هنرمندان هم  لباس المپیکی‌ها را سوژه کردند
هنرمندان هم  لباس المپیکی‌ها را سوژه کردند

حاشیه‌های لباس انتخاب شده برای کاروان المپیکی ایران به اینستاگرام هنرمندان هم کشیده شد. زانیار خسروی درباره این لباس نوشت: «تبریک میگم به همه عوامل و دست اندرکاران طراحى و تولید لباس کاروان المپیک ایران. همچنین لازمه یه تشکر کنیم از مسئولین که نذاشتن زحمات شبانه روزى این عزیزان از بین بره و این لباس […]

حاشیه‌های لباس انتخاب شده برای کاروان المپیکی ایران به اینستاگرام هنرمندان هم کشیده شد.

زانیار خسروی درباره این لباس نوشت: «تبریک میگم به همه عوامل و دست اندرکاران طراحى و تولید لباس کاروان المپیک ایران. همچنین لازمه یه تشکر کنیم از مسئولین که نذاشتن زحمات شبانه روزى این عزیزان از بین بره و این لباس رو تایید کردن. فقط داشتم فکر میکردم که اگه مثلاً دیوید بکهام مجبور میشد این لباس رو تو افتتاحیه المپیک بپوشه قطعاً یک ساعت بعد باید تمام قراردادهاى تبلیغاتیشو فسخ میکرد»

مهراب قاسم خانی نیز نوشت: «لباس کاروان المپیکمون ندارم، ممنون میشم اگه مسئولان طراحش رو معرفى کنن و بگن پروسه انتخابش چى بوده. یعنى چطورى فراخوان دادن و از چند طراح لباس معتبر و خوش سابقه طرح دریافت کردن و فرایند انتخاب نهایى زیر نظر کدوم اساتید انجام شده»

مهرداد صدیقیان هم با اشاره به لباس المپیکی‌ها نوشته: «تو گوگل زدم رونمایى از لباس کاروان ایران در المپیک، این عکسِ اومد.»

نیما کرمی در بخشی از پست خود اینطور نوشته: «فقط موندم معروف یا موسوی یا هر کدوم دیگه از ورزشکارهای المپیکی مون تو این لباسها چه شکلی میشن. ما خوشتیپ ترین و جذابترین لباس المپیک رو داریم ….»