بهداد سلیمی در «خندوانه»: وقتی به ایران رسیدم، حس شرمساری داشتم
بهداد سلیمی در «خندوانه»: وقتی به ایران رسیدم، حس شرمساری داشتم

بهداد سلیمی طی حضورش در خندوانه از ناداوری در المپیک و حس شرمساری که هنگام ورود به ایران داشت، تعریف کرد.

بهداد سلیمی طی حضورش در خندوانه از ناداوری در المپیک و حس شرمساری که هنگام ورود به ایران داشت، تعریف کرد.

به گزارش تیتر هنر، بهداد سلیمی، مهمان قهرمان این قسمت از «خندوانه»، با دختر چند ماهه‌اش در استودیو حاضر شد.
وی بعد از سلام و احوالپرسی، در توصیف حس و حالی که بعد از المپیک ریو در هنگام ورود به کشور داشت، گفت: زمانی که به ایران رسیدم، حس شرمساری داشتم. از اینکه دست خالی بر‌می‌گشتم، خیلی ناراحت بودم. من در طول هشت ماه تمرین، در مجموع یک ماه هم دخترم را ندیدم و شرایط سختی را گذراندم.
او همچنین از تغییر ناگهانی داوران المپیک در روز مسابقه گفت و عنوان کرد: پیش از هر مسابقه تیم داوری مشخص می شود ولی روز موعود، یک‌دفعه چهار نفر از پنج داور مسابقه عوض شدند و خب به ناحق رأی را تغییر دادند.
وی در خصوص برنامه فعلی‌اش گفت: فعلا تا چندماه می‌خواهم کنار خانواده‌ام باشم. بعد از کمی استراحت، دوباره به تمرینات بر می‌گردم.
همسر بهداد سلیمی هم در برنامه حاضر شد و گفت: پیش از این تصمیم داشتیم اگر «بهداد» با مدال از مسابقات المپیک برگشت، از دنیای ورزش خداحافظی کند. حالا با ناداوری که در حقش شد، باز هم در ورزش حرفه‌ای می‌ماند و حقش را می‌گیرد.
سلیمی درباره وضعیت مدیریت ورزش حال حاضر کشورمان گفت: انتظار ما این است که بیشتر به قهرمانان رسیدگی شود؛ نه این که تنها چندماه مانده به المپیک تازه به فکر بیفتند.
در برنامه شب گذشته، «جناب‌خان» هم حاضر شد. او هک سایت فدراسیون جهانی وزنه‌برداری را به گردن گرفت و در بخش دیگر شعری ویژه برای سلیمی خواند.
پس از یک تنفس رسانه‌ای، سلیمی و جوان طی مچ انداختنی که نتیجه‌اش از پیش معلوم بود، با هم رقابت کردند و بعد سلیمی شوخی شوخی «رامبد» را از زمین بلند کرد.
در اواخر برنامه «جناب‌خان» کیسه آب گرمی را برای رفع درد زانوی «بهداد» به وی هدیه کرد. همچنین رامبد جوان مدالی را که نشانگر قهرمانی سلیمی در نزد همه مردم بود، به گردن او انداخت.
همچنین «جناب‌خان» در برنامه شب قبل، از دو بانوی ورزشکار المپیکی کشورمان تقدیر کرد؛ لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه و کیمیا علیزاده نفر سوم المپیک ریو در رشته تکواندو.
سر انجام  هم با آرزوی شادی و سلامتی برای مردم، برگی دیگر از دفتر «خندوانه» ورق خورد.