– فال روزانه در روز ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین فرودین ماه سعی کنید برخی از مسائل و مشکلات را جدی نگیرید که در این صورت، وضعیتی ناامید کننده برایتان بوجود می آید و زندگی را به کام خود تلخ می کنید. منافع شریک کاری خود را نادیده نگیرید و خواهان سود دو جانبه باشید و درباره همکاری با […]

– فال روزانه در روز ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین فرودین ماه

سعی کنید برخی از مسائل و مشکلات را جدی نگیرید که در این صورت، وضعیتی ناامید کننده برایتان بوجود می آید و زندگی را به کام خود تلخ می کنید. منافع شریک کاری خود را نادیده نگیرید و خواهان سود دو جانبه باشید و درباره همکاری با یکدیگر، نگرشی مثبت داشته باشید تا هر چه سریعتر به موفقیت های بی حد و مرز دست یابید.

با وجود روزهای شلوغ و مشاغل متعدد، هرگز ورزش کردن را فراموش نکنید. در زمینه کاریتان شرایطی فراهم می شود که می توانید ارتقای شغلی پیدا کنید. اما مراقب افراد حسود دور و بر خود باشید.

امروز زمان خوب و مناسبی برای انجام معاملات بزرگی است، که سود قابل توجهی خواهد داشت. فقط قبل از هر گونه امضایی ابتدا همه چیز را کامل مطالعه و بررسی کنید.

 

– فال روزانه در روز ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین اردیبهشت ماه

اگر عجولانه تصمیم بگیرید، ممکن است که خیلی زود از انجام کارها و تصمیماتی گرفته اید، پشیمان شوید. برای تصمیم گیری، آرامش و شکیبایی پیشه کنید.  سعی کنید ابتدا همه چیز را تجسم کنید و نگرش مثبت بدهید و بررسی های لازم را انجام دهید و مشورت با افراد برجسته را فراموش نکنید. زود تسلیم نشوید و دلسرد ناامیدی را از خود دور کنید. هفته ای بسیار مثبت و پر از پول در انتظار شما است.

انرژی امروز شما به گونه ای است تا همه چیز دست به دست هم دهند تا رویاهای شما یک به یک به تحقق بپیوندند. پروژه های خاصی را که به نظر شما سخت می آید، بپذیرید و خود را به چالش بیندازید، که شما توان انجام هرگونه مسئولیتی را خواهید داشت و خیلی برای ترقی شما در موفقیت بی نظیر خواهد بود، پس هیچگاه تسلیم نشوید. بدرفتاری و واکنش های تند را در کار از خود دور نمایید، که اعتبار شما را کاهش میدهد.برخی از نگرانی های سلامتی مانند خستگی عصبی ممکن است در کار شما به وجود بیاید، پس فسفر و منیزیم بیشتری مصرف کنید و تا حد ممکن استراحت نمایید.

فال روزانه

فال روزانه

– فال روزانه در روز ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین خرداد ماه

امروز انرژی بسیار مثبتی برای معاشرت بیشتر با دوستان قدیمی  و گسترش دوستی های جدید میباشد. غرور را از خود دور کنید، زیرا ممکن است باعث سوء تفاهم و کدورت بین اطرافیان تان شود.

سعی کنید بیرون بروید و از بودن در کنار جوان ترها لذت ببرید . هر فرصتی را که به شما ارائه می شود، بپذیرید و برای انجام آن به بهترین نحو تلاش کنید. سعی کنید انعطاف پذیر تر باشید و تحمل بیشتری داشته باشید تا بتوانید همه چیز را هماهنگ کنید، به خصوص در زندگی عاطفی و زناشویی ای که بسیار مهم است و همیشگی می باشد.

شما یک فرصت برای مذاکره در یک کار مهمی را خواهید داشت. سعی کنید با اطلاعات کافی و پر وارد این ماجرا شوید تا شخص برنده شما باشید.

