– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه بهترین کار امروز این است که به آرامش بپردازید و استراحت کنید. بخصوص اگر هفته سخت و پرچالشی در انتظار شماست. مهربانی و جذابیت طبیعی و ذاتی شما باعث خواهد شد تا به هر آنچه که می خواهید دست یابید، زیرا افراد را به راحتی […]

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه

بهترین کار امروز این است که به آرامش بپردازید و استراحت کنید. بخصوص اگر هفته سخت و پرچالشی در انتظار شماست. مهربانی و جذابیت طبیعی و ذاتی شما باعث خواهد شد تا به هر آنچه که می خواهید دست یابید، زیرا افراد را به راحتی به سمت خود جذب می کنید.

به خود و تواناییتان اعتماد کنید، که به راحتی می توانید با مسائل و مشکلات کنار بیایید و همه چیز را حل و فصل کنید.

امروز زمان آن است که صادقانه در مورد کدورت ها و مشکلات صحبت کنید و حل نمایید. اشتباهات دوستانتان را ببخشید و به آنها فرصت جبران دهید.

در زمینه کاری می توانید، بهترین باشید و ابتکارات عالی را در کارتان بگنجانید و موفق شوید.

در امور عاشقانه بسیار از شما حمایت خواهد شد و می توانید نیمه گمشده خود را بیابید.

فرزندانتان را بیشتر درک کنید و با آنها مهربان تر باشید و زمان بیشتری را برایشان صرف کنید.

خطر اسهال خفیف برایتان وجود دارد، سعی کنید هویجپخته، موز زیادی بخورید.

روابطتان را گسترش دهید که به زودی به آنها نیاز خواهید داشت.

بیشتر به خودتان اهمیت دهید و هرگز در زندگی خودتان را نادیده نگیرید.

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین اردیبهشت ماه

چگونگی ظاهر شدن و لباس و پوشش در برابر دیگران و نظرات آنها مهم است ،اما نه به میزانی که خودتان را اذیت کنید و به زحمت بیندازید. توجه داشته باشید که خود شما در اولویت هستید و از همه، در زندگیتان مهمتر می باشید.

اگر در زندگیتان اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، خواهید توانست که مشکلات بسیاری را حل کنید.

اگر فردی است که به آن وابسته هستید،و احساس می کنید که او به این اندازه به شما وابسته نیست، و قدرتان را نمی داند، زیاد اعتماد نکنید و دل نبندید.

سعی کنید که امروز زمان بیشتری را به خانواده تان اختصاص دهید.

جاه طلبی های شما بی نظیر است، اما گاهی ممکن است باعث آزار اطرافیانتان شود و کدورت ایجاد کند.

برای رسیدن به موفقیت در پروژه های کاریتان، سعی کنید که کمی سرعت عملتان را بیشتر کنید.

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین خرداد ماه

هر چیزی که شما احساس می کنید ارزش پی گیری دارد، می ارزد. امروز برای به اشتراک گذاری ایده های خوبتان عالی است. امروز دوستان و همکارانتان می توانند به خصوص یاری رسان و پذیرای شما باشند. شما می توانید به عنوان بخشی از یک تیم خلاق مشارکت ارزشمندی داشته باشید. شما پروژه های متعددی با دوستان خود خواهید داشت, اما خود را فراتر از توانیتان نکنید. از پیوندهای ممتاز با فرزندانتان لذت خواهید برد. کبدتان برخی از عملکردهای معیوب را  دارد که باعث ایجاد حساسیت به سرماخوردگیشما خواهد شد.

اگر شما مجرد هستید, خیلی نگران آینده احساساتی خود نباشید که به زودی حل خواهد شد.با تمام فرصت هایی که به دست می آورید, ماهرانه از آن سود ببرید.

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین تیر ماه

امروز ممکن است با چالش هایی در ارتباط با کارتان مواجه شوید.خیلی رک بودن می تواند باعث جریحه دار شدن احساسات و عزت نفس همکارانتان شود. امروز زمان ایجاد تعادل بهتری است. برداشتن گام های کوچک موثرتر از فشار آوردن آنی برای یک تغییر عظیم خواهد بود. طرح هایی می توانند در دقیقه آخر تغییر کنند. این بار می توانید به یکی از بهترین انگیزه های حرفه ای یا اجتماعی خود دست پیدا کنید. اگر شما سرسختانه از سازش خودداری کنید، مشکلات احساساتی برایتان اجتناب ناپذیر خواهند بود.لبخند خود را همیشه و در تمام کارهایتان حفظ کنید تا در چاله ای گیر نکنید!

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین مرداد ماه

 از خارج شدن در شرایطی لذت خواهید برد و شما را به تعدادی از افراد نشان می دهد. این می تواند فکر شما را به روشی که نمی توانید خودتان ایجاد کنید، تحریک کند. با اقوام و همسایه هایتان تماس بگیرید. لازم نیست زیاد صحبت کنید; تماس های صمیمانه و محبتی می تواند مزایای متعددی برایتان داشته باشد. ملاقات های جذاب یا بهبود چشمگیر روابط عاشقانه موجود برایتان وجود خواهد داشت. اگر مستعد بیماری های قلبی عروقی هستید، مواظب باشید. شما از پویایی سرشار خواهید بود و با میکروب ها و ویروس ها می جنگید. حساسیت و شهود, شما را قادر به استفاده از استعدادی برای کار در حرفه خود خواهد کرد.

