گفت‌وگوی خبرگزاری قوه قضائیه با بهاره رهنما درباره برف تهران!
گفت‌وگوی خبرگزاری قوه قضائیه با بهاره رهنما درباره برف تهران!

روز گذشته بارش برف بعضی از نقاط تهران را سفیدپوش کرد. برفی که خیلی پایدار نبود و چند ساعت پس از تابش آفتاب اثری از آن نماند. به گزارش هفت هنر، همزمان با بارش برف، خبرنگار خبرگزاری «میزان»به گفت‌وگو با بهاره رهنما درباره برف تهران پرداخت. رهنما هم در دو جمله کلیشه‌ای از طبیعت زمستانی […]

روز گذشته بارش برف بعضی از نقاط تهران را سفیدپوش کرد. برفی که خیلی پایدار نبود و چند ساعت پس از تابش آفتاب اثری از آن نماند.

به گزارش هفت هنر، همزمان با بارش برف، خبرنگار خبرگزاری «میزان»به گفت‌وگو با بهاره رهنما درباره برف تهران پرداخت. رهنما هم در دو جمله کلیشه‌ای از طبیعت زمستانی اظهار شگفتی کرد.

تمام این خبر به این جملات خلاصه می‌شود:‌ «در مورد برفی که امروز با آمدنش همه را خوشحال کرد می توانم بگویم ، من هر منظره زیبا و شگفت انگیزی که آدم را به وجد می آورد میبینم به این فکر میکنم که زندگی چقدر زیبا  و در عین حال چقدر کوتاه است.  با وجود این کوتاهی در زندگیمون پس چقدر بهتر است که قدر این نعمت ها را بدانیم و خوشحالیمان رو با دیگران شریک شویم.»

سوال اینجاست ارزش این خبر برای خبرگزاری «میزان» که به قوه قضائیه وابستگی دارد،  کجاست و چه اطلاع مفیدی را به مخاطبان می‌دهد؟ و اینکه کلا بارش برف چه ارتباطی به این بازیگر دارد؟

به نظر می‌رسد در روزهایی که میزان اخبار کم است،‌ برخی خبرگزاری‌ها با استفاده از دوستی‌شان با بازیگرها به این شکل صفحات خبری‌شان را پر می‌کنند و بحث‌های ارزش خبری چندان برایشان مهم نیست.