ممکن است دچار ضعف روده و کبد شوید، بهتر است که به پزشک متخصص مراجعه کنید. دوستی های قدیمی را دوباره از سر بگیرید و از کنار آنها بودن نهایت استفاده را کنید و قدر دوستی هایتان را بیش از پیش بدانید.

– فال روزانه در روز ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین تیر ماه

امروز زمانی خوب و مناسب برای استراحت کردن است. حتی اگر احساس میکنید که کارهایتان زیاد است و ممکن است که مدیریت کردن آنها مشکل باشد، باز هم برای استراحت کردن خود وقت کافی در نظر بگیرید. زمانی که نوبت به فرزندان شما خمی رسد، برای آنها وقت کافی بگذارید و درک خود را نسبت به آنها افزایش دهید.

دعوت های لحظه آخری را بپذیرید و سعی کنید که خوش بگذرانید. بعد از یک مرخصی کوتاه مدت، سرعت انجام کارهایتان را دو برابر کنید که این از چشم مافوق شما دور نخواهد ماند و به زودی ارتقاء شغلی پیدا میکنید.

با مدیریتی درست قادر خواهید بود تا بدهی هایتان را پرداخت کنید و بتوانید هر چه زود تر برای آینده خود برنامه ریزی داشته باشید. سلامت شما رضایت بخش خواهد بود، اگر که بدانید چگونه به اعصاب خود مسلط باشید.

ممکن است دچار تنش های با خواهر یا برادر خود شوید، سعی کنید کوتاه بیایید که به زودی متوجه عملکرد بدشان خواهند شد.

ناسازگاری های اخیر همسرتان، گاهی زندگی را برای شما غیر قابل تحمل میکند. سعی کنید تحمل خود را افزایش دهید و اگر ممکن است به مشاور مراجعه کنید.

 

– فال روزانه در روز ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین مرداد ماه

مهم است که ارتباط صمیمانه خود را با همکاران خود افزایش دهید، چرا که ناسازگاری کردن ممکن است باعث شود که انجام کار در محیط برایتان سخت و غیر قابل تحمل شود.

اگر از کار بیش از حد احساس ناراحتی و خستگی میکنید، به راه های ساده و کم خرج برای تفریح کردن بیاندیشید تا با قوای بیشتری به کار خود باز گردید.

اگر میخواهید که احساس خوبی در مورد زندگی خود داشته باشید، تمام ذهنیت، افکار و انتقاد های منفی را از خود دور کنید.

امروز در ماجرا های عاشقانه، پر ماجرا و هیجان انگیزی گرفتار خواهید شد اما سعی کنید دل نبندید و با فکر باز برای آینده عاطفی خود تصمیم بگیرید.

این روز ها زمان مناسبی برای درخواست اضافه حقوق می باشد، پس هرگز آن را به تعویق نیاندازید.

برای انجام هر گونه قرارداد و معامله ای ابتدا کاملا تحقیق و بررسی انجام دهید تا بی گدار به آب نزنید.

 

– فال روزانه در ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین شهریور ماه

امروز انرژی شما بسیار زیاد است به همین دلیل فعالیت بدنی را برای شما پیشنهاد میکنیم که بهترین روش برای تخلیه انرژی و سلامت بدنتان خواهد بود. مانند ، حرکات کششی و بلند کردن وزنه.

اگر میتوانید بیرون بروید و از طبیعت الهام بگیرید و لذت ببرید. اگر شرایط چنین کاری را ندارید دست کم بیش از حد معمول فعالیت داشته باشید. شرایطی در کار شما فراهم میشود که بسیار تاثیر گذار خواهد بود، پس آن را بپذیرید.

فرزندانتان به مشاوره شما نیاز دارند پس از آنها غافل نشوید. شما بسیار اجتماعی و خونگرم هستید و از پیدا کردن دوستهای فراوان و آغاز رابطه های جدید لذت می برید.

با وجود مشکلات و بیماری های جزئی امسال از لحاظ سلامتی برای شما بسیار خوب خواهد بود و در تمام طول سال احساس نشاط و سلامتی میکنید.

