۲۷ / ۰۱ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 18:12

کشف خانه فساد مهیاشده برای دیپلمات‌های خارجی در تهران

01:361۲
دادستان تهران از کشف خانه فساد مهیاشده برای دیپلمات‌های خارجی در تهران خبر داد.
به گزارش هفت هنر،ششمین نشست دادستانی تهران در امر زندان­ها طی سال جاری، روز یکشنبه دهم مردادماه به ریاست دادستان عمومی و انقلاب تهران برگزار گردید. دادسرای عمومی و انقلاب تهران، در این جلسه روسای زندان‌های شهر ری، اوین و رییس کانون اطفال و نوجوانان، معاونان دادستان و سرپرستان دادسرا، قضات ناظر زندان و قضات ویژه محکومان زندانی حضور داشتند.

دادستان تهران گفت: اتفاق خوب دیگری که مورد نظر دادستان تهران قرار گرفت، اقدام پیش­گیرانه هفته گذشته ضابطان در کشف خانه­ای بود که برای برگزاری مجلس مختلط و برای فساد برای برخی دیپلمات‌های کشورهای خارجی و ایرانیان مرتبط مهیا گردیده بود.

وی با اعلام این که از منزل مذکور چهار هزار لیتر مشروب الکلی کشف شده است، اظهار داشت: امروز دشمنان انقلاب در مورد فساد و فحشا سازمان­یافته عمل می­کنند و این اقدام ضابطان، از آن جهت که پیشگیرانه بوده و نشان از اشراف دستگاه­های اطلاعاتی و ضابطان بر امور شهر دارد، قابل تقدیر است.

وی افزود: در این رابطه دو نفر ایرانی با تابعیت مضاعف دستگیر شده‌اند.

دادستان تهران افزود طی دو ماه گذشته این دومین خانه­ ای استکه با برخی دیپلمات‌های خارجی در تهران و عوامل ایرانی در ارتباط بودند، در تهران کشف شده و این شیوه پیش­گیرانه باید ادامه یابد تا تمام مراکز مهیا برای فساد شامل باغ‌ها، تالارها و اماکن معد برای فساد در اشراف اطلاعاتی ضابطان قرار گیرد.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=4870

2 Comments

 1. ح

  میشه بپرسم این خبر چه ربطی به هنر داره؟ اخبار بد و مشوش کننده در سایر خبرگزاری ها هست. لطفاً شما سایت خبری هنر باقی بمانید.

   
   1. رسالت اصلی «هفت هنر» پوشش بی کم و کاست اخبار فرهنگی و هنری است و فقط در بخش «فان نگار» روزانه چند خبر متفرقه منتشر می شود که آن هم مخاطب خودش را دارد.

     

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*