«ماتادور» و «سایبر» در شبکه آی‌فیلم
«ماتادور» و «سایبر» در شبکه آی‌فیلم

پس از اتمام نمایش مینی‌سریال پلیسی «زاویه هفتم»، پخش مجموعه تلویزیونی «سایبر» از ۸ دی‌ماه در آی‌فیلم فارسی آغاز می‌شود.

مجموعه تلویزیونی «ماتادور» به کارگردانی فرهاد نجفی، به‌سبب استقبال مخاطبان کانال انگلیسی شبکه آی‌فیلم از فیلم‌های اکشن و پلیسی ایرانی، در جدول پخش آی‌فیلم انگلیسی قرار گرفت.

به گزارش تیترهنر به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، کانال انگلیسی این شبکه که سریال‌های ایرانی را در ۴ نوبت برای مخاطبان انگیسی‌زبانش با دوبله حرفه‌ای انگلیسی پخش می‌کند، به‌تازگی سریال پلیسی «ماتادور» را در جدول پخش خود قرار داده است.

«ماتادور» به‌تهیه‌کنندگی جواد نوروز بیگی، اولین‌بار در سال ۹۲ از شبکه یک سیما پخش شد و خلاصه‌داستان آن از این قرار است: یک مقام اروپایی برای شرکت در کنفرانسی درباره انرژی اتمی به ایران می‌آید. گروهی تروریستی شامل یک زن و دو مرد، برای به‌هم‌ریختن برنامه‌های این کنفرانس در ایران دست به فعالیتهای تروریستی می‌زنند. نیروهای پلیس برای جلوگیری از خرابکاری‌ وارد عمل می‌شوند و…

علیرام نورایی، شقایق فراهانی، پولاد کیمیایی، تیرداد کیایی، پوریا پورسرخ، سام درخشانی، لیندا کیانی، مجید مشیری، مجید واشقانی، روشا ضیغمی، رضا بادامچی، سیروس همتی و هدایت‌الله سجادی بازیگران این مجموعه پلیسی هستند.

مجموعه تلویزیونی «ماتادور» از چهارشنبه۶ دی هرشب ساعت ۱۹:۰۰ به وقت GMT (۲۲:۳۰ به وقت تهران) روانه آنتن می‌شود. بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۳:۰۰، ۰۸:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد خواهد بود.

مجموعه پلیسی «سایبر»

پس از اتمام نمایش مینی‌سریال پلیسی «زاویه هفتم»، پخش مجموعه تلویزیونی «سایبر» از ۸ دی‌ماه در آی‌فیلم فارسی آغاز می‌شود.

مجموعه تلویزیونی سایبر در ژانر پلیسی به کارگردانی احمدمعظمی  و تهیه‌کنندگی  سعید کمانی اولین بار در سال ۹۵ از شبکه یک سیما روانه آنتن شده‌ است.

 این سریال در ۱۲ قسمت ۴۰دقیقه‌ای، به سفارش پلیس فتا ساخته شده و در نوشتن آن از پرونده‌های واقعی مردم استفاده شده است.

در خلاصه داستان «سایبر» آمده است: گسترش فضای مجازی علاوه بر تسریع و تسهیل امور روزمره، می‌تواند مشکل‌آفرین باشد و انسان‌های ساده و ناآگاه را دچار خسارات جبران‌ناپذیری بکند. پلیس فتا راه دشواری برای دستگیری سوء استفاده‌گران در پیش دارد…

در سریال «سایبر» روح‌الله کمانی، قاسم زارع، شهروز ابراهیمی، سجاد دیرمینا، نیلوفر شهیدی، سارا منجزی، علیرضا ثانی‌فر، علی جلالی، نازنین پیرکاری، مهرآسا صمدی، سیامک راشدی، عرفان قاسمی و شهاب شادانی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مجموعه تلویزیونی سایبر، با پایان نمایش مجموعه زاویه هفتم، از جمعه ۸ دی‌ماه ساعت ۱۹ روانه آنتن می‌شود. بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۳:۰۰ و ۱۱:۰۰ روز بعد خواهد بود.