گزارشی از کنسرت پائیزی محسن یگانه در دومین سالروز فوت مرتضی پاشایی
گزارشی از کنسرت پائیزی محسن یگانه در دومین سالروز فوت مرتضی پاشایی

محسن یگانه نخستین کنسرت خود پس از ماه صفر را همراه با طنین انداختن آلبوم ” نگاه” درسالن میلاد، برگزار می کند. به گزارش “جوان”، محسن یگانه پس از ماه صفر در دو شب با هواداران خود در شهر تهران، دیدار می کند. یگانه در این کنسرت منتخبی از پرطرفدارترین قطعه های خود از آلبوم […]

محسن یگانه نخستین کنسرت خود پس از ماه صفر را همراه با طنین انداختن آلبوم ” نگاه” درسالن میلاد، برگزار می کند.
به گزارش “جوان”، محسن یگانه پس از ماه صفر در دو شب با هواداران خود در شهر تهران، دیدار می کند.

یگانه در این کنسرت منتخبی از پرطرفدارترین قطعه های خود از آلبوم های “نفس های بی هدف” ، ” رگ خواب” ، ” حباب” و “نگاه” را اجرا می کند.

خواننده قطعه پرطرفدار “دوستت دارم” در چهاردهمین روز از آبان سال ۱۳۹۳ صاحب دختری به نام نگاه شد و به همین دلیل نام آلبوم جدیدش که در واقع چهارمین اثر رسمی موسیقایی این خواننده پاپ محسوب می شود را “نگاه” گذاشت.

یکی از خاطره انگیزترین کنسرت های محسن یگانه به اجرای زنده او با زنده یاد مرتضی پاشایی مربوط می شود که درکنسرت پاشایی قطعه ” یکی هست” را به صورت مشترک خواندند.

محسن یگانه ۱۲ و ۱۳ آذرماه در چهار نوبت و درساعت های ۱۸:۳۰ و ۲۲:۰۰ با طرفداران خود دیدار می کنند.

کنسرت این خواننده موسیقی پاپ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.

یگانه در دومین سالروز فوت مرتضی پاشایی با انتشار تصویر این خواننده جوان که اکنون در میان ما نیست، نوشت: “باز خاطرات تو همین حوالیه…” این جمله درحقیقت از قطعه “بغض” پاشایی انتخاب شده بود.

در کارنامه هنری محسن یگانه همچنین سابقه خواندن تیتراژهایی همچون برنامه تلویزیونی ” ماه عسل” ، ” سریال ” قلب یخی” ،  سریال ” آسمان همیشه ابری نیست ” و فیلم سینمایی “گرگ و میش” دیده می شود.