کتاب‌فروشان سراسر کشور می توانند تا پایان روز ۱۴ اسفندماه برای شرکت در طرح «عیدانه کتاب» ثبت نام کنند.

کتاب‌فروشان سراسر کشور می توانند تا پایان روز ۱۴ اسفندماه برای شرکت در طرح «عیدانه کتاب» ثبت نام کنند.

به گزارش هفت هنر بر اساس خبر رسیده، کتاب‌فروشان می‌توانند تا ۱۴ اسفندماه با مراجعه به سایت خانه کتاب به نشانی (ketab.ir)  در طرح «عیدانه کتاب»  ثبت نام کنند.  طرح «عیدانه کتاب»  با شعار «امسال هم کتاب عیدی دهیم» از  ۱۵ اسفندماه تا ۱۵ فروردین‌ماه در کتاب‌فروشی‌های عضو طرح اجرا می‌شود.

با باقی ماندن تنها یک هفته تا پایان ثبت نام در این طرح، ۵۱۹ کتاب‌فروشی از ۲۹ استان کشور  برای مشارکت در  این طرح عضو شده‌اند که استان‌های تهران با ۱۰۳ کتاب‌فروشی، قم و اصفهان با ۶۳ کتاب‌فروشی تاکنون بیشترین مشارکت را در طرح «عیدانه کتاب» از آن خود کرده‌اند.

در طرح «عیدانه کتاب» کتاب‌فروشی‌هایی که شرایط لازم را دارا باشند، پس از ثبت نام در سایت خانه کتاب و تایید، می‌توانند کتاب‌هایی را که با شرایط تعیین‌شده در این طرح مطابقت داشته باشند با ۲۰ و ۲۵ درصد تخفیف به خریداران بفروشند.

کتاب‌فروشی‌هایی می‌توانند در این طرح شرکت کنند که دارای پروانه کسب با تاریخ معتبر باشند. همچنین کتاب‌های آموزشی، کمک آموزشی، نایاب، افست، فاقد شماره شابک و کتاب‌هایی که در سایت خانه کتاب موجود نباشند، مشمول طرح مذکور نخواهند شد. شرایط خرید در این طرح، سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر یک میلیون ریال است و خریدار هم می‌تواند در چند نوبت و از چند کتاب‌فروشی عضو، کتاب‌های مورد نیاز خود را خریداری کند.