– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه حتی چند ساعت بیرون بودن امروز می تواند بسیار التیام کننده باشد. شما ممکن است از این که با مشکلاتی با دیگران مواجه شوید، دلخور نشوید چون آن ها متعلق به خودتان هستند. احساس پایین بودن و یا آسیب پذیر بودن می تواند […]

فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه

حتی چند ساعت بیرون بودن امروز می تواند بسیار التیام کننده باشد.

شما ممکن است از این که با مشکلاتی با دیگران مواجه شوید، دلخور نشوید چون آن ها متعلق به خودتان هستند.

احساس پایین بودن و یا آسیب پذیر بودن می تواند شما را بسیار حساس و تحریک پذیر بکند.

به عزیزان و نزدیکانتان هشدار دهید تا طغیان های عاطفی را جدی نگیرند.

امروز روز بسیار خوبی برای اتفاقات خوب و اتحادیه های شاد است.

یک تجربه عاشقانه ممکن است در سفر یا برخورد پیش بینی نشده با یک غریبه وجود داشته باشد.

تنها در صورتی می توانید به اهداف مختلف خود دست پیدا کنید، که آن ها را پیش از این با توجه به امکانات واقعی خود مشخص کنید و نه با افکار آرزومندانه.

سعی کنید کمی دایره خانوادگی خود را رها کنید، در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی داشته باشید.

فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین اردیبهشت ماه

احساسات شما امروز بسیار قوی هستند. ترس های قدیمی و نگرش های مربوط به خودتان می توانند قضاوت شما را تغییر دهند. شما ممکن است احساس قوی برای داشتن، یا بهتر شدن، یک رابطه صمیمی داشته باشید.

یک علاقه شدید ممکن است برایتان ناامید کننده شود.

هر چه بیشتر به دنبال مرکز روحی آرام خود بگردید، بهتر با آن کنار می آیید. خطرات ناشی از عملکرد نادرست مثانه که هضم سخت را موجب خواهد شد؛ مراقب غذاهای چرب باشید.

شما درک سریعی از حوادث خواهید داشت و این امر برای شما در بسیاری از جنبه ها مفید خواهد بود.

اگر با یک مانع در کار خود روبرو شدید، برای شما فرصتی برای کشف راه حلی است که هیچ کس قبل از آن به آن فکر نکرده است.

باغبانی به شما دنیای خوبی را می دهند؛ شما هم می توانید به پیاده روی بروید؛ یا می توانید به سینما یا تئاتر هم بروید و حال روجیه تان را بهبود بخشید.

– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین خرداد ماه

امروز روز گدهم آیی یا هر چیزی است که دنیای شما را زیباتر و وسیع تر می سازد. نیاز به توجه تعمیرات مکانیکی و محوطه سازی را نادیده نگیرید. صبر کردن بسوی اهداف خاص پاداش را می آورد. در مورد آنچه می خواهید شفاف باشید. پا روی انگشتان دیگران نگذارید. تنش ها در زوج ها یک نشانه است و باید پیش بینی شود. در مورد افراد مجرد، آن ها تمایل خواهند داشت درباره پروژه های اتحادیه ای خود به شیوه ای غیرمسئولانه تصمیم بگیرند. پول در کیف شما جاری خواهد شد، اما آن را الان خرج نکنید. کم کم در مورد مفهوم زندگی، هنر زندگی، دستور العمل های شادی و خوشحالی فکر خواهید کرد. از افراد با توجه کردن و وقت گذاشتن برایشان، مراقبت کنید.

– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین تیر ماه

شما ممکن است امروز فرصتی داشته باشید تا از درخشش خود برای کمک به فردی که به اندازه شما حساس است، استفاده کنید. دلایلی برای خندیدن پیدا کنید. جذابیت و حس شوخ طبعی شما قلب مردم راشاد می کند. تا جایی که ممکن است بیش ترین تلاشتان را بکنید، اما انتظار کمی تاخیر در نتیجه را داشته باشید. کمال برای موفقیت لازم نیست. خیالتان راحت باشد.

شما دوست دارید احساسات خود را بیان کنید، اما چیزی باعث می شود که شما از انجام این کار خودداری کنید.

نباید بیش از حد بر دیگران حساب کنید، وگرنه نا امیدخواهید شد.

