معمای قتل مدیر شبکه جم
معمای قتل مدیر شبکه جم

سعید کریمیان مدیر شبکه “جم تی وی” در استانبول به قتل رسید. کارمندان شبکه جم در آنتالیا  و خانواده کریمیان این خبر را تایید کردند. خبرگزاری آناتولی در گزارشی اعلام کرده است که این حادثه در خیابان آیازاغای منطقه ساری‌یر استانبول رخ داده است. براساس این گزارش او توسط یک گروه مسلح نقاب دار به قتل […]

سعید کریمیان مدیر شبکه “جم تی وی” در استانبول به قتل رسید.
کارمندان شبکه جم در آنتالیا  و خانواده کریمیان این خبر را تایید کردند.
خبرگزاری آناتولی در گزارشی اعلام کرده است که این حادثه در خیابان آیازاغای منطقه ساری‌یر استانبول رخ داده است. براساس این گزارش او توسط یک گروه مسلح نقاب دار به قتل رسیده است.
 مهاجمان، خودروی خود را در منطقه کمربورغاز استانبول آتش زدند.
گفته می شود دست کم دو گلوله به سر کریمیان شلیک شده است و یک نفر هم که همراهش بوده، کشته شده است.
براساس اخبار همراه سعید کریمیان شریک اش بوده است، خبرگزاری آناتولی اعلام کرده است که او نیز تابعیت ایرانی دارد.
پلیس ترکیه تاکنون رسما درباره این حمله توضیحی نداده است.  اما روزنامه حریت گزارش داده است: «پلیس به شهردار منطقه سارییر گفته است طبق برآورد اولیه به احتمال قوى مساله “بده بستان” انگیزه قتل سعید کریمیان بوده است.»

قتل مدیر جم بازتاب گسترده ای در رسانه ها و فضای مجازی داشته است اما شبکه GEM بعد از گذشت چند ساعت هنوز به قتل سعید کریمیان (مدیر این شبکه) واکنش نشان نداده و در حال پخش برنامه های عادی خود است.

مجموعه شبکه‌های تلویزیونی جِم در سال ۲۰۰۶ با هدف پخش برنامه‌های سرگرمی راه‌اندازی شده است.
پخش سریال‌های تلویزیونی یکی از بخش‌های پربیننده جِم تی‌وی است اما این گروه رسانه‌ای در سال‌های اخیر وارد عرصه تولید فیلم و سریال هم شده و چند مجموعه تلویزیونی با حضور بازیگران نام آشنای ایرانی هم تهیه و پخش کرده است.