مرور بخش‌های از گفت‌وگوی آرش ظلی‌پور با مسعود فراستی که منجر به بحث و دعوا شد
مرور بخش‌های از گفت‌وگوی آرش ظلی‌پور با مسعود فراستی که منجر به بحث و دعوا شد

ظاهرا مسعود فراستی را به برنامه من و شما دعوت کرده بودند تا با رفتاری عجیب و دور از انتظار، باعث عصبانیت او شوند.

ظاهرا مسعود فراستی را به برنامه من و شما دعوت کرده بودند تا با رفتاری عجیب و دور از انتظار، باعث عصبانیت او شوند. کلام و حتی زبان بدن آرش ظلی‌پور، مجری برنامه من و شما دیروز در این برنامه به قدری تهاجمی بود که باعث شد مسعود فراستی برنامه زنده را ترک کند و جالب این‌که هنگام ترک برنامه مجری حتی به صورت فرمالیته هم از جای خود بلند نشد. بخشی از این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:
فراستی: «قصدم نقد سینمای ایران نیست، قصدم نقد یک گرایش است، این‌که تنگه ابوقریب چیست؟ من در مجله فرم و نقد نوشتم، بروید آن را بخوانید. این‌جا فقط می‌خواهم بحث آسیب جدی اجتماعی به اسم سینمای کمدی که اصلا کمدی نیست را باز کنم که کمک می‌کند به…»
ظلی‌پور: «چرا فکر می‌کنید حرف‌های شما به سینما کمک می‌کند؟ از اولین برنامه هفت چه اتفاقی در سینمای ایران افتاده است؟ ما رو به جلو رفتیم؟ شما می‌گویید از گشت ٢ به این‌طرف، موج جدیدی به وجود آمد. پس مسعود فراستی اصلا آنقدری که فکر می‌کند آدم تاثیرگذاری نیست. خودش فکر می‌کند، چون در یک چهار دیواری و جلوی قاب دوربین نشسته است، خیلی هم خودشیفته حرف می‌زند و می‌گوید؛ من من من.»
فراستی: «اگر برنامه هفت را می‌دیدید..؟»
ظلی‌پور: «همه برنامه‌های هفت را دیده‌ام و حتی یادم می‌آید در انتهای یکی از برنامه‌ها خانم میلانی گفت، شما هیچی از زن‌ها نمی‌دانی. آقای جیرانی هم به شوخی گفت ایشان دو تا زن گرفته است، مگر می‌شود نفهمد. کلی هم ماجرا بعد از آن پیش آمد.. من خیلی دقیق دیدم و شنیدم…»
فراستی: «خاله‌زنکی‌ها را شنیده‌اید.. ادب ندارید که بگذارید حرف زده شود.»
ظلی‌پور: «باید گفتمان (احتمالا منظور مجری از گفتمان، دیالوگ و گفت‌وگو بوده!) صورت بگیرد، حرف‌های شما نقطه ندارد.»
فراستی: «با احترام به مخاطب‌های من و شما جمله‌ام را تمام می‌کنم و جلسه را کات می‌دهم.»
ظلی پور: «موافقم.»
فراستی: «من آمدم که بگوییم آمپول، هزارپا و لس‌آنجلس تهران بشدت فیلم‌های ضداجتماعی و مستهجن هستند و از نظر سینمایی هیچ ارزش و افتخاری ندارند. گرایش به این فیلم‌ها و بالاآوردن دستمزد بازیگران این فیلم‌های ضد سینما، مخاطب و اجتماع است. همه را به خدای بزرگ می‌سپارم.»
مسعود فراستی صحنه را ترک کرد و آرش ظلی‌پور درحالی‌ که دست به سینه نشسته بود، از سوال‌هایی گفت که قصد داشت از فراستی بپرسد.
البته چند ساعت بعد، واکنش های فضای مجازی به این ماجرا به قدری زیاد بود که محمد مهدی قاسمی، مدیر شبکه شما را مجبور به عذرخواهی از مخاطبان کرد. او همچنین اعلام کرد که عوامل این برنامه از جمله «آرش ظلی‌پور» توبیخ شده اند.