کدام سینماگرها با حکم دادستان از کار ممنوع شده‌‌اند؟
کدام سینماگرها با حکم دادستان از کار ممنوع شده‌‌اند؟

حبیب ایل بیگی رییس اداره نظارت هم با تأیید این خبر از حکم دادستانی برای ممنوع الفعالیت شدن این گروه از سینماگران خبر داد با این حال هیچ خبری از اسامی سینماگران و اینکه این حکم شامل تهیه کنندگان است با پخش کنندگان نداد. با این حال نسیم‌آنلاین مدعی شد بر اساس شنیده هایش حکایت […]

حبیب ایل بیگی رییس اداره نظارت هم با تأیید این خبر از حکم دادستانی برای ممنوع الفعالیت شدن این گروه از سینماگران خبر داد با این حال هیچ خبری از اسامی سینماگران و اینکه این حکم شامل تهیه کنندگان است با پخش کنندگان نداد.

با این حال نسیم‌آنلاین مدعی شد بر اساس شنیده هایش حکایت از آن دارد که این ممنوع الفعالیتی فقط شامل آن دسته از سینماگرانی است که در یک ماه اخیر تیزرهایشان از شبکه ماهواره ای جم روی آنتن رفته است.

امروز نیز حبیب ایل بیگی در اداره نظارت و ارزشیابی ارشاد این حکم را به صورت تک تک به این سینماگران ابلاغ کرده است.

صاحبان فیلمهای «بارکد»، «زاپاس»، «دراکولا»، «دختر» و «آب نبات چوبی» از جمله سینماگرانی بوده اند که امروز به اداره نظارت مراجعه کرده و حکم دادستانی به آنها ابلاغ شده است.

چهره هایی نظیر علی سرتیپی، مصطفی کیایی، عبدا.. علیخانی، محمدرضا صابری و امیر پروین حسینی از جمله تهیه کنندگان و پخش کنندگانی بوده اند که حکم دادستانی به آنها ابلاغ شده است.