آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی/ «ایتالیا ایتالیا» «خانه دختر» و «خفگی» میلیاردی شدند
آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی/ «ایتالیا ایتالیا» «خانه دختر» و «خفگی» میلیاردی شدند

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حالی اعلام شد که به گفته پخش کنندگان، میزان استقبال مردم از فیلم‌های تازه اکران شده نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی در حالی اعلام شد که به گفته پخش کنندگان، میزان استقبال مردم از فیلم‌های تازه اکران شده نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است.

به گزارش تیتر هنر،‌ احمد مختاری – مدیر پخش «هدایت فیلم»  در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین رقم فروش فیلم «ملی و راه‌های نرفته‌اش» به کارگردانی تهمینه میلانی گفت: این فیلم سینمایی که از ۲۲ شهریور ماه اکران آن آغاز شده است تا کنون با در اختیار داشتن ۱۲ سالن سینمایی در تهران؛ ۱ میلیارد و ۱۷۳ میلیون تومان و ۳۲ سالن سینمایی در شهرستان‌ها، ۴۲۰ میلیون تومان فروش داشته است.

او ادامه داد: فیلم سینمایی «خانه دختر» ساخته شهرام شاه آبادی که در سومین هفته اکران خود قرار دارد، با در اختیار داشتن ۲۰ سالن سینمایی در تهران و ۴۲ سالن سینمایی در شهرستان‌ها در مجموع یک میلیارد و ۵۰۴ میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته‌ی او؛ فیلم سینمایی “نگار” به کارگردانی رامبد جوان با اکران در ۶ سالن سینمایی در تهران و ۲۲ سالن در شهرستان‌ها به تفکیک ۱ میلیارد و ۶۵۷ میلیون تومان در تهران و ۹۸۰ میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.

سعید خانی- مدیر پخش نسیم صبا –  با اشاره به اینکه با شروع تبلیغات تلویزیونی، محیطی و مجازی فیلم “شنل” فروش این فیلم نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است، گفت: فیلم سینمایی “شنل” به کارگردانی حسین کندری که ۹ روز از شروع اکران آن می‌گذرد تاکنون ۸۰ میلیون تومان فروش داشته که از این میان ۱۰ میلیون تومان حاصل فروش در روز چهارشنبه و ۱۶ میلیون تومان برای روز پنج شنبه بوده است.

او ادامه داد: استقبال از این فیلم از روز چهارشنبه سیر صعودی پیدا کرده است، همچنین “شنل” در ۱۴ سالن سینمایی در شهر تهران و ۶ سالن سینمایی در شهرستان‌ها اکران می‌شود که به مرور به تعداد سالن‌های آن اضافه خواهد شد.

احسان ظلی‌پور از دفتر پخش «بلیت» آمار فروش فیلم سینمایی “خفه‌گی” به کارگردانی فریدون جیرانی را با در اختیار داشتن ۷۶ سالن در تهران و شهرستان و با گذشت ۹ روز از شروع اکرانش در مجموع یک میلیارد و ۴۰۵ میلیون تومان اعلام کرد.

او همچنین افزود: این فیلم سینمایی در مجموع تهران و شهرستان در روز چهارشنبه ۱۴۰ میلیون تومان و پنج شنبه ۲۴۰ میلیون تومان فروش داشته است.

غلامرضا فرجی – مدیر پخش حوزه هنری آمار فروش فیلم سینمایی “قهرمانان کوچک” ساخته حسین قناعت را با گذشت ۲۳ روز از شروع اکرانش و در اختیار داشتن ۲۰ سالن سینمایی در تهران و ۵۵ سالن سینمایی در شهرستان‌ها در مجموع یک میلیارد و ۱۰۰ میلیلون تومان اعلام کرد.

علی سرتیپی – مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران آمار فروش فیلم سینمایی “زرد” ساخته مصطفی تقی زاده را با در اختیار داشتن ۷۷ سالن سینمایی در تهران و شهرستان و با گذشت ۲۳ روز از شروع اکرانش در مجموع ۳ میلیارد و ۵۱۰ میلیون تومان اعلام کرد.

به گفته‌ی او؛ فیلم سینمایی “مالاریا” به کارگردانی پرویز شهبازی  با ۱۱ سالن سینمایی و ۲۳ روز اکران ۲۷۰ میلیون تومان فروش داشته است.

حسین شهابی کارگردان فیلم سینمایی “آزاد به قید شرط” آمار فروش این فیلم سینمایی را که ۱۰ روز از آغاز اکران آن می‌گذرد را با در اختیار داشتن ۱۵ سالن سینمایی در تهران و ۲۵ سالن سینمایی در شهرستان در مجموع ۱۴۸ میلیون و ۲۹۳ هزار تومان اعلام کرد.

او در ادامه افزود که تعداد سالن‌های سینمایی این فیلم افزایش خواهد داشت و ۱۷ سالن در شهرستان‌ها و سه سالن در تهران به تعداد سالن‌های نمایش این فیلم اضافه خواهد شد.

مهدی صباغ‌زاده – مدیر دفتر پخش «نیمروزفیلم» – آمار فروش فیلم سینمایی «ایتالیا ایتالیا» به کارگردانی کاوه صباغ‌زاده را بعد از ۲۵ روز اکران با در اختیار داشتن ۲۰ سالن سینمایی در تهران و ۴۰ سالن در شهرستان در مجموع یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد که از این مقدار ۸۱۰ میلیون تومان حاصل فروش در شهر تهران بوده است.

داریوش بابائیان- مدیر پخش شکوفا فیلم درباره آمار فروش فیلم سینمایی «من و شارمین» و «حقه باز دم دراز» گفت: فیلم سینمایی «من و شارمین» به کارگردانی بیژن شیرمرز با در اختیار داشتن ۷ سالن سینمایی یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان فروش داشته، همچنین فیلم سینمایی «حقه باز دم دراز» که در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده است با اکران در ۲۱ سالن سینمایی تا کنون ۲۱۴ میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته احمد احمدی پخش کننده فیلم سینمایی «رقص پا» آمار فروش این فیلم شنبه اعلام می‌شود.

«رقص پا» به کارگردانی مزدک میرعابدینی از چهارشنبه (سوم آبان‌ماه) اکران خود را آغاز کرده است.