هنرمندان تا اول شهریور فرصت دارند ایده های خود را به گالری ویستا معرفی کنند.

هنرمندان تا اول شهریور فرصت دارند ایده های خود را به گالری ویستا معرفی کنند.

به گزارش هفت هنر،  اولین جایزه سالیانه هنر معاصر ویستا همزمان با چهارمین سالگرد  گالری ویستا ، به ایده برترهنری اهدا خواهد شد.
دکتر پریسا پهلوان، مدیر گالری ویستا با اعلام خبر فوق گفت:” انگیزه بخشی برای خلق ایده های تازه در آفرینش های هنری، شناسایی طرح های برتر و نوآورانه در هنر معاصر ، حمایت و تولید محتوا از جمله اهداف محوری جایزه و نشان ویستا است. ”
او با اعلام این نکته که جایزه ایده برتر ویستا ۳۰ میلیون تومان است، گفت :” علاقمندان می توانند از اول مرداد تا اول شهریور طرح ها و ایده های نوآورانه خود را به این دبیرخانه در گالری ویستا تحویل دهند. ”
او افزود:” شرکت کنندگان در این رقابت هنری با هیچگونه محدودیت سنی یا متریالی روبرو نیستند، علاقمندان می توانند طرح ها( پرپوزال های) خود را با توجه به فرمت هایی که در سایت گالری ویستا آمده ارائه دهند. ”
پریسا پهلوان  در عین حال خاطر نشان کرد هنرمندان با سوابق هنری نمایشگاهی و تجربیات در زمینه طرح های پیشنهادی دارای اولویت خواهند بود.
مدیر گالری گفت هیات انتخاب که متشکل از چهره های هنری و دانشگاهی هستند و نیز مراحل برگزاری و داوری به زودی اطلاع رسانی خواهد شد. ”
گفتنی ست نشانی سایت گالری ویستا  www.vistaart.gallery است.گالری ویستا در خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه ۱۲، پلاک یازده واقع است.