قدردانی علی مشهدی از مدافعان حرم در «خندوانه»
قدردانی علی مشهدی از مدافعان حرم در «خندوانه»

علی مشهدی در خندوانه با اشاره به اوضاع ناامن ترکیه از مدافعان حرم قدردانی کرد.

علی مشهدی در خندوانه با اشاره به اوضاع ناامن ترکیه از مدافعان حرم قدردانی کرد.
به گزارش هفت هنر، رامبد جوان کارگردان و مجری خندوانه شب گذشته برنامه را با پرداختن به موضوع خوشرویی آغاز کرد و شادی خندوانه را به همه آدم هایی تقدیم کرد که در طول هفته به یکدیگر محبت کرده‌اند.
وی در ادامه به فاجعه ساختمان پلاسکو اشاره کرد و درخصوص کمپین من هم سوختم گفت و بعد از یک رفت و برگشت رسانه‌ای به تماشای اجرای بخش نمایشی استاد گینس در بین حضار داخل در استودیو نشست.
پایان هر هفته، شب های پنجشنبه برنامه تلویزیونی خندوانه با اجرای کمدین های این برنامه و همچنین برگزاری مسابقه بین تماشاگران می گذرد، به همین منظور علی مسعودی (مشهدی) یکی از کمدین‌های خنداننده برتر مهمان خندوانه شد.
علی مسعودی (مشهدی) یکی از کمدین‌های «خندوانه» ضمن تشکر از مردم به خاطر اهمیت دادن و احترام به پدر و مادرهایشان، از خاطرات روزهای تصویربرداری مجموعه تلویزیونی سه دونگ سه دونگ در کشور استامبول گفت و با اشاره به اوضاع نا امن کشور ترکیه و شهر استامبول از تمام حافظان جان ،مال و کشور ایران به خصوص مدافعین حرم تمجید کرد و یاد شهدای مدافع حرم را قدر دانست.
همچنین این برنامه با بخش هایی از گزارش های نمایشی پشت صحنه، حضور ارشا اقدسی و بازی دآرت بین تماشاگران و اجرای یکی از قطعات موسیقی خندوانه به روی آنتن رفت.