اجرای نمایش «برونسی» در تئاتر شهر آغاز شد/ تماشای یک قصه جذاب در تالار سایه
اجرای نمایش «برونسی» در تئاتر شهر آغاز شد/ تماشای یک قصه جذاب در تالار سایه

اجرای عمومی نمایش «برونسی» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی شاه کرم پنجشنبه دوم بهمن ماه با حضور رییس تئاتر شهر و برخی عوامل سریال تلویزیونی «نجلا» در تالار سایه این مجموعه آغاز شد.

اجرای عمومی نمایش «برونسی» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی شاه کرم پنجشنبه دوم بهمن ماه با حضور رییس تئاتر شهر و برخی عوامل سریال تلویزیونی «نجلا» در تالار سایه این مجموعه آغاز شد.

به گزارش تیتر هنر، اجرای نمایش «برونسی» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی شاه کرم پنجشنبه شب دوم بهمن ماه با  حضور ابراهیم گله دارزاده رییس مجموعه تئاترشهر، خیرالله تقیانی پور کارگردان سریال تلویزیونی «نجلا» ، مصطفی ساسانی و علی غابیشی دو تن از بازیگران سریال در تالار سایه پیش روی مخاطبان تئاتر قرار گرفت.

ابراهیم گله دارزاده رییس مجموعه تئاترشهر ضمن قدردانی از حضور خوب تماشاگران تئاتر در روزهای گذشته برای تماشای آثار نمایشی به صحنه رفته در تئاتر شهر بیان کرد:همه ما مدتهاست نگران سلامت خودمان هستیم . از این نگرانی و مراقبت حدود یک سال می گذرد  و شاید به همین جهت که موضوع بسیار مهمی هم هست ، سلامت روانمان که برای ما با تئاتر تضمین می شد، فراموشمان شده بود. گویی خیلی از جلوه های زیبای زندگی در این یک سال از ما دریغ شده بود. ولی امروز بسیار خوشحالیم که با در نظر گرفتن شیوه نامه ها و رعایت حداکثری موارد بهداشتی مربوط به تالارهای نمایشی در روزهای کرونایی میزبان شما عزیزان هستیم.

وی با تشکر از همکاران واحدهای مختلف تئاتر شهر برای آماده سازی تالارهای نمایشی این مجموعه در میزبانی از تماشاگران و هنرمندان تئاتر تصریح کرد: تمام تلاش من و همکاران عزیزم در مجموعه تئاتر شهر تا به امروز این بوده که شما بتوانید با خیالی آسوده شاهد هنرنمایی هنرمندان شریف تئاتر ایران در تئاتر شهر باشید. این نهایت تلاش و آرزوی ماست تا این شرایط که ما برای اجرای آن نهایت سخت گیری را  انجام دادیم استمرار داشته ، تا زمان رفع این بیماری مهلک با آسودگی خیال، تئاتر ببینید.

رییس مجموعه تئاتر شهر در بخش دیگری از صحبت های خود با ابراز خرسندی از اجرای عمومی نمایش «برونسی» در تالار سایه توضیح داد: این سرزمین ، سرزمین قصه ها و افسانه هاست و مردمانش  دردها و بدی های اجتماعی شان را  با افسانه ها و قصه هایش درمان کرده اند. من امروز خیلی خوشحالم که نمایشی در تئاتر شهر با قصه ای شروع شده که موضوعش انسان و اسطوره ای بزرگ در ایران عزیزمان است و چه قدر خوب که بتوانیم هر اندازه بیشتر به این مفاخر و بزرگان بپردازیم. انسان هایی که از زندگی معمولی مسیری را آغاز می کنند که نهایت آن رسیدن به رفیع ترین درجات است.

گله دار زاده اظهار کرد: به اعتقاد من پرداختن به این موضوعات به مخاطب قوت قلبی می دهد که می توانیم از این پس کارهای بزرگ تری را انجام دهیم. به هر ترتیب برای بنده مایه افتخار است که در اولین دوره اجرای عمومی آثار نمایشی تئاتر شهر بعد از چند ماه توقف در فعالیت های اجرایی ، شاهد اجرای عمومی نمایشی در کنار سایر آثار دیگر مجموعه با حضور شما مخاطبان فهیم هنر نمایش هستیم.  و امیدوارم محتوای اثر به گونه ای باشد که شما برای دومین بار هم  به تماشای آن اقدام کنید.

نمایش «برونسی» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی شاه کرم و بازی ( به ترتیب ورود صحنه ) مسعود شامی خاتونی، ایمان سلگی، فرید کیامرثی، مرتضی شاه کرم، پروا آقاجانی، محسن پوشایی، مائده جلالی، احمد صمیمی، سالار مصیب زاده و مجید رحمتی ساعت ۱۸ در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.