پخش سریال «وکیل» و فیلم سینمایی «عملیات مانگرو» از آی‌فیلم
پخش سریال «وکیل» و فیلم سینمایی «عملیات مانگرو» از آی‌فیلم

مجموعه تلویزیونی «وکیل» با پایان‌یافتن سریال «آپارتمان» روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود.

مجموعه تلویزیونی «وکیل» با پایان‌یافتن سریال «آپارتمان» روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود.

به‌گزارش تیتر هنر، پخش سریال «وکیل» به‌کارگردانی و تهیه‌کنندگی سیروس مقدم، از شنبه ۲۵ اسفند آغاز می‌شود.

«وکیل» که در سال ۱۳۸۱ از شبکه پنج سیما پخش شد، بر اساس رمانی از جان گریشام نویسنده آمریکایی ساخته شده است.

در خلاصه ماجرای آن آمده: عطا وکیل جوانی است که در جریان رسیدگی به یک پرونده‌ حقوقی، شرکت «ایران کام» را در دادگاه محکوم می‌کند. مدیرعامل این شرکت بلافاصله پس از ختم دادرسی، با برکناری وکیل شرکت و با ترفندهای خاص، عطا را با شرایط و امکانات مالی ویژه‌ای به کار می‌گیرد. کار برای شرکت «ایران کام» زندگی عطا را متحول می‌کند، اما او رفته‌رفته به اوضاع مشکوک می‌شود و مسائلی را درباره‌ نحوه‌ اداره‌ شرکت درمی‌یابد…

فریبرز عرب‌نیا، پانته‌آ بهرام، خسرو فرخزادی، شهاب حسینی و زیبا نادری از جمله بازیگرانی‌اند که در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.

مجموعه تلویزیونی «وکیل» قرار است هر شب رأس ساعت ۲۳:۰۰ روانه آنتن شود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۷:۰۰ و ۱۵:۰۰ روز بعد خواهد بود.

**

همچنین «عملیات مانگرو» عنوان فیلم سینمایی این هفته شبکه آی‌فیلم است که فردا شب روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

مهدی صباغ‌زاده «عملیات مانگرو» را در سال ۱۳۸۷ و بر مبنای فیلم‌نامه‌ای از فرهاد توحیدی ساخته که نام آن از یک گیاه دریایی گرفته شده است.

قهرمان داستان «عملیات مانگرو» بر اثر سوء تفاهمی تا یک‌‌قدمی طناب‌ دار می‌رود. فیلم داستان سرگرد نبوی از مأموران نیروی انتظامی را روایت می‌کند. او برای از‌هم‌پاشیدن باند قاچاق مواد مخدر، به‌دستور فرمانده خود، درون باند توزیع و پخش مواد مخدر نفوذ می‌کند تا انجام معامله یک محموله را به فرماندهان خود اطلاع دهد. در حین انجام عملیات، فرمانده در پی درگیری شهید می‌شود. با دستگیری قاچاقچیان، نبوی که در بین آن‌هاست، ادعا می‌کند که نیروی نفوذی پلیس است؛ اما کسی از این موضوع اطلاع ندارد و…

فریبرز عرب‌نیا، عبدالرضا اکبری، جهانگیر الماسی، رامتین خداپناهی، مینا نوروزی و میرمحمد تجدد از جمله بازیگران این فیلم هستند.

فیلم پلیسی «عملیات مانگرو» پنجشنبه ۲۳ اسفند رأس ساعت ۲۱ روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود و بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد خواهد بود.