۲۷ / ۰۱ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 19:23

مرخصی اجباری کارفرمایان به کارکنان در هند برای دیدن فیلم سوپراستار ۶۵ ساله

01:191۰
برخی صاحبان کسب‌وکار در جنوب هندوستان به کارکنان خود یک روز مرخصی دادند تا در روز افتتاحیه به تماشای فیلم راجینیکانت سوپراستار تامیل سینما بروند.
به گزارش هفت هنر، این مرخصی اقدامی پیشگیرانه برای مقابله با کارمندانی است که با هدف تماشای فیلم برای حاضر نشدن سرکار بهانه‌های مختلفی فراهم می‌کنند. «کابالی» فیلم جدید راجینیکانت ستاره تامیل سینمای هندوستان قرار است در ۱۲ هزار سینما نمایش داده شود.

راجینیکانت یکی از پردرآمدترین بازیگران آسیا و یکی از پولسازترین هنرپیشه‌ها در هندوستان است. جدیدترین فیلم این ستاره یک درام گنگستری است که از روز جمعه ۲۲ جولای اکران خواهد شد. این سوپراستار ۶۵ ساله تا کنون در بیش از ۱۷۰ فیلم بازی کرده است که بیشتر آن‌ها به زبان تامیلی بوده‌اند.

در چنای و بنگلور برخی کمپانی‌ها جمعه را تعطیل اعلام کردند و به کارمندان خود بلیت رایگان فیلم برای تماشای فیلم دادند. یکی از این کمپانی‌ها در این باره گفت: «این اقدام برای اجتناب از انباشت تقاضای مرخصی در بخش منابع انسانی است.» کمپانی دیگری در بنگلور که اقدامی مشابه را انجام داده است عقیده دارد که کارمندان برای ترک کار و تماشای فیلم بهانه‌های مختلفی از جمله بیماری می‌آورند و حتی گاهی بدون بهانه تلفن همراهشان را خاموش کرده و به تماشای فیلم می‌روند.

هتل‌های لوکس در بنگلور نمایش‌های ویژۀ فیلم را با بلیت‌هایی به بهای ۱۹ دلار ترتیب می‌دهند.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=4352

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*