۲۵ / ۰۱ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 00:57

چاپ جدیدترین آثار رسول یونان

01:09۰

چاپ تازه کتاب‌های «مواظب باش! مورچه‌ها می‌آیند»، «چه کسی مرا عاشق کرد؟» و «خیلی نگرانیم! شما لیلا را ندیدید؟» از آثار رسول یونان منتشر شد.

به گزارش هفت هنر،  چاپ ششم مجموعه شعر «مواظب باش! مورچه‌ها می‌آیند» شامل شش بخش، در ۱۰۸ صفحه، با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۸۰۰۰ تومان عرضه شده است.

نوشته پشت جلد کتاب:

شجاعت نمی‌خواهد

کمی دانایی لازم است

آنقدرها هم سخت نیست

برداشتن عینک

از چشم‌های آدم مرده!

**

همچنین چاپ هفتم گزیده شعرهای رسول یونان به انتخاب عباس مخبر به نام «چه کسی مرا عاشق کرد؟» در ۲۱۰ صفحه، با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۱۵۰۰۰ تومان منتشر شده است.

شعری که در پشت جلد کتاب آمده است:

فقط تاریکی می‌داند

ماه چقد روشن است

فقط خاک می‌داند

دست‌های آب، چقدر مهربان

معنی دقیق نان را

فقط آدم گرسنه می‌داند

فقط من می‌دانم

تو چقدر زیبایی!

***

رمان «خیلی نگرانیم! شما لیلا را ندیدید؟» نوشته یونان نیز در ۱۹۸ صفحه، با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۱۴۰۰۰ تومان به چاپ سوم رسیده است.

بخشی از داستان: و لیلا تا چشم به هم زد روز سفر ابراهیم فرارسید. نگران بود اما به روی خودش نمی‌آورد. او از روز اول می‌دانست که ابراهیم مرد جاده و سفر است. باید با شرایط او می‌ساخت و طوری زندگی می‌کرد که با طبع ابراهیم سازگار باشد. او نمی‌خواست مانع رفتن ابراهیم شود. زندگی را در همراهی معنی می‌کرد و وقتی که ابراهیم به راه می‌افتاد با لبخند بدرقه‌اش کرد و نگذاشت بغضی که راه گلویش را بسته بود بشکند و اشک از چشمانش سرازیر شود. شکیبایی کرد و بغضش درست موقعی شکست که ابراهیم از مرز رد شده بود .

کتاب‌های یادشده در نشر امرود به بازار عرضه شده است.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=3996

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*