مریلا زارعی از دلایل قطعی نشدن کارگردانی فیلم «دختر» و انصراف از بازی در «یه حبه قند» گفت
مریلا زارعی از دلایل قطعی نشدن کارگردانی فیلم «دختر» و انصراف از بازی در «یه حبه قند» گفت

مریلا زارعی از اتفاقی که پس از دورخوانی قیلمنامه «یه حبه قند» افتاد گفت. به گزارش هفت هنر، زارعی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه قرار بوده در فیلم «یه حبه قند» بازی کند، گفت: واقعیت این است که آن مقطع خیلی علاقه داشتم در فیلم «یه حبه قند» بازی کنم مخصوصا که می‌دانستم […]

مریلا زارعی از اتفاقی که پس از دورخوانی قیلمنامه «یه حبه قند» افتاد گفت.

به گزارش هفت هنر، زارعی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه قرار بوده در فیلم «یه حبه قند» بازی کند، گفت: واقعیت این است که آن مقطع خیلی علاقه داشتم در فیلم «یه حبه قند» بازی کنم مخصوصا که می‌دانستم قرار است بازیگرانی مثل سعید پورصمیمی، رضا کیانیان و فرهاد اصلانی و … در آن بازی کنند ولی در اولین جلسه دورخوانی اتفاقی افتاد که من کمی به هم ریختم و وقتی چنین اتفاقی می‌افتد، از آنجایی که خودم را خوب می‌شناسم تصمیم گرفتم کنار بروم تا کار لطمه‌ای نخورد و حتی دیگر با آقای میرکریمی هم وارد گفت‌وگو نشدم و فقط از طریق دستیارشان با ایشان در ارتباط بودم. دلیل اصلی این اتفاق هم این بود که در همان جلسه اول دورخوانی احساس کردم چیزی شبیه رقابت بازیگر سینمایی و بازیگر تئاتری به وجود آمده که مرا ترساند چون اعتقاد دارم ما در یک کار گروهی قرار نیست خودمان را ثابت کنیم و همه در کنار هم در جهت نگاه کارگردان حرکت می‌کنیم. در نتیجه با توجه به روحیاتی که از آقای میرکریمی می‌شناختم و شناختی که از روحیات خودم داشتم که در صورت بروز هرگونه اتفاق ناخوشایندی به سرعت روی سر کارگردان هوار می‌شوم، پس بهتر دیدم از این فضا دور شده و به آقای میرکریمی رحم کنم.

بازیگر فیلم «شیار ۱۴۳» درباره کارگردانی فیلم «دختر» خاطرنشان کرد: برای کارگردانی این فیلم در توافق با تهیه‌ کننده به نتیجه نرسیدیم. گفتم شاید صلاح نیست. وقتی هم پیشنهاد بازی مطرح شد چون قبلا قصه را خوانده بودم و به آن تعلق خاطر داشتم فکر کردم انگار این فیلم در سرنوشت من نوشته شده است. اگر قرار بود خودم بسازم آن را بازی نمی‌کردم.  هنگامه قاضیانی را انتخاب می‌کردم و اگر او قبول نمی‌کرد انتخاب دوم خودم بودم.