سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در نشست شورای سلامت استان بوشهر با اشاره به سفر دو روزه به استان بوشهر اظهار داشت: سفر به استان بوشهر یکی از سفرهای خوش خاطره است. هاشمی با بیان اینکه ای کاش من پزشک نبودم به تخلف در جامعه پزشکی مطرح شده از سوی یکی از فعالان اجتماعی بوشهر اشاره کرد […]

سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در نشست شورای سلامت استان بوشهر با اشاره به سفر دو روزه به استان بوشهر اظهار داشت: سفر به استان بوشهر یکی از سفرهای خوش خاطره است.

هاشمی با بیان اینکه ای کاش من پزشک نبودم به تخلف در جامعه پزشکی مطرح شده از سوی یکی از فعالان اجتماعی بوشهر اشاره کرد و گفت: اگر قانون اشکال دارد دستگاه قضا باید اصلاح کند، مگر کسی جرات داره به اندازه‌ای که به جامعه پزشکی انتقاد می‌شود در مورد جامعه قضایی انتقاد کند.

وی با بیان اینکه با متخلفان در هر حوزهای باید برخورد قضایی شود گفت: اگر کسی در برخورد با تخلف جامعه پزشکی غفلت و کوتاهی کرد مشکل وزارت بهداشت و درمان نیست.

وزیر بهداشت‌، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه رای قاضی در همه موارد ملاک و تعیین کننده است گفت: برای جامعه پزشکی حاشیه‌سازی نشود و از سرمایه‌های اجتماعی باید حمایت و استفاده مطلوب شود.

وزیر بهداشت‌، درمان و آموزش پزشکی گفت: در مورد پرونده مرحوم عباس کیارستمی، فقط بنده، پسرش بهمن و آقای صمدیان می‌دانیم چه اتفاقی افتاده است و مخالفت موکد من با اعزام به فرانسه بارها مطرح شد.