چرا بلیت کنسرت ها اینقدر گران است؟
چرا بلیت کنسرت ها اینقدر گران است؟

عسکری با اشاره به اینکه تنها دلیل گران بودن بلیت کنسرت اجاره بالای سالن ها است، گفت: ما در تعیین قیمت ها نقشی نداریم.

عسکری با اشاره به اینکه تنها دلیل گران بودن بلیت کنسرت اجاره بالای سالن ها است، گفت: ما در تعیین قیمت ها نقشی نداریم.

به گزارش هفت هنر حمید عسکری خواننده موسیقی  پاپ گفت: تنها دلیل گران بودن بلیت کنسرت ها در شهر تهران، گران بودن سالن است چون هزینه بسیار زیادی صرف اجاره سالن می شود.
وی ادامه داد: خود اجاره سالن به تنهایی باعث بالا رفتن قیمت بلیت ها می شود البته عوامل دیگری نیز نقش دارند اما این عوامل به اندازه اجاره سالن در تعیین قیمت بلیت ها تأثیر گذار است به همین خاطر برنامه گذار مجبور می شود قیمت بلیت ها را بالا ببرد.

خواننده آلبوم” دیوونه وار” در ادامه صحبت های خود با اشاره به قیمت بلیت های کنسرت ها در شهرستان ها، اظهار کرد: هم اکنون ما برای اجرای برنامه به شهرهایی می رویم که ممکن است قیمت بلیت کنسرت به اندازه قیمت اجرا های زنده در تهران باشد که دلیل آن، موضوع سالن نیست چرا که در این نوع شهرها سالن ها قیمت بالایی ندارند اما ظرفیت کم سالن ها در تعیین قیمت تأثیرگذار است.
عسکری همچنین توضیح داد: هم اکنون در بسیاری از شهرها اعلام می کنند که تنها دراین سالن مشخص امکان برگزاری برنامه وجود دارد درحالی که به عنوان نمونه سالن مورد نظر از ظرفیتی ۵۰۰ نفره برخوردار است و زمانی که سالن ۵۰۰ نفره می شود تهیه کننده قیمت بلیت ها را  ۸۰ ، ۹۰، ۱۰۰ و ۱۲۰ تعیین می کند تا بتواند از اجرای کنسرت مورد نظر سود به دست بیاورد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود یادآور شد: تصور می کنم امکان تاثیرگذاری بر قیمت بلیت ها وجود دارد چرا که می توانند به سالن هایی که برای اجراهای مختلف اجاره داده می شود اینگونه اعلام کنند که قیمت اجاره این سالن بالا است و در این صورت مردم نمی توانند در برنامه مورد علاقه شان شرکت کنند و باید قیمت سالن را کاهش دهید.
خواننده آلبوم “خوشبختی” خاطرنشان کرد:به هیچ عنوان در تعیین قیمت بلیت کنسرت ها نقشی نداریم بلکه بنده و سایر همکارانم آماده هستیم قیمت ها پایین بیاید و ما دستمزد کمتری بگیریم به شرط اینکه این کاهش قیمت در تمامی بخش ها وجود داشته باشد.