بابک جهانبخش در حالی قطعه” یه ساعت فکر راحت” در سالن میلاد طنین انداز کرد که قهرمان المپیک میهمان ویژه او بود. به گزارش هفت هنر، بابک جهانبخش در آخرین سری از کنسرت های خود در شهر تهران شب گذشته با علاقمندان موسیقی خود دیدار کرد. جهانبخش در این برنامه منتخبی از قطعه های پرطرفدار […]

بابک جهانبخش در حالی قطعه” یه ساعت فکر راحت” در سالن میلاد طنین انداز کرد که قهرمان المپیک میهمان ویژه او بود.

به گزارش هفت هنر، بابک جهانبخش در آخرین سری از کنسرت های خود در شهر تهران شب گذشته با علاقمندان موسیقی خود دیدار کرد.

جهانبخش در این برنامه منتخبی از قطعه های پرطرفدار خود که از آلبوم جدیدش” حالم خوبه” و آلبوم های قبلی این خواننده تشکیل شده بود، اجرا کرد.

خواننده آلبوم “من و بارون” در این کنسرت تابستانی با قطعه “حالم خوبه” روی صحنه حاضر شد. “مدار بی قراری”، ” دوست دارم”،” افسانه”، “اکسیژن”،”راز”،” منو نگاه کن”،”پاییز” و”شاید” از جمله آثاری بود که جهانبخش در این برنامه اجرا کرد.

کیانوش رستمی، قهرمان مدال آور کشورمان، آزاده نامداری، امیرمیلاد نیکزاد، المیرا شریفی مقدم، گوینده شبکه خبر، محسن چگینی، تهیه کننده تلویزیون و محسن شیرالی، ترانه سرا میهمانان ویژه خواننده آلبوم ” مدار بی قراری” در این کنسرت حضور داشتند.

جهانبخش پیش از اجرای قطعه “راز” و معرفی محسن شیرالی به عنوان ترانه سرا این اثر، از حس مشترکی که بین او و این ترانه سرا در سرودن این ترانه وجود داشت سخن گفت.

بابک جهانبخش در ادامه این کنسرت تابستانی قطعه “چی شده” را اجرا کرد و از این قطعه به عنوان اثر خاطره انگیزی سخن گفت که آن را ده سال پیش خواند و باعث موفقیت او و شنیده شدن صدایش در عرصه موسیقی شد.

خواننده آلبوم “اکسیژن” در این برنامه همچنین قطعه “یه ساعت فکر راحت” را که جدیدترین تک قطعه منتشر شده از وی به شمار می رود با همراهی ارکستر اجرا کرد.

“برف” اثر دیگری بود که این خواننده موسیقی پاپ در این کنسرت اجرا کرد و پیش از خواندن او گفت هیچ وقت فکر نمی کرد برای قطعه”برف” تا این اندازه اتفاق های خوبی بیفتد.

رضا تاج بخش رهبر ارکستر بابک جهانبخش است و در گروه او نوازنده های حرفه ای همچون مهران فرشباف،مسعود همایونی و بابک ریاحی پور ساز می زنند.

کنسترت تابستانی بابک جهانبخش در دو نوبت و به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری اکسیر نوین در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد.