همکاری محسن چاوشی با تلویزیون همراه با عشق و نفرت
همکاری محسن چاوشی با تلویزیون همراه با عشق و نفرت

محسن چاوشی تا‌به‌حال کم ماجرا نداشته است.

محسن چاوشی تا‌به‌حال کم ماجرا نداشته است؛ خواننده‌ای که همیشه با صداوسیما در چالش بود، اما ظاهرا همزمان یکی از پرطرفدارترین خوانندگان در رسانه ملی است. این‌که او در سال‌های ٩٢ یا ٩۶ با صداوسیما به مشکل برخورد یا شایعاتی درباره ممنوع‌الکاری‌اش در ‌سال ٩٧ مطرح شد، هیچ‌کدام در رابطه‌اش با رسانه ملی اثر پایداری نداشت و حالا قرار است تیتراژ پایانی سریال رمضانی «دلدار» برای شبکه دو سیما هم را بخواند.

تیتراژ «دلدار» در واقع دومین همکاری محسن چاوشی با برادران محمودی است و ظاهرا این کار پس از تیتراژ «سایه‌بان»، «دلصدا» و ویژه‌برنامه تحویل‌ سال نوروز ٩٨، چهارمین همکاری این خواننده با رسانه ملی پس از اعتراضش به سیاست‌های رسانه ملی است. او بعد از تجربه موفق تیتراژ سریال شهرزاد، تیتراژ پایانی چند سریال تلویزیونی ازجمله بانوی عمارت را خواند، ضمن این‌که کلیپ تبلیغاتی فیلم «شبی که ماه کامل شد» اثر نرگس آبیار را هم اجرا کرده است.

حالا براساس اعلام روابط عمومی سریال رمضانی «دلدار» چاوشی تیتراژ این سریال را هم خواهد خواند: «بعد از همکاری موفقیت‌آمیز برادران محمودی و محسن چاوشی در سریال «سایبان» این دو هنرمند بار دیگر در مجموعه تلویزیونی «دلدار» که قرار است ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش شود، با یکدیگر همکاری می‌کنند. چاوشی به‌عنوان خواننده تیتراژ پایانی این سریال انتخاب شده است و به‌ زودی جزییات قطعه‌ای که چاوشی برای «دلدار» ساخته، منتشر می‌شود. محمدرضا غفاری، الناز حبیبی، مریم بوبانی، حسام محمودی، سوگل خلیق، بهزاد فراهانی، مهران نائل، پریوش نظریه، همایون ارشادی، کمند امیرسلیمانی، نیما رئیسی و پیمان جعفری ازجمله بازیگران این سریال هستند.»

‌سال گذشته آلبوم ابراهیم محسن چاوشی بیش از ٧ماه در ارشاد خاک خورد تا جایی که کار به تهدید کشیده شد و او اعلام کرد که اگر آلبوم مجوز نگیرد، آن را بدون مجوز منتشر خواهد کرد. چند روز بعد البته مجوز ابراهیم هم صادر شد و محسن چاوشی یک‌بار دیگر از موضع خود عقب‌نشینی کرد.

 

منبع شهروند