مجموعه بنیاد رودکی با در اختیار داشتن تالار وحدت، تالار رودکی و برج آزادی، بهمن‌ماه میزبان چند کنسرت موسیقی خواهد بود.

مجموعه بنیاد رودکی با در اختیار داشتن تالار وحدت، تالار رودکی و برج آزادی، بهمن‌ماه میزبان چند کنسرت موسیقی خواهد بود.

به گزارش هفت هنر، کیهان کلهر ۱۳ و ۱۴ بهمن‌ماه در تالار وحدت ساعت ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌رود. محمد معتمدی نیز ۱۵ و ۱۶ همین ماه ساعت ۲۱:۳۰ در همین تالار اجرا خواهد داشت.

کنسرت آوای مهربانی به سرپرستی سهیلا پورگرامی ۱۶ بهمن ساعت ۱۸ به میزبانی تالار وحدت برگزار خواهد شد. مهدی یغمایی نیز هفدهم همین ماه ساعت ۲۱:۳۰ در همین تالار به اجرای برنامه می‌پردازد.

در روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن‌ماه تالار وحدت شاهد اجرای ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی خواهد بود. این اجراها ساعت ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌روند.

تالار رودکی

کنسرت رنگ مهر به سرپرستی الهام عظیم‌زاده سوم، چهارم و پنجم این ماه ساعت ۲۰ در تالار رودکی برگزارمی‌شود. همنوازان حصار به سرپرستی علی قمصری نیز ۶ و ۷ بهمن ساعت ۱۸ و ۲۱ در همین تالار برنامه خود را اجرا می‌کند. امیر ایوانی نیز ساعت ۲۰ هشتم بهمن در این تالار رسیتال پیانو می‌دهد.

گروه کر شهر تهران به سرپرستی مهدی قاسمی ۹ و ۱۰ بهمن در این سالن روی صحنه می‌رود. ارکستر «میر اترا» به سرپرستی سید امین موسوی یازدهم این ماه ساعت ۲۰ اجرا خواهد کرد. کنسرت خنیا به سرپرستی پری ملکی ۱۲ بهمن ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد.

ارکستر گل‌های نوین به سرپرستی فرهاد لطیفی ۱۳ بهمن در تالار رودکی اجرا خواهد کرد. کنسرت «قرنفیل» به سرپرستی علی تنها ۱۴ بهمن ساعت ۲۰ روی صحنه خواهد رفت. کنسرت «راد» به سرپرستی عماد اجلال نیز پانزدهم این ماه ساعت ۲۰ در این تالار کنسرتی را برگزار می‌کند.

برج آزادی

کنسرت گروه موسیقی «پیل دم» به سرپرستی ژوبین عسگریه هفتم بهمن ساعت ۲۱ در سالن برج آزادی روی صحنه خواهد رفت.