.

راستی اگر شهامت دارید اعلام کنید که آقای نکونام با چه کسانی تماس گرفته که برای این بازی به میدان نروند. ممنون می شویم شفاف سازی کنید.

شنیدم در یه برنامه تلویزیونی گفتید در جریان مسائل مالی نیستید پس چرا ناراحتید؟ مى خواستید با این بازی از نام جواد نکونام استفاده کنید و با آوردن اسپانسر بدهی های قبلی تان را بپردازید و به این دلیل بود  آقای نکونام از بازی انصراف داد.

راستی گفته بودید روز بازی ستاره ها از هتل بیرون نمی آمدند و می گفتند به ما بی احترامی شده احیاناً به خاطر این نبود که پولشان را پرداخت نکرده بودید؟! آقای نکونام یک خواسته داشت و می خواست یک بازی در شأن و منزلت ایشام و کشور عزیزمان برگزار شود.

دعوت از بازیکنان بزرگ را خواستار شدند ولی خب در این صورت پرداخت بدهی های عزیزان امکان پذیر نبود.

الان ناراحتی شما را مردم هم درک می کنند. ایشان زیر حرفشان نزدند و ماجرا را رسانه ای نکردند تا مقدار آبروی مانده تان را نبرند. راستی برزیل با پول فروش خانه تان! خوش گذشت؟»

پیش از این سید جواد هاشمی دلنوشته ای علیه جواد نکونام منتشر کرده بود که می‌توانید از طریق همین لینک آن را بخوانید.