لطیفی: یک سالی بود که می خواستم از شورای پروانه نمایش بروم

01:5924۰

محمدحسین لطیفی، عضو سابق شورای پروانه نمایش گفت: نزدیک به یک سال بود که از دوستان درخواست داشتم با کنار رفتن من از مسئولیت موافقت کنند. در نهایت صلاح را در این دیدند که ما نباشیم و امیدوارم این اتفاق به نفع سینما باشد.

به گزارش هفت هنر،  محمدحسین لطیفی، عضو سابق شورای پروانه نمایش،گفت: «خوشحال و شکرگزار هستم که از این مسئولین سنگین کنار گذاشته شدم. من به دلایل خاص خودم عضویت در این شورا را پذیرفته بودم. می‌خواستم اگر کاری از دستم برمی‌آید برای سینما انجام دهم.»

این کارگردان سینما و تلویزیون ادامه داد: «نزدیک به یک سال بود که از دوستان درخواست داشتم با کنار رفتن من از مسئولیت موافقت کنند. در نهایت وزارت خانه و مسئولان مربوطه صلاح را در این دیدند که ما نباشیم و امیدوارم این اتفاق به نفع سینما باشد.»

وی با اشاره به دلایل عدم صدور پروانه نمایش برای فیلم «ارادتمند نازنین بهاره تینا» گفت: «باید فیلم آقای کاهانی دیده شود. ای کاش ابزاری دستم بود که بتوانم دفاع کنم. مثل اینکه آقای کاهانی تغییراتی دادند، امیدوارم که مشکلات فیلم حل شده باشد.»

لطیفی در پایان گفت: «فقط بدانیم تمام بچه‌هایی که در شورای صدور پروانه نمایش هستند دوست ندارند پلانی از هیچ فیلمی دربیاید یا از اکران فیلم‌ها جلوگیری شود. اگر هم توجه کنید در سه سال گذشته میزان فیلم‌هایی که اصلاحیه خورده یا جلوی اکرانش گرفته شده بسیار محدود است.»

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=3997

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*