همراهی «ستایش» با شبکه سحر در منطقه بالکان
همراهی «ستایش» با شبکه سحر در منطقه بالکان

فصل اول مجموعه تلویزیونی «ستایش» از امروز بر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر می رود.

فصل اول مجموعه تلویزیونی «ستایش» از امروز بر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر می رود.
به گزارش تیتر هنر، با اتمام مجموعه تلویزیونی «میکائیل» سریال «ستایش» جایگزین آن در برنامه پخش کانال بالکان شده است.
مجموعه تلویزیونی «ستایش» در سه فصل با کارگردانی سعید سلطانی ساخته شده است. در فصل اول این مجموعه که از امروز بر روی آنتن می رود قصه دختر جوانی به نام «ستایش» روایت می شود که برای نجات برادرش «محمد» تلاش می کند. محمد از خدمت سربازی فرار کرده است و ستایش با کمک «طاهر» دوست محمد تلاش دارند با تمهیداتی او را راهی مرز کرده و از کشور خارج کنند. محمد برادر ستایش در مرز کشته می شود و طاهر به زندان می افتد. در نهایت با رضایت خانواده مقتول، طاهر از زندان آزاد شده و از آنجا که مجذوب و شیفته ستایش شده علیرغم مخالفت خانواده با ستایش ازدواج می کند و….
داریوش ارجمند، نرگس محمدی، مهدی سلوکی، سیما تیرانداز، مهدی پاکدل، قربان نجفی، کیهان ملکی، حدیث میرامینی، محمود عزیزی، فریبا نادری، زهرا سعیدی، شیوا خنیاگر، رابعه اسکویی، لاله مرزبان، رسول نجفیان، اکرم محمدی، فرحناز منافی ظاهر، مریم خدارحمی و…. در «ستایش» با نویسندگی سعید مطلبی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب نقش آفرینی کرده اند.
مجموعه تلویزیونی «ستایش» از دوشنبه دوازدهم آبان ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران با زمان تکرار ۲۳:۳۰ بر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر است.
زبانگردانی و ترجمه به زبان بوسنیایی این مجموعه توسط حسین ظریف میرزائیان انجام شده است.