نماینده‌ای که ابراهیم حاتمی‌کیا را نمی‌شناسد
نماینده‌ای که ابراهیم حاتمی‌کیا را نمی‌شناسد

دست‌اندرکاران برنامه فکر همه چیز را نکرده بودند و زمانی که مجری عکس ابراهیم حاتمی‌کیا را نشان داد تا قاضی‌زاده نظرش را بگوید، این نماینده مجلس اذعان کرد که او را نمی‌شناسد.

«اختیاریه» برنامه تازه‌ شبکه پنج با الگوگیری از گفت‌وگوهای صریح رضا رشیدپور با چهره‌های مختلف به دنبال ساخت برنامه‌ای جذاب است ولی در این راه چندان موفق نیست و جای صراحت، محافظه‌کاری و گاه رپرتاژ برای مهمان جایش را می‌گیرد.

به گزارش تیتر هنر، در برنامه امشب، نماینده ارومیه، نادر قاضی‌پور مهمان برنامه بود و در بیشتر مواقع مجری جای چالش در موضع ضعف قرار داشت و به دنبال تعریف و تمجید از سبک زندگی این نماینده بود.

این تعریف و تمجیدها حتی به بازی با احساسات و اشک ریختن هم تبدیل شد و مجری چندین بار به حلقه زدن اشک در چشم مهمانش اشاره کرد.

بهرحال انتخابات مجلس نزدیک است و رسانه‌ها به طور غیرمستقیم سراغ تبلیغ نمایندگان می‌روند.

اما دست‌اندرکاران برنامه فکر همه چیز را نکرده بودند و زمانی که مجری عکس ابراهیم حاتمی‌کیا را نشان داد تا قاضی‌زاده نظرش را بگوید، این نماینده مجلس اذعان کرد که او را نمی‌شناسد.

مجری که قافیه را تنگ دیده بود با آوردن نام فیلم بادیگارد به دنبال جمع و جور کردن ماجرا بود که باز هم قاضی‌زاده اعلام ندانستن نام حاتمی‌کیا کرد و وقتی مجری نام فیلم آژانس شیشه‌ای را آورد، قاضی‌زاده گفت که این فیلم را به ور کامل ندیده ولی تکه‌هایی که دیده تلخ بوده و دوست نداشته!

قاضی‌زاده در آخر حاتمی‌کیا را نشناخت تا سطح اطلاعات فرهنگی نمایندگان برای مردم عیان شود. حاتمی‌کیا از چهره‌هایی است که به واسطه ارتباطش با جریان اصولگرایی بارها چهره‌اش از تلویزیون پخش شده و عکس روی جلد روزنامه و مجلات شده اما انگار نمایندگان مجلس اهمیتی به فرهنگ و هنر کشور ندارند و درگیر کارهای دیگری هستند.

 

نویسنده: سیدوحید موسوی راد