«همسایه»های غفوریان از شنبه به روی آنتن می‌رود
«همسایه»های غفوریان از شنبه به روی آنتن می‌رود

سبط احمدی با اشاره به اینکه سریال “همسایه ها” شنبه روی آنتن شبکه دو می رود، از ضبط بیش از ۵۰ درصد این سریال خبر داد. به گزارش هفت هنر، علیرضا سبط احمدی تهیه کننده سریال تلویزیونی “همسایه ها” در گفت و گو با خبرگزاری میزان گفت: تصویربرداری پروژه “همسایه ها” به کارگردانی مهران غفوریان […]

سبط احمدی با اشاره به اینکه سریال “همسایه ها” شنبه روی آنتن شبکه دو می رود، از ضبط بیش از ۵۰ درصد این سریال خبر داد.

به گزارش هفت هنر، علیرضا سبط احمدی تهیه کننده سریال تلویزیونی “همسایه ها” در گفت و گو با خبرگزاری میزان گفت: تصویربرداری پروژه “همسایه ها” به کارگردانی مهران غفوریان این روزها در لوکیشن اصلی واقع در خیابان آیت الله کاشانی در حال پیگیری است.
وی ادامه داد: گروه تولید در کنار لوکیشن ثابت ساختمانی، بخش‌هایی را در خیابان و لوکیشن‌های بیرونی مقابل دوربین می‌برند.
این تهیه کننده عرصه تلویزیون تصریح کرد: تا کنون بیش از ۵۰درصد از کار پیش رفته و تدوین و اصلاح رنگ، صداگذاری و ساخت موسیقی نیز همزمان در انجام است.
وی اظهار کرد: این مجموعه تلویزیونی از ۱۳ آذر برابر با اوایل ماه ربیع الاول از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
سبط احمدی یادآور شد: جواد رضویان، مهران غفوریان، بهاره رهنما، سیروس گرجستانی، اصغر سمسارزاده، شهین تسلیمی، حسین سلیمانی، سپند امیرسلیمانی، نعیمه نظام دوست، سمانه پاکدل، پوراندخت مهیم و آذین رئوف  بازیگران اصلی سریال هستند.
وی خاطرنشان کرد: مجموعه تلویزیونی “همسایه‌ها” در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در حال تولید است.