بازیگر مرد همراه مجری‌ زن شبکه‌ ماهواره‌ای که در حالتی غیرعادی با یک کارگر شهرداری تصادف کرد، چه کسی است؟
بازیگر مرد همراه مجری‌ زن شبکه‌ ماهواره‌ای که در حالتی غیرعادی با یک کارگر شهرداری تصادف کرد، چه کسی است؟

خودروی ۲ بازیگر تلویزیون‌ زمانی که با سرعتی سرسام‌آور در بزرگراه حکیم در حرکت بود ناگهان از مسیر خارج شد و حادثه مرگباری را رقم‌ زد. به گزارش هفت هنر،  این خودرو پس از برخورد به کارگران فضای سبز شهرداری، جان یکی از آنها را گرفت و دیگری را راهی بیمارستان کرد. این اتفاق در […]

خودروی ۲ بازیگر تلویزیون‌ زمانی که با سرعتی سرسام‌آور در بزرگراه حکیم در حرکت بود ناگهان از مسیر خارج شد و حادثه مرگباری را رقم‌ زد.

به گزارش هفت هنر،  این خودرو پس از برخورد به کارگران فضای سبز شهرداری، جان یکی از آنها را گرفت و دیگری را راهی بیمارستان کرد.

این اتفاق در حالی رخ داد که بررسی‌های پلیس نشان می‌دهد یکی از بازیگران در حالت عادی نبوده است.

این حادثه حدود ساعت ۳ صبح دوشنبه گذشته رخ داد. آن روز کارگران شهرداری با استفاده از تانکر مجهز به چراغ گردان در حال آبیاری فضای سبز اطراف اتوبان حکیم بودند.

یکی از کارگران چند متر دورتر از تانکر در حالی‌که چراغ راهنما در دست و لباس شب‌نما به تن داشت به رانندگان عبوری علامت می‌داد که مراقب باشند و بقیه کارگران نیز در حال آبیاری بودند اما در همین هنگام بود که حادثه هولناکی رخ داد.

یک دستگاه خودروی ۲۰۶ در حالی‌که با سرعت سرسام‌آوری در مسیر شرق به غرب اتوبان و در لاین وسط در حرکت بود، پس از عبور از خروجی آزادگان ناگهان از مسیر خارج شد و به سمت کارگران شهرداری رفت.

این حادثه آنقدر سریع رخ داد که ۲ نفر از کارگران فرصت پیدا نکردند خود را نجات دهند و در نهایت خودروی ۲۰۶ پس از تصادف با ۲ کارگر افغان با شدت به گاردریل کنار اتوبان برخورد کرد و پس از تخریب گاردریل متوقف شد. در آن لحظه کسی خبر نداشت که سرنشینان ۲۰۶ زن و مردی هستند که هر دو از بازیگران معروف تلویزیون به شمار می‌روند.

کارگران دیگر با دیدن این صحنه به کمک همکارانشان شتافتند اما یکی از آنها به نام ذبیح‌الله بیهوش شده بود و دیگری از درد به‌ خود می‌پیچید. لحظاتی بعد تیم‌های اورژانس و پلیس راهور که در جریان حادثه قرار گرفته بودند راهی محل حادثه شدند. ۲ کارگر افغان به همراه بازیگران جوان به بیمارستان منتقل شدند اما ۲ ساعت تلاش پزشکان برای نجات ذبیح‌الله و احیای قلبی او بی‌فایده بود و در نهایت این جوان افغان جانش را از دست داد.

این در حالی بود که همکار او به‌دلیل شکسته‌شدن مهره‌های کمر و آسیب‌دیدن ریه به اتاق عمل منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. ماجرای این تصادف اما زمانی عجیب‌تر شد که مأموران پلیس پس از گرفتن تست الکل از هر دو سرنشین خودروی ۲۰۶ اعلام کردند که زن جوان با هویت «غ.‌ح» در حالت عادی نبوده و مشروبات الکلی مصرف کرده است.

این در حالی بود که طبق بررسی‌های پلیس، خودروی ۲۰۶ متعلق به بازیگر مرد به نام «م.ح» بود اما طبق گفته شاهدان و کارگرانی که از نزدیک صحنه تصادف را دیده بودند، راننده خودرو در لحظه تصادف زن جوان بوده است.

غزل حشمت دیگر همراه این حادثه بوده که زمانی در شبکه‌های ماهواره‌ای و در کلیپ‌های ویدئویی خوانندگان بازی می‌کرد. طبق گفته شاهدان و کارگرانی که از نزدیک صحنه تصادف را دیده بودند، راننده خودرو در لحظه تصادف زن جوان بوده است.
با مرگ کارگر افغان، شهرداری منطقه ۶ نیز وارد ماجرا شد و نماینده حقوقی شهرداری به طرح شکایت از مسببان این حادثه پرداخت.
طبق شنیده‌های خبرنگار ما، محمد حاتمی بازیگر و کارگردان تئاتر و تلویزیون همراه حشمت در خودرو ۲۰۶ بوده است.
حاتمی که در سریال دلنوازان هم بازی داشته به دلیل آسیب‌های وارد از تصادف در بیمارستان بستری است.