یک بلیت فروش نباید برای موسیقی کشور تصمیم گیری کند
یک بلیت فروش نباید برای موسیقی کشور تصمیم گیری کند

معتمدی خواننده موسیقی ایرانی معتقد است که سیاست‌گذاری موسیقی کشور به صورت محفلی انجام می‌شود.

معتمدی خواننده موسیقی ایرانی معتقد است که سیاست‌گذاری موسیقی کشور به صورت محفلی انجام می‌شود.

 به گزارش هفت هنر، شب گذشته محمد معتمدی و گروهش در تالار وحدت به روی صحنه رفتند و کنسرتشان را برگزار کردند. اما این کنسرت حدود یک هفته مانده به برگزاری‌اش حاشیه عجیبی داشت؛ بلیت فروشی این کنسرت از روی سایتی که برای این کار در نظر گرفته شده بود به یک‌باره برداشته شد.

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی هم در مقابل این اتفاق ساکت ننشست و اعتراضش را در گفت‌وگو با بخش خبر ۲۰:۳۰ بیان کرد. معتمدی در صحبت‌هایش گفت: نمی‌دانم شکایت به کجابریم، به قول سعدی که می‌فرماید؛ «چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم». مشکل ما درون خودمان است. دربرابر ده‌ها و هزاران کنسرتی که در سال برگزار می‌شود، تنها یکی یا چند کنسرت لغو می‌شود.

این خواننده ادامه داد: جالب این که کنسرت ما لغو نشده و مشکل ما با دستگاه‌های اجرایی و دولتی نیست. مشکل ما در داخل خود محافل موسیقی است که به صورت باندبازی در‌ آمده است. متاسفانه باید بگویم که سیاست‌گذاری موسیقی ما به صورت محفلی انجام می‌شود. هنوز یک نهاد و یک متولی فرهنگی نیامده که پشت این همه منتقد خانه موسیقی بایستد و بگوید که این منتقدان حق دارند و باید به انتقادهایشان پاسخ داد.

معتمدی گفت: هنرمندانی که متعهد به فرهنگ واخلاق و آرمان‌ها و فرهنگ اصیل ایرانی هستند، همه باید منزوی شوند تا یک بلیت‌فروش متکی بر محافل تصمیم‌گیری  بلیت‌فروشیِ کنسرت معتمدی را از روی سایت بردارد.

این خواننده تاکید کرد: جریان سازی و هدایت موسیقی کشور باید به دست اهلش باشد و کسی که صلاحیت این کار را دارد، نه این که کسی که شغلش بلیت فروشی است بیاید و برای برنامه‌های موسیقی کشور تصمیم بگیرد./ تسنیم