پیشنهاد بازیگری نداشتم، کارگردان شدم

01:298۰

 رزیتا غفاری که نزدیک به ۲۰ سال در عرصه‌های مختلف بازیگری حضور داشته است، این روزها کمتر در تولیدات تلویزیونی دیده می‌شود و شاید بتوان او را هم جزو بازیگرهای کم‌کار دانست.

به گزارش هفت هنر، وی در توضیح فعالیت‌های این روزهایش گفت: مدت ۲ سالی است که در تدارک یک سریال عروسکی برای گروه بزرگسالان هستم. این کار به نویسندگی امیرعلی نبویان، تهیه‌کنندگی عباس صالحی و کارگردانی خودم است و تصویربرداری آن به اتمام رسیده است و بعد از انجام مراحل فنی از شبکه ۲ سیما پخش خواهد شد.
این بازیگر و کارگردان ادامه داد: «ماماهوت» مجموعه‌ای است با ۳۰ عروسک که همه از اطرافمان وام گرفته شده‌اند و در قالب طنزی خانوادگی در گروه فرهنگ و خانواده تهیه شده است. این مجموعه به بررسی سبک زندگی، با محور خانواده در یک جامعه و طرح مسایل روز می‌پردازد و در ۵۲ قسمت ۳۰ دقیقه‎ای تهیه و تولید شده است.
غفاری درباره انتخاب قالب عروسکی برای ساخت این سریال گفت: من پیش از این سریال چند کار انیمیشن و عروسکی را کارگردانی کرده بودم و به کارهای عروسکی علاقه بسیاری دارم. البته مخاطب این سریال بزرگسالان هستند و به‌نوعی ژانر متفاوتی نسبت به سایر کارهای عروسکی دارد.
وی درتوصیح کارگردانی این سریال گفت: این کار اولین تجربه سریال‌سازی من است و چون مدت‌ها بود که پیشنهاد بازی نداشتم، تصمیم گرفتم خودم پشت دوربین بروم و کاری را کارگردانی کنم. در طول این ۲ سال هم اگر پیشنهادی بوده، به خاطر درگیر بودن در ساخت این سریال، همه را رد کردم.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=4366

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*