مجید صالحی در برنامه «من و شما»: گاهی رضا عطاران را تیغ می‌زنم!
مجید صالحی در برنامه «من و شما»: گاهی رضا عطاران را تیغ می‌زنم!

مجید صالحی با حضور در برنامه «من و شما»، از انتخاب‌های اشتباهش در عرصه بازیگری گفت.

مجید صالحی با حضور ، از انتخاب‌های اشتباهش در عرصه بازیگری گفت.

به گزارش تیتر هنر روز گذشته مجید صالحی مهمان برنامه «من و شما» به تهیه‌کنندگی هادى قندى و با اجراى آرش ظلى‌پور بود.

صالحی در ابتدای برنامه با این عنوان که از چالش هاى این برنامه می ترسم، گفت خود را آماده یک گفتگوى سخت کرده است.

او در ابتدا از تأثیر فوت پدرش بر زندگى شخصی و کارى اش گفت و ادامه داد: اگر پدرم در قید حیات بود، هم راه خودم را ادامه می دادم اما انگیزه‌ام بیشتر می شد. پدرم شخص متدینی بود، مخالف هنر نبود و اگر امروز در کنارمان بود، مخالف بازیگری من نبود.

او همچنین به این موضوع اشاره کرد که یک خواهر بزرگتر دارد که پیش از او از شاگردان استاد سمندریان بوده و ادامه داد: خواهرم پیش از من تئاتر کار می کرد اما به خاطر شرایط شهرمان ادامه نداد و بعدتر که من شاگرد استاد سمندریان شدم هم ایشان تعریفش را می‌کرد . من یک خواهر دیگر هم دارم که هنر را در دانشگاه ادامه داد و هم اکنون در شبکه خبر کار تدوین انجام می دهد.

در ادامه ظلى پور از اشتباهات صالحی در عرصه بازیگری پرسید. صالحى نیز گفت: من دو سه سالی کم کار شدم؛ چون همه خانواده درگیر بیماری مادر بودیم و من در آن مقطع چون تمرکز نداشتم، انتخاب های اشتباه می‌کردم. البته که من هنوز هم انتخاب های اشتباه دارم و شاید در آینده هم داشته باشم. من در آن زمان سر سریال موج و صخره و فیلم همه چی آرومه بودم. همه چی آرومه می توانست فیلم خوبی باشد اگر کارگردان خوبی داشت؛ اما متاسفانه کارگردان قدر لحظات را نمی‌دانست و فقط خوشحال بود که می خواهد یک فیلم بسازد.

صالحی در ادامه  با اشاره به فیلم «شاخه گلی برای عروس» گفت: شاخه گلی برای عروس را مردم دوست دارند و فروش خوبى هم داشت؛ اما من هنوز فیلم را ندیدم! چون از دید من فیلم خوبى نبود و در حقیقت خودم هیچ وقت نخواستم که فیلم را ببینم. در حقیقت این که تعریف تو از فیلم خوب چیست، سلیقه ای است. فروش بالای یک فیلم نمی تواند متر و معیار مناسبى برای سطح کیفی آن باشد.

او در ادامه به نقش‌ خود در سریال‌های تلویزیونی اشاره کرد و گفت: من در سال های ٧٩،  ٨٠ و ٨١ کارهای جدی انجام داده بودم اما دیده نشدند. نقش های جدی من با سریال «مدینه» دیده شد. سعید نعمت الله چند بار به من پیشنهاد داده بود که یک کار جدی انجام بده. او در سریال «میکائیل» هم لطف کرده بود و نقشی را که کامران تفتی عزیز بازی کرد؛ برای من نوشت. من کم سعادت بودم و نتوانستم در آن کار حاضر شوم.

مجید صالحی در خصوص رابطه‌اش با رضا عطاران با خنده گفت: من گاهی رضا را تیغ می‌زنم! رضا خیلی وقت‌ها که ما گیر می‌افتیم، به دادمان می‌رسد و به ما پول قرض می‌دهد.

این بازیگر در پایان، در پاسخ به سوْال ظلى پور به ساخت احتمالى «خوش رکاب ٣»  اشاره کرد و گفت: سال گذشته صحبت ساخت فصل سوم این سریال بود، باید ببینیم چطور پیش می‌رود.