چرا ژوله دیگر در «دورهمی» و فیلم اصغر فرهادی بازی نکرد؟
چرا ژوله دیگر در «دورهمی» و فیلم اصغر فرهادی بازی نکرد؟

حضور دو کمدین منتخب مردم یعنی ژوله و غفوریان از اتفاقاتی بود که در این قسمت از «خندوانه» رخ داد. به گزارش هفت هنر، امیر مهدی ژوله، کمدینی بود که بعد از مدت‌ها غیبت در «خندوانه»، شب گذشته به این برنامه سر زد. وی بعد از سلام و احوالپرسی از دینی که به خاطر شهرت […]

حضور دو کمدین منتخب مردم یعنی ژوله و غفوریان از اتفاقاتی بود که در این قسمت از «خندوانه» رخ داد.

به گزارش هفت هنر، امیر مهدی ژوله، کمدینی بود که بعد از مدت‌ها غیبت در «خندوانه»، شب گذشته به این برنامه سر زد. وی بعد از سلام و احوالپرسی از دینی که به خاطر شهرت یک شبه‌اش رامبد بر گردنش دارد، گفت و ادامه داد: من بعد از حضورم در «خندوانه» هر جا که پیشنهاد نویسندگی دارم آن را رد می کنم. حتی پس از تغییرات «دورهمی» وقتی قرار شد که بازی نکنم و مسئولیت نویسندگی را برعهده داشته باشم به مدیری گفتم که من دیگر نیستم!

از پیشنهاد اصغر فرهادی به ژوله تا خاطرات برگزیده مهران غفوریان

ژوله پس از این از زنگ زدن به اصغر فرهادی که به دنبال بازیگر بود، تعریف کرد و گفت: حالا که همه چیز گذشته این را تعریف می کنم، در پی همان شهرتِ حاصل از «خندوانه» من با دستیاران فرهادی تماس گرفتم و آن ها گفتند نمونه کار بفرست، من هم استندآپ هایم را نشان دادم و فرهادی من را صدا کرد. شروع به اتود زدن کردیم؛ کم کم باورم شده بود که دیگر انتخاب شدم اما بعد از مدتی به خاطر قدمم کنار گذاشته شدم و این ها همه دردسرهای رعنایی و خوشگلی است.

وی ادامه داد: بعد از آن پیمان قاسمخانی زنگ زد و گفت یک نقش دارم که مخصوص خودت است، وقتی پرسیدم دیدم نقش آدم قالتاقی است که مظلوم نمایی می کند. پس از این مهران پیشنهاد «دورهمی» را داد و باز گفت کاراکتری دارم که اصلا خودتی؛ یک آدم ظاهرأ مظلوم و مارمولک. این پیشنهادات ادامه داشتند تا قرار شد وارد تئاتر شوم، کاری که در آن هم نقش یک توسری خورِ بی دست و پا را بازی می کنم و چند وقت دیگر در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود. اما من واقعأ نمی‌دانم که دیگران چه چیزی در من دیده‌اند که این موارد را مطرح میکنند؟!

این حضور کوتاه با متن طنزآمیزی که ژوله در راستای ماه رمضان خواند به پایان رسید و بعد آیتمی از ارشا اقدسی در پیست کارتینگ و کل کل او با نفر اول این ورزش پخش شد.

از پیشنهاد اصغر فرهادی به ژوله تا خاطرات برگزیده مهران غفوریان

در بخش دیگر جناب خان با سر و صورت زخمی و کتک خورده که برای حمایت از یک بچه فال فروش به این شکل درآمده بود حاضر شد و در ادامه داستان با تغییر شمائل، جناب خان با هیکلی بدنسازی شده آمد، به سمت و سوی دیگری رفت. در قسمتی از ماجرا رونی کلمن با تماس تصویری با جناب خان که مثلأ مربیش بود صحبت کرد و بعد از دریافت یک رژیم غذایی و مشورت با او ،  فیلمی لو رفته از جناب پخش شد که نشان دهنده استفاده‌اش از آمپول‌های هورمونی بود، آن هم آمپولی که محتوای ژن گوریل داشت.

خلاصه این داستان تا وخیم شدن حال جناب خان و درمان او ادامه داشت و پس از آن مهران غفوریان وارد شد.

از پیشنهاد اصغر فرهادی به ژوله تا خاطرات برگزیده مهران غفوریان

او هم برای استندآپ خود سه خاطره برگزیده از سری های اول «خندوانه» را مجددأ تعریف کرد.

در آخر هم بعد از مسابقه با رامبد که با زهم مهران غفوریان پیروز شد، این قسمت را همراه با حاضران به آخر رساندند.