خواننده پاپ کشورمان با انتقاد از واکنش‌های احساسی به حرف‌های سرمربی تیم ملی فوتبال توصیه کرد اشک‌هایمان را جای دیگری خرج کنیم.

خواننده پاپ کشورمان با انتقاد از واکنش‌های احساسی به حرف‌های سرمربی تیم ملی فوتبال توصیه کرد اشک‌هایمان را جای دیگری خرج کنیم.

به گزارش تیتر هنر، شهرام شکوهی با انتشار متنی به حرف‌ها درباره کی‌روش واکنش نشان داد و نوشت:« خبرنگاری برای تهیه خبر سراغ پیرترین مرد کشورشون میره و ازش راز عمر طولانی رو میپرسه… پیرمرد بهش میگه که خیلی ساده است من هیچ وقت با کسی بحث نکردم!!! خبرنگار با تعجب میپرسه که مگه میشه!! همچین چیزی امکان نداره که آدم با هیچ کسی بحثش نشه یا دعوا نکنه؟؟؟؟ پیر مرد در جواب میگه: حق با شماست شما درست میگی حتما نمیشه!!! حکایت ما و ملت همیشه کارشناس… شما خوب شما بحرالعلوم ما هم هیچ ما نگاه ما درخت.»

شکوهی در ادامه بیان کرد:« پی نوشت اول: دوستان نگران بیت المال و فوتبال دوست آیا میدانید با پولی که دولت از خزانه بیت المال برای پرداخت بدهی موسسات مالی و اعتباری داد واز جیب شما رفت میتونستیم باشگاه های رئال مادرید و بارسلونا رو با تمام امکاناتشون بخریم؟؟؟؟ البته شما درست می فرمایید… شما خوب … ما درخت اصلا ما خار و‌خاشاک».

این خواننده پاپ حرف‌هایش را اینگونه ادامه داد:« پی نوشت دوم: دوستان بحث رو قرمز و آبی نکنید… همین اقای برانکو تیم ملی را خیلی راحت برد جام جهانی و بدلیل نداشتن تدارک مناسب نتیجه نگرفت و هنوز پاش به ایران نرسیده اخراج شد… بحث بنده اینه که ما کلا نخبه کشیم و بعد از کشتن تو سر خودمون میزنیم که واویلا وگرنه قرارداد شفر و برانکو و بعضی مربیان وطنی دست کمی از کیروش ندارد… البته بازم شما درست میفرمایید.»

شکوهی در پایان با انتقاد از حرف‌های احساسی جواد خیابانی نوشت:« و اما پی نوشت مهم: کیروش که خوبه گنده تر از اونم غلط میکنن به مردم ما توهین کنن اما جواد جان خیابانی عزیز به نظرم اشکهایمان را نگه داریم و اگر قراره بغض کنیم برای چهل و خورده ای هزار نفر کودکی اشک بریزیم که شرایط اولیه مدرسه رفتنو ندارن و یا برای هزاران کلاس درس بخاری نفتی سوز کشورمون و بیماران خاص بدون دارو و الخ… اشکامونو نگه داریم برادر … بهشون احتیاج داریم».