پخش «وضعیت سفید» از آی فیلم
پخش «وضعیت سفید» از آی فیلم

آی‌فیلم سریال به‌یادماندنی و محبوب «وضعیت سفید» را از دوشنبه ۷ مهر تقدیم نگاه همسایه‌های هم‌زبان می‌کند. به گزارش تیتر هنر، «وضعیت سفید»، سریال محبوب ایرانی‌ها برای اولین بار از قاب آی‌فیلم۲، در کشورهای فارسی‌زبان همسایه پخش می‌شود. «وضعیت سفید» از سریال‌های موفق حمید نعمت‌الله است که در سال‌های ۱۳۸۷تا۱۳۹۰ ساخته شده است. فیلم‌نامه این […]

آی‌فیلم سریال به‌یادماندنی و محبوب «وضعیت سفید» را از دوشنبه ۷ مهر تقدیم نگاه همسایه‌های هم‌زبان می‌کند.

به گزارش تیتر هنر، «وضعیت سفید»، سریال محبوب ایرانی‌ها برای اولین بار از قاب آی‌فیلم۲، در کشورهای فارسی‌زبان همسایه پخش می‌شود.

«وضعیت سفید» از سریال‌های موفق حمید نعمت‌الله است که در سال‌های ۱۳۸۷تا۱۳۹۰ ساخته شده است.

فیلم‌نامه این سریال را هادی مقدم‌دوست و حمید نعمت‌الله نوشته‌اند. با آغاز موشک‌باران تهران از زمستان ۱۳۶۶، اعضای خانواده‌ای پرجمعیت که تقریباً همه با هم قهرند و اختلاف دارند، به باغ پدری‌شان در اطراف تهران پناه می‌آورند و این تازه شروع ماجراهاست…

یونس غزالی در نقش امیر، ابوالفضل پورعرب، عباس غزالی، لیندا کیانی، افسانه بایگان، حمیرا ریاضی، امیرحسین رستمی، افسانه چهره‌آزاد، عزت‌الله مهرآوران، رابعه مدنی، اسماعیل سلطانیان، مونا احمدی، سیما خضرابادی، پوراندخت مهیمن و… در وضعیت سفید نقش‌آفرینی کرده‌اند.

این سریال خاطره‌انگیز قرار است از دوشنبه هر روز ساعت ۲۰ به وقت تهران ،۲۱ به وقت کابل و ۲۱:۳۰ به وقت دوشنبه از کانال آی فیلم۲ روی آنتن برود.