کارگردان «هفت ماهگی» ناراضی از زمان اکران
کارگردان «هفت ماهگی» ناراضی از زمان اکران

هاتف علیمردانی گفت: اگر اختیار با من بود فیلم «هفت ماهگی» را به هیچ وجه در این زمان اکران نمی‌کردم.

هاتف علیمردانی گفت: اگر اختیار با من بود فیلم «هفت ماهگی» را به هیچ وجه در این زمان اکران نمی‌کردم.

به گزارش هفت هنر، کارگردان فیلم «هفت ماهگی» که به تازگی جدیدترین اثرش بر پرده‌ی سینماها رفته است، بیان کرد: متأسفانه در این سال‌ها تمام هفت فیلمی که ساخته‌ام در بدترین زمان ممکن اکران شده است و نمی‌دانم چرا همیشه این اتفاق برای من می‌افتد.

او افزود: البته خدا را شکر که همیشه مردم حمایت کرده‌اند و پشتیبانی مردم تنها کمکی بوده که در این سال‌ها داشته‌ام. با این حال معتقدم این روزها زمان خوبی برای اکران فیلم نیست و اگر تهیه‌کننده‌ی فیلم بودم به هیچ وجه آن را در این زمان نمایش نمی‌دادم.

علیمردانی  که امسال با فیلم «آباجان» متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر است، اضافه کرد: البته در جریان کامل اینکه چرا چنین فصلی برای اکران انتخاب شده است، قرار ندارم و مطمئن هستم که تهیه‌کننده هم دوست ندارد فیلمش در یک زمان بد اکران شود، به همین دلیل قطعا شرایطی باعث این تصمیم شده است.

او با انتقاد از اینکه «نمی‌دانم چرا برای نمایش هیچ کدام از هفت فیلم‌ام، اکران نوروز یا یک زمان بهتر به من نرسیده است»، گفت: «هفت ماهگی» فیلم مردم‌پسندی است که مردم را از تماشای فیلم راضی می‌کند چرا که معضلات جامعه‌ی امروز را بیان می‌کند و فیلمی است که بازی‌های متفاوتی از سوی بازیگران در آن دیده می‌شود، بویژه حامد بهداد که او را متفاوت از همیشه می‌بینیم.

کارگردان فیلم «کوچه بی‌نام» خاطر نشان کرد: معمولا همه فیلم‌هایم را دوست دارم، اما «هفت ماهگی» از آن فیلم‌هایی است که ترجیح می‌دهم بعد از اکران درباره‌ی آن صحبت کنم چون به سلیقه‌ی مخاطب نزدیک است و می‌دانم آن‌ها را راضی نگه می‌دارد.