نظر حامد کمیلی درباره ترانه علیدوستی و مهناز افشار
نظر حامد کمیلی درباره ترانه علیدوستی و مهناز افشار

رامبد جوان خندوانه کمیلی در برنامه شب گذشته «خندوانه»، حامد کمیلی مهمان رامبد جوان شد و از بازی در نقش شیطان در سریال تلویزیونی «اغما» گفت. به گزارش هفت هنر، برنامه سه‌شنبه شب «خندوانه» پس از سلام و احوالپرسی رامبد جوان، با اجرای استند آپ کمدی امیر مهدی ژوله با موضوع سفر آغاز شد. پس […]

رامبد جوان خندوانه کمیلی در برنامه شب گذشته «خندوانه»، حامد کمیلی مهمان رامبد جوان شد و از بازی در نقش شیطان در سریال تلویزیونی «اغما» گفت.

به گزارش هفت هنر، برنامه سه‌شنبه شب «خندوانه» پس از سلام و احوالپرسی رامبد جوان، با اجرای استند آپ کمدی امیر مهدی ژوله با موضوع سفر آغاز شد.

پس از آن رامبد، حامد کمیلی را دعوت کرد که به روی صحنه بیاید.

وی پس از سلام و احوالپرسی ازانتظار اکران برای فیلم سینمایی «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی گفت و اشاره کرد: به نظر من فیلم خیلی خوبی شده است.

بازیگر «اغما» در ادامه درباره نقش خود به عنوان شیطان در این سریال گفت: یکی از سختی‌های این نقش این بود که چیزی بود که ناشناخته است. من نیز با این نقش خیلی درگیر شدم و جزئی از زندگی‌ام شده بود و تا مدتها بعد از آن خواب‌های آشفته می‌دیدم و از آن زمان به بعد باید همیشه وقتی که می‌خوابم، چراغی در کنارم روشن باشد.

پس از آن جوان اسم چند هنرمند را نام برد و از کمیلی خواست که نظر خود را در موردشان بگوید. کمیلی در خصوص «ترانه علیدوستی» گفت: او انرژی و حال بسیار خوبی دارد و در کارش هم که خیلی موفق است. همچنین در مورد «مهناز افشار» بیان کرد: از زمانی که مادر شده بسیار پخته‌تر شده است.

کمیلی در مورد «رامبد جوان» هم گفت: یک دوست قابل اعتماد است و در فضای حرفه‌ای کارگردانی هم کار خودش را خوب بلد است و یک کودک درون دارد که از سال‌ها قبل با او همراه بوده است.

در ادامه و بعد از بازی پانتومیم که رامبد جوان همراه با یکی از حضار برنده آن شدند، در آیتمی هدایت هاشمی و فرهاد آییش از حامد کمیلی و شخصیت وی گفتند.

پس از بازی دارت و مغلوب شدن رامبد جوان در این بازی، کمیلی درباره اینکه آدم صبوری است یا خیر، گفت: آدم صبوری نبوده‌ام اما در حال تمرین کردن هستم که بتوانم به آن دست پیدا کنم. صبوری کردن یعنی اعتماد به یک نیروی فرازمینی که همان خداست.

پس از اهدای لوح «خندوانه» به حامد کمیلی و آرزوهای خوب برای مردم ایران این برنامه نیز به پایان رسید.