چه کسانی بیشترین کنسرت را اجرا کرده اند؟

03:007۰
درحال حاضر بخش عمده درآمد خواننده‌ها از راه اجرای کنسرت به دست می‌آید.
به گزارش هفت هنر،  امروزه معیارها متفاوت شده اند و دیگر ملاک ستاره و پردرآمد بودن خواننده ها کیفیت آهنگ های آلبوم و یا فروش بالای آلبوم نیست، در حال حاضر بخش عمده درآمد خواننده ها از راه اجرای کنسرت است. تهیه کنندگان و خواننده ها بیشتر مایلند سرمایه شان را برای برگزاری کنسرت بگذارند تا اینکه بخواهند سرمایه شان را در تولید آلبوم هزینه کنند. در این گزارش تعداد کنسرت ها و به طبع میزان درآمد خواننده های پاپ ایرانی نگاشته شده است:

مازیار فلاحی:
مازیار فلاحی خواننده، آهنگساز، نوازنده و ترانه سرای ایرانی است که تا به حال
کنسرت های زیادی در شهرهای ایران، دبی و کانادا برگزار کرده است، با رکورد ۲۰ سانس اجرای کنسرت در سال رتبه اول را دارد. از ویژگی های مازیار فلاحی می توان به تسلط وی در اجرای زنده اشاره کرد .

رضا صادقی:
رضا صادقی خواننده پاپ، آهنگ ساز و ترانه سرا است. وی در بخش اجرای زنده توانایی بسیار خوبی دارد البته در اجراهای استودیویی قوی تر از اجراهای زنده است.
آمار کنسرت های رضا صادقی به رکورد مازیار فلاحی نزدیک است و در مدت سال های فعالیتش اجرای کنسرت های زیادی را داشته است. در زمینه تعداد طرفدار می توان رضا صادقی را در سه رتبه اول قرار داد. صادقی تا به حال آلبوم های زیادی را ارائه کرده است از جمله پیرهن مشکی، وایسا دنیا، شب بارونی و … .

احسان خواجه امیری:
احسان خواجه امیری در اجراهای زنده به خوبی اجراهای استودیویی نیست اما این موضوع باعث نشده که مخاطبان و طرفداران خود را از دست بدهد و این موضوع در فروش بلیط های کنسرت هایش مشهود است. قابل ذکر است که احسان خواجه امیری به دلیل محبوبیتش تیتراژ فیلم های زیادی را خوانده و همچنین اجراهای ارگانی زیادی دارد و این موضوع بر روی اجراهای کنسرتش اثر زیادی دارد. از آلبوم های احسان خواجه امیری می توان به آلبوم من و بابا، سلام آخر، عاشقانه ها و … اشاره کرد.

محسن یگانه:
محسن یگانه خواننده پاپ، ترانه سرا، نوازنده، تنظیم کننده و آهنگساز ایرانی است؛ در اجرای کنسرت یگانه هم رکوردی نزدیک به مازیار فلاحی دارد.  ویژگی که او دارد تک آهنگ هایی است که مرتب در طول فعالیت هنری اش عرضه کرده است و البته گاهی این تک آهنگ ها جمع آوری می شود و به صورت آلبوم ارائه می شود. محسن یگانه در اجراهای زنده اش تسلط زیادی دارد و نیز ارتباط خوبی را با مخاطبان بر قرار می کند. از آلبوم های وی می توان آلبوم رگ خواب، حباب، نگاه من و … نام برد.

بنیامین بهادری:
بنیامین بهادری آهنگساز، خواننده، هنرپیشه و ترانه سرای ایرانی است؛ از ویژگی های او حرکات متفاوتی است که او برای هر آهنگ در اجراهای زنده اش انجام می دهد.

او برای خواننده های دیگر مانند مرحوم ناصر عبداللهی کار آهنگ سازی را انجام داده است.

البته بالاترین نرخ بلیت برای روزبه نعمت اللهی با سقف قیمت ۱۸۰ هزار تومان است اما این دلیلی بر بالا بودن درآمد این خواننده نیست، آیتم هایی که در بالا بودن درآمد خواننده ها موثر است، تعداد کنسرت ها در سال و تعداد سانس های آن است؛ قابل ذکر است که رنج قیمت بلیت کنسرت خواننده هایی که در بالا ذکر شدند بین ۴۰ هزار تومان تا ۱۳۰ هزار تومان است.

سیروان خسروی:
سیروان نیز  جزو خوانندگانی است که طرفداران بسیاری دارد و هر بار توانسته با فروش بلیت در چند ساعت رکورد قابل توجهی را بشکند.
لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=4429

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*