ممکن است از شما پیشنهاد شود؛ آن ها را برای مدتی قبول نکنید، چون ممکن است بعضی از مشکلات را پنهان کنند که شما بعداً متوجه خواهید شد.

بین میل به تحمیل خود در کارتان، برای استفاده از توانایی های خود  و رها کردن از موانعی که پیش روی موانع قرار دارند، کشیده خواهید شد.

– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین مرداد ماه

 شما خانه و خانواده تان را دوست دارید. این می تواند یک روز بسیار ویژه باشد، به خصوص اگر زمان آن را داشته باشید که از چیزی که دارید ممنون باشید و از مردم در زندگی تان تشکر کنید. به طور فعال به مشارکت آن هایی که دوست دارید، کمک کنید. از گفتن دوستت دارم، نترسید. در مصرف داروها سو استفاده نکنید و تنها آنچه توسط پزشک شما تجویز شده است را در نظر بگیرید، زیرا خطرات جدی وجود دارد. چشم انداز عالی شغلی برایتان وجود دارد؛ شما حتی ممکن است در یک حرفه جدید خیلی خوب عمل کنید. سعی کنید دلیلی بر روی قلب خود داشته باشید؛ عشق و دلسوزی را با هم مخلوط نکنید.

شانس خوبی برای درمان بیماری های قلبی کوچک دارید و بزودی بهبود خواهند یافت.

– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین شهریور ماه

طبیعت شما دوستدارانی را جذب خواهد کرد. نهایت تلاش خود را بکنید و از بیش از حد انتقادی بودن خودداری کنید. زمان بیشتری را با افرادی که آرام و خوش قلب هستند،سپری کنید. ممکن است زمانی را صرف برنامه ریزی برای یک ماجراجویی نادر با کسی از فاصله ای بسیار دور با او دارید،کنید. زمانی که به مسائل قلبی مربوط می شود، به حدس خود اعتماد کنید. شما ممکن است در وضعیتی گرفتار شوید که خودتان آن را ایجاد نکرده اید، و این در منزل و نیز در زندگی حرفه ای و یا اجتماعی تان به دام می افتد.

برخوردها ممکن است نقش تعیین کننده ای داشته باشد و به روش رعد و برقی، برخوردی که شما می توانید در مسیر شام دوستان خود و یا به مناسبت عروسی انجام دهید.

یک معاینه پزشکی کامل انجام دهید، به نظر می رسد که سیستم گوارشی شما باید درمان شود.

– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین مهر ماه

تلاشی برای ایجاد تعادل بین کار، اجتماعی و زمان شخصیتان انجام خواهد شد. شما یک رویکرد بسیار عملی دارید که از امنیت پشتیبانی می کند. یک انرژی قوی و مثبت امروز این را زمانی ایده آل برای در نظر گرفتن زندگی و تعیین اهداف خاص برای آینده می سازد. برنامه های مفصل و سازمان دهی شده شانس خوبی را القا می کنند. در امروز امضای بخت و اقبال خوب در هر کاری که انجام می دهید وجود دارد و موفق خواهید شد. جو امروز برای گرفتن برنامه رژیم غذایی بسیار مطلوب است. اگر به دنبال نگرانی های حرفه ای خود در فهرست اولویت تان هستید، ریسک داشتن مجادلات تند را با کسی دوسنش دارید، وجود دارد. امروز ممکن است یک روز انفجاری باشد.

– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین آبان ماه

شما تحمل خواهید کرد و حتی در زمان های دشوار نیز راهی پیدا خواهید کرد. فانتزی هایتان را روشن کنید. دوستان، خانواده و همکاران در حمایت از هر چشم انداز تازه ای از آینده کمکتان می کنند. شما می توانید پروژه های جدید یا راه هایی برای سودآور کردن تلاش های فعلی پیدا کنید. احساسات خود را به اشتراک بگذارید، به خصوص اگر مسائل قدرت و کنترل روابط نزدیکی را به چالش بکشند.

مواظب سلامتی خود باشید.

داروها را فقط در صورت نیاز واقعی و همیشه با توصیه پزشکی مصرف کنید. شما به یک ناسازگاری قابل توجه بین تعهدات خود و آنچه می خواهید انجام دهید، توجه خواهید کرد.