 

– فال روزانه در ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین مهر ماه

این روز ها تمایل به امتحان کردن چیز های جدید دارید، بهتر است که برای انتخاب و انجام آنها با افراد با تجربه مشورت کنید تا از تصمیمات نادرست پشیمان نشوید.

از درخواست کمک های اضافه نهراسید و آنها را بیان کنید. در روابط با فرزندانتان دیپلماسی را نشان دهید که در غیر این صورت احتمال وقوع درگیری های غیر قابل پیش بینی وجود دارد. این روز ها ممکن است دچار خستگی و افت انرژی شوید که باید بیشتر به خودتان برسید و از کار های بیش از حد اجتناب کنید.

در کار خود احساس مسئولیت میکنید که این از چشم دیگران دور نخواهد ماند و از شما قدردانی میکنند. شاید ایده های خلاقانه ای که برای کسب درآمد بیشتر دارید نتایج مورد انتظارتان را برای شما به همراه نداشته باشد، اما نباید در برابر مشکلات و موانع از موضع ضعف برخورد کرده و به راحتی تسلیم شوید.

سعی کنید سرمایه گذاری های ایمن و مطمئن انجام دهید که آینده شما را تضمین و تقویت کنند.

 

– فال روزانه در روز ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین آبان ماه

زمان خود را برای انجام علاقمندی ها و چیز هایی که از آنها لذت می برید، صرف کنید. امروز زمانی خوب و مناسب برای بیرون رفتن با دوستان یا خانواده است، کسانی که از بودن در کنار آنها احساس آرامش می کنید و لذت می برید.

کارهای گروهی را در برنامه تان بگنجانید که رسیدن به اهداف و موفقیت را برای شما آسان تر خواهد کرد.

شما قدرت مدیریت فوق العاده ای دارید، از آن به نحو احسنت استفاده کنید و در پیشبرد اهدافتان قرار دهید، اما هیچ گاه از این قدرت خود سوء استفاده نکنید و برای تحمیل کردن ایده هایتان به دیگران نگزارید.

امروز زمان مناسبی برای تقویت روابط عاطفیتان می باشد.  ممکن است که دچار برخی از مشکلات پوستی شوید. و هم اینکه قند خونتان بالا بیاید. بهترین کار مراجعه به پزشک های متخصص است تا بهترین درمان ها را برای شما در نظر بگیرند.

باید هرچه سریع تر، مالیات، جریمه ها و بدهی هایتان را بپردازید، تا از مشکلاتی که ممکن است پیش آید، جلوگیری کنید. از دوستانتان کمک بخواهید که آنها می توانند به تسهیل پیش بردن وظایف شما کمک کنند.

 

– فال روزانه در روز۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین آذر ماه

هیچ دلیلی ندارد که از افراد منتقد یا سخت ناراحت شوید. آن ها سبک متفاوتی دارند. سعی کنید نظرات ناخوشایند خود را شخصاً قبول نکنید. برای تغییرات دقیقه آخر برنامه باز باشید. امشب برای یک برخورد عاشقانه یا خارج شدن از شهر عالی است.

اگر این بار تلاش عقلانی بکنید، تاثیر بسیار زیادی روی آن خواهید گذاشت. ذهن شما این توانایی را خواهد داشت که خود را با موفقیت به حوزه های مختلف اختصاص دهد، بدون از دست دادن کارایی خود برای آن بخش ها سعی کنید به طور کامل از تاثیرات خوب ماه بهره مند شوید، تا فرم خوبی به خودتان بدهید، اما خیال بافی نکنید.

جاه طلبی های بی حد و حصر نداشته باشید، فعالیت هایی را به عهده نگیرید که از توانایی های شما بیشتر است، بدانید که اگر قصد دارید به فکر سلامت جسمی و ذهنی باشید، باید زندگی خوبی را در پیش بگیرید.

