کنسرت‌های پرشمار محمد علیزاده در هفته پیش رو
کنسرت‌های پرشمار محمد علیزاده در هفته پیش رو

از ۱۴ تا ۲۱ فروردین محمد علیزاده هفت بار روی صحنه می‌رود، ایرج سومین کنسرتش بعد از ۱۵ سال را در قزوین اجرا می‌کند و پسرش احسان خواجه‌امیری در تبریز کنسرت خواهد داشت.

از ۱۴ تا ۲۱ فروردین محمد علیزاده هفت بار روی صحنه می‌رود، ایرج سومین کنسرتش بعد از ۱۵ سال را در قزوین اجرا می‌کند و پسرش احسان خواجه‌امیری در تبریز کنسرت خواهد داشت.

 گروه پالت، محمد علیزاده، حامد همایون، ایرج، احسان خواجه‌امیری، کاوه آفاق و امید حاجیلی خوانندگانی هستند که از این دوشنبه تا دوشنبه هفته بعد ۱۴ تا ۲۱ فروردین به ترتیب در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن شهدای قلاویزان ایلام، سالن سینما جهان‌نمای چالوس، سالن هلال‌احمر زنجان، سالن کوثر قزوین، تالار چیچک تبریز، سالن آمفی‌تئاتر زنده‌یاد نامجوی رشت و سالن ورزشی گیت بوستان اهواز روی صحنه می‌روند تا شاهد ۱۹ اجرا از هفت خواننده باشیم.

در این میان محمد علیزاده با هفت اجرا (شش اجرا در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران و یکی در سالن شهدای قلاویزان ایلام) بیشترین تعداد اجرا را دارد تا همچنان از این لحاظ رکوردشکن باشد. نکته دیگر این که در فاصله ۱۴ تا ۲۱ فروردین ایرج سومین کنسرتش بعد از ۱۵ سال را در قزوین اجرا می‌کند و احسان خواجه‌امیری تبریز کنسرت خواهد داشت تا شاهد اجرای این پدر و پسر در یک هفته باشیم.

گروه پالت

گروه پالت پس از آن که جمعه چهارم فروردین در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه رفت، در ادامه با تمدید این کنسرت سه‌شنبه ۱۵ فروردین ساعت ۲۱:۳۰ در همان مکان اجرا خواهد داشت. قیمت بلیت این کنسرت بین ۵۰ تا ۱۳۰ هزار تومان و برگزارکننده آن موسسه آوای هنر به مدیریت محمد جلیل‌پور است. بلیت این اجرا توسط سایت «۸۴۲۰۰» به فروش می‌رسد.

محمد علیزاده

محمد علیزاده خواننده پاپ روز چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۶، ۱۷ و ۱۸ فروردین هر روز در دو نوبت ۱۸ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت این کنسرت که تمام یا اصطلاحا sold out شده بین ۴۵ تا ۱۳۰ هزار تومان است و از طریق سایت «ایران کنسرت» متعلق به موسسه ققنوس به مدیریت محمدحسین توتونچیان فروخته می‌شود.

علیزاده همچنین روز دوشنبه ۲۱ فروردین ساعت ۲۱ در سالن شهدای قلاویزان ایلام با قیمت بلیتی بین ۴۰ تا ۱۲۵ هزار تومان کنسرت خواهد داشت. بلیت این اجرا را هم «ایران کنسرت» می‌فروشد.

حامد همایون

حامد همایون که توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایرانِ موسسه ترانه شرقی به مدیریت محسن رجب‌پور به اهالی موسیقی پاپ معرفی شد روز چهارشنبه ۱۶ فروردین در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن سینما جهان‌نمای چالوس روی صحنه می‌رود. بلیت اجرای ساعت ۲۱:۳۰ او تمام یا اصطلاحا sold out شده است. قیمت بلیت این کنسرت بین ۶۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است و از طریق سایت «ایران کنسرت» به فروش می‌رسد.

همایون همچنین روز جمعه ۱۸ فروردین در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۲۰:۳۰ در سالن هلال‌احمر زنجان روی صحنه خواهد رفت. کف قیمت بلیت این کنسرت ۵۰ و سقف آن ۸۵ هزار تومان است. بلیت‌فروشی این اجرا از طریق سایت «۳۶۷۰» انجام می‌شود.

ایرج

خواننده پیشکسوت، پدر احسان خواجه‌امیری معروف به ایرج؛ حسین خواجه‌امیری روز شنبه ۱۹ فروردین در دو نوبت ۱۸ و ۲۰:۳۰ در سالن کوثر قزوین روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت این کنسرت بین ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان است و توسط سایت «ایران کنسرت» به فروش می‌رسد.

ایرج که بیش از ۱۵ سال از فضای اجرای زنده رسمی دور بود، از ابتدای سال ۹۵ و با اجرا در بندرعباس و کیش بار دیگر به صحنه برگشت. او برخلاف دو کنسرت قبل که خواننده همراه در کنار خود داشت این بار به تنهایی اجرا می‌کند.

احسان خواجه‌امیری

پسر ایرج؛ احسان خواجه‌امیری روز دوشنبه ۲۱ فروردین در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در تالار چیچک تبریز روی صحنه می‌رود. سایت «ایران کنسرت» بلیت این کنسرت را با قیمتی بین ۴۰ تا ۱۰۰ هزار تومان می‌فروشد.

کاوه آفاق

کاوه آفاق روز دوشنبه ۲۱ فروردین در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن آمفی‌تئاتر زنده‌یاد نامجوی رشت روی صحنه می‌رود. بلیت این کنسرت را می‌توانید با قیمتی بین ۶۰ تا ۹۰ هزار تومان از سایت «ایران کنسرت» بخرید.

امید حاجیلی

کنسرت امید حاجیلی خواننده پاپ روز دوشنبه ۲۱ فروردین در سالن ورزشی گیت بوستان اهواز برگزار خواهد شد. قیمت بلیت این اجرا که ساعت آن در سایت فروش بلیت ذکر نشده بین ۵۰ تا ۹۵ هزار تومان است و توسط سایت «۴۰۴۷» به فروش می‌رسد.