در کارتان با هیچ مانعی مواجه نخواهید شد؛ روابط شما با همکاران تان شانس خوبی برای خوب بودن دارد؛ از همه بحث هایی که شخصیت حرفه ای ندارند اجتناب کنید، در غیر این صورت برخوردها اجتناب ناپذیر خواهد بود.

– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین آذر ماه

 قادر بودن به شرایط جوب سخت با کیفیت چیزی است که هر رابطه خوبی به آن نیاز دارد. گاهی اوقات لازم است که زمانی را صرف کنید و یا به معشوقه خود اعتماد کنید، تا کاری را انجام دهید. خطرات ناشی از تپش قلب همراه شماست. به منظور مقابله با آن کمی پیاده روی کنید:این کمک بزرگی برای تقویت ماهیچه های قلبی شما خواهد بود. چشم اندازهای حرفه ایتان خوب هستند، اما شرایط برای رسیدن به پروژه های بزرگ شما مناسب نیستند؛ برای مدتی که به کار های روتین خود پایبند باشید و آن ها را با پشت کار فراوان اجرا کنید، بدون غفلت از کم ترین جزئیات آن ها را اجرا کنید.

هستی خود را با تلاش برای یافتن پاسخ به سوالاتی از طبیعت متافیزیکی پیچیده نکنید.

– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین دی ماه

این می تواند یک روز بسیار آرامش بخش باشد. فعالیت های خانوادگی می تواند بسیار خوشایند باشد. زمان خود را صرف انجام کارهایی برای کودکان و یا جوانانی که می شناسید، بکنید. اگر یک مشکل و یا استرس در خانواده تان وجود دارد، این روز خوبی برای فراموش کردن مشکلات و لذت بردن از زندگی است. به اطرافیان و آشنایانتان، خودتان را بیش از حد محکم و مستحکم نشان دهید. در اعطای آزادی بیشتر به کودکان تردید نکنید. جو بسیار شدید امروز، شور و شوق شما را ده برابر می کند. آتش اشتیاق شما را می سوزاند.

از روابط خاصی اجتناب کنید، به خصوص آن هایی که سعی خواهند کرد شما را به فرقه های مذهبی بکشانند. به خداوند توکل کنید.

– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین بهمن ماه

اوایل امروز می تواند برایتان استرس زا باشد. ممکن است با تظاهر به اینکه چنین اتفاقی در حال رخ دادن نیست، از برخی شرایط ناخوشایند اجتناب کنید. حفظ صلح و ارامش در تمام جنبه ها یک قیمت دارد. با افرادی صحبت کنید که به آن ها احترام می گذارید و به آن ها اعتماد می کنید. اگر در مورد احساساتتان صادق باشید، افراد بسیاری حامی شما هستند. این روزها بهترین برنامه شما به این نتیجه خواهد رسید که چه طبیعت احساساتی و اجتماعی دارند.

در کارتان، امکان ترفیع رتبه عالی وجود دارد. تبادل ایده ها با دوستانتان را انجام دهید. شما ترجیح می دهید بیشتر احساسات خود را پنهان نگه دارید، اما اشتباه می کنید:لازم است آن ها را به یکی از افراد محبوب خود نشان دهید. امشب در خانه بمانید و سعی کنید آنچه را که واقعاً در زندگی می خواهید مشخص کنید.

– فال روزانه در روز ۱۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین اسفند ماه

روابط مثبت امروز برجسته می شوند. شما از ایجاد روابط نزدیک و دور سود خواهید برد. بسیاری از چیزهایی که امیدوار بوده و یا تلاش کرده اید سرانجام نتایج را نشان خواهند داد. علایق خود را با شور و اشتیاق به اشتراک بگذارید. امروز همچنین زمان فوق العاده ای برای انجام کاری خاص با خانواده است. رفتار شما کم تر منطقی است و ممکن است باعث ایجاد مشکلات اجتماعی، زناشویی یا احساساتی شود. هیچ گونه بدهی متوسط یا بلند مدت را متحمل نشوید. در مقابل تمایل فعلی خود واکنش نشان دهید تا پولی که به دست نیاورده اید را خرج کنید. . اگر می خواهید به موفقیت دست پیدا کنید، باید دقیقاً بدانید که چه چیزی می خواهید و بدون تاخیر کار کنید.

امروز برای روابط شما با شریک زندگیتان بی نظیر خواهد بود.