۱۵ اثر زنده‌یاد عباس کیارستمی کارگردان سینمای ایران، در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمایش داده می‌شود.

۱۵ اثر زنده‌یاد عباس کیارستمی کارگردان سینمای ایران، در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمایش داده می‌شود.

به گزارش هفت هنر به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این آثار در دو سانس بعد از ظهر روزهای ۲۴ تا ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ برای تمامی علاقه‌مندان هنر سینما اکران می‌شود.

بر اساس این گزارش فیلم‌های «نان و کوچه»، «دندان درد»، «زنگ تفریح» و «منم می‌توانم» از ساعت ۱۷ تا ۱۸ و فیلم «مسافر» از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ روز ۲۴ شهریور به نمایش در می‌آید.

همچنین فیلم‌های «مشق شب» و «همشهری» این هنرمند روز ۲۵ شهریور و «خانه دوست کجاست» و دو فیلم «بزرگداشت روز معلم» و «راه حل یک» به ترتیب از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰ و ۱۹ تا ۲۰ روز ۲۶ شهریور در سالن سینما تئاتر کانون اکران می‌شود.

بر همین اساس، فیلم‌های «دو راه حل برای یک مسئله»، «به ترتیب یا بدون ترتیب» و «همسرایان» و «اولی‌ها» از دیگر آثار کیارستمی هستند که روز ۲۷ شهریور در سانس‌های ۱۷ و ۱۸:۳۰ به نمایش گذاشته می‌شود.

در عین حال، «زندگی و دیگر هیچ» عنوان آخرین فیلمی است که روز ۲۸ شهریور از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در سینما تئاتر کانون برای دوست‌داران این هنرمند شهیر نمایش داده خواهد شد.

پیش‌تر نیز این ۱۵ اثر کانونی کیارستمی که در سال‌های ۱۳۴۹ تا ۱۳۷۰ تولید شده‌اند در قالب یک بسته‌ روانه بازار محصولات فرهنگی هنری کشور شده است.

سینما تئاتر کانون در تهران، خیابان خالد اسلامبولی‌ (وزرای سابق)، بالاتر از خیابان شهید بهشتی واقع شده است.