 

– فال روزانه در ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین دی ماه

امروز ممکن است بعضی افراد فکر کنند که شما ناراحت هستید و شایعه سازی کنند، کمی خوددار باشید و از بروز مشکلات و احساسات خود در برابر برخی افراد اجتناب کنید. در حقیقت، شما به سادگی یک طبیعت کنجکاو و اهداف خوب دارید. روز عاشقانه ای خواهید داشت، قدر آنرا بدانید.

اگر شما چیزی را که می خواهید توضیح دهید، شور و شوق بیشتر خواهد شد و راحت تر به اهدافتان میرسید. این بار، امور عشقی مخفی به شدت برای شما جذاب خواهد شد، اما به خوبی می دانید که چگونه پیامدهای اعمالتان را کنترل کنید.

از بعضی خرج های بی مورد اجتناب کنید و پس انداز کردن را فراموش نکنید. از لحاظ فیزیکی، همه چیز خوب خواهد بود اگر می دانید چگونه از کار اضافی جلوگیری کنید.  پروژه های حرفه ای شما از طریق ثروت مورد توجه قرار خواهد گرفت. زندگی خانوادگی تان هارمونی فوق العاده ای دارد.

 از انتقادهای بی فایده جلوگیری کنید و سعی کنید واکنش های خود را بهتر کنترل کنید.

 

– فال روزانه در روز ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین بهمن ماه

امروز ممکن است با یک لیست کامل از تعهدات و مسئولیت ها برای شما شروع شود. نیازی به غصه خوردن نیست، کافی است که برای انجام آنها برنامه ریزی و اولویت بندی انجام دهید. کسب و کار تان را با لذت انجام دهید.

ممکن است که به کنفرانس ها و جلسات خاصی دعوت شوید؛ خودتان را برای آنها آماده کنید. دیگران از شما توقع همکاری دارند، هرگز از کارهای گروهی غافل نشوید. یک رویداد اجتماعی دوستانه باعث می شود تا نگرانی ها و دل مشغولی هایتان را فراموش کنید.

ایده های شما جالب خواهد بود و اصالت آنها می تواند شما را به شیوه ای بسیار مثبت با موفقیت روبرو کند.

سعی کنید گاهی اوقات، بعضی از کارها را احساسی و دلی انجام دهید، در غیر این صورت ممکن است که مقاومت عصبی شما  آسیب ببیند. افزایش خطرات مشکلات کبدی و قلب و عروقی برلی شما وجود دارد؛ از غذاهای شیرین و چرب خودداری کنید.

امروز حتما به والدینتان سری بزنید. و مانند همیشه دعای خیر آنها را بدرقه راهتان کنید.

 

– فال روزانه در روز ۶ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین اسفند ماه

امروز اگر روی برنامه های عملی تمرکز کنید، به احتمال زیاد روزی پر انرژی و پر کاربرد خواهد بود. روابط عاطفی و دوست داشتن در فضا موجود است، اگر دوست داشتید آن را در اولویت خود قرار دهید.

وقت آن است که برای بهبود وضعیت فعلی فکر کنید و کاری انجام دهید. خلق و خوی امروز شما نسبتا تند و خشن خواهد بود و واکنش های تان ممکن است ارتباطات بسیار پر تنش را با همسرتان ایجاد کند.

ترس های بی اساس را از خود دور کنید و با افکار خوش بینانه و انجام ورزش های مناسب، شاهکار بی آفرینید. ممکن است که این روز ها دچار برخی اختلالات مربوط به سیستم ادراری شوید، بهتر است که به پزشک متخصص مراجعه کنید.

برای اینکه خود را از بحران های احتمالی مالی محافظت کنید، بهتر است که یک نگرش محتاطانه و صرفه جویی در خرج کردن خود به کار برید. امروز  زمان مناسب برای راه اندازی یک پروژه جدید می باشد.

ممکن است که با مشکلات مربوط به فشار خونروبرو شوید. سعی کنید مصرف غذا های چرب را کاهش دهید.

اگر متوجه خطای یکی از فرزندان خود شدید برای انجام واکنش حتما با یک مشاور مشورت کنید تا اوضاع را از چیزی که هست بدتر نکند.