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین شهریور ماه

امروز نسبت به آنچه گفته می شود، شکاک باشید. برخوردهای شدید عاطفی همراه با امتناع از مکان دوم می تواند اندوه و ناامیدی را برایتان به همراه بیاورد. ممکن است احساس خوبی نداشته باشید. خوشبختانه در تمام شرایط برنده می شوید. امروز در کارتان ضایت های چشمگیر خوبی دریافت خواهید کرد. نتایج رضایت بخشی بدست خواهید آورد. در معرض یبوست هستید، پس زیاد آب، سبزیجات و فیبر بخورید. دوستانتان را با بهترین شرایط انتخاب کنید.

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین مهر ماه

امروز می تواند روز مهمی برای شروع باشد. تغییر بخش طبیعی زندگی است اما برای افرادی که ثبات ارزش دارند، دشوار است. برای رسیدن به رویاهای خود آماده باشید.

میتوانید زندگی بهتری داشته باشید, اما باید این را باور کنید.

شانس این را خواهید داشت که رابطه ای عاشقانه با کسی داشته باشید، که بتوانید بدون قید و شرط به آن تکیه کنید. محیط خوبی در خانواده تان وجود دارد:شما خطر مواجهه با یک مشکل را اداره می کنید!

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین آبان ماه

امروز به عنوان یک قاعده کلی، شما در بازی شانس موفقی نخواهید شد. بگذارید امید و هیجان، قضاوت شما را تیره و تار کند. انرژی کیهانی امروز شما را تشویق می کند که نسبت به خرج خود محافظه کارتر باشید. می توانید داوطلب شوید، اما فقط اگر از شما خواسته شود. زندگی احساساتی شما مورد توجه قرار خواهد گرفت:شما رضایت و خرسندی زیادی خواهید داشت و با شریک زندگی خود لحظات فراموش نشدنی دارید.عدم توافق با یک دوست صمیمی شما را عصبی می کند. امور مالیتان نسبتاً ثابت خواهد بود؛ شما باید از هزینه های زیادی خود خودداری کنید. دلیلی برای نگرانی در مورد سلامتیتان وجود ندارد.

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین آذر ماه

اگر از شلوغی و هرج و مرج عمومی هراسی ندارید، روز خوبی برای خرید کردن است. شما می توانید معاملات خوبی پیدا کنید، اما مهم است که از یک لیست کار کنید. با شریک خود درباره هر خرید بزرگ مشورت کنید. سر شما با پروژه های بلند پروازانه تر از دیگران گرم خواهد بود. درست است، آینده حرفه ای شما خیلی امیدوار کننده به نظر می رسد! خونسردی خود را در برابر انتقادهایی که دیگران به سوی شما پرتاب خواهند کرد، حفظ کنید. بسیاری از این انتقادات از سو تفاهم، حسادت، و یا حتی از طرف افراد شرور الهام گرفته اند. شما مایل به اولویت دادن به زندگی اجتماعی و حرفه ای خود به خرج زندگی عاطفی و خانوادگی تان خواهید بود.

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین دی ماه

گاهی اوقات داشتن یک قلب نرم می تواند منجر به تصمیماتی شود که بعداً پشیمان خواهید شد. از اجازه دادن به یک داستان غم انگیز برای سازش به اصول تان و یا باز کردن کیف پول تان اجتناب کنید. امروز روزی است که برای خودتان سخت کار می کنید و به تعهدات خود پایبند هستید. هیچ ایرادی ندارد که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. عشق در اولین نگاه می تواند برایتان پیش بینی شود، با وجود اینکه ممکن است شما یک رابطه پایدار از زمان طولانی داشته باشید؛ احساسات شما تنها با عمق و صمیمیت آن ها بیرون خواهد رفت. درک خوبی از کودکانتان موجب رضایتتان خواهد شد. وضعیت سلامتی شما خوب است، اما به خود فشار زیاد نیاورید، از بحث های داغ و وضعیت های اورژانسی اجتناب کنید.

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین بهمن ماه

به یاد داشته باشید که اغلب اوقات یک تغییر مهم و مثبت شبیه به یک شکست یا بحران است تا زمانی که به طرف دیگر برسید. تنها به این دلیل که شما از اهداف و انتظارات خود کوتاهی کرده اید، این به آن معنا است که شما شکست خورده اید. این راز به استقامت ادامه می دهد و از تسلیم شدن خودداری می کند. عشق صلح آمیز در نزدیکی شما نیست. انرژیتان پراکنده است و تلاش های خود را بر روی اهداف دقیق متمرکز کنید. شما چندین فرصت دارید تا وضعیت مادی تان را بهبود بخشید؛  می توانید تراکنش های مفیدی انجام دهید، و همچنین در وضعیتی خواهید بود که حقوق قابل توجهی به دست می آورید. سعی کنید بیشتر به فکر خودتان باشید.

– فال روزانه در روز ۲۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین اسفند ماه

بخش عشقی شما بسیار تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. از هزینه های گزاف دوری کنید. در خانواده، سعی نکنید که آخرین کلمه را در همه موارد بگویید. جو امروز بسیار مطلوب برای تجدید حیات فیزیکی و هم روان شناسانه است:ورزش، بازی و انجام فعالیت های فرهنگی برایتان عالی است. احساسات خود کم بینی نباید اعتماد به نفس شما را تضعیف کرده و یا اعمالتان را دیکته کند. بازخورد منفی نسبت به دیگران نشانه درستی از یک رابطه عاشقانه ناسالم نیست. اگر کسی نگران شما باشد، پرچم قرمز باید بلند شود، احتمالا وی هواخواه شماست.