– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه شما تا به حال همه جوره وفاداریتان را به همه ثابت کرده اید، وقت آن است که به دیگران فرصت اثبات آنرا بدهید.امروز در خانواده تان برای تصمیم گیری بین دو فردی که دچار اختلاف شده اند، بر سر دو راهی قرار میگیرید، کافیست تا […]

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه

شما تا به حال همه جوره وفاداریتان را به همه ثابت کرده اید، وقت آن است که به دیگران فرصت اثبات آنرا بدهید.امروز در خانواده تان برای تصمیم گیری بین دو فردی که دچار اختلاف شده اند، بر سر دو راهی قرار میگیرید، کافیست تا به هر دوی آنها خوب گوش کنید و بعد مساله را حل و فصل نمایید.امروز کمی برای خودتان وقت بگذارید و با دوستانتان به تفریح و یا حتی خرید بروید.

ممکن است با طرف مقابلتان بحث کنید، اما با کمی صبوری کردن میتوانید از دامن زدن به آن، خودداری کنید و همه چیز را  درست نمایید. بهترین زمان برای برنامه ریزی های شغلی و انجام پروژه های جدی است ؛ امروز کمی در مورد خرج کردنهایتان ملاحظه بیشتری کنید.

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز کمی بیشتر صادق باشید و صبوری پیشه کنید. زیرا ممکن است که در امور کاریتان با مشکل مواجه شوید و مجبور شوید که درباره موقعیت و وضعیت حرفه ایتان بازنگری کنید.شما در زندگی چشم انداز خوبی از موفقیت در زمینه سیاسی و مالی دارید،زیرا همیشه در مدیریت کردن و برنامه ریزی قوی هستید.امروز ممکن است دچار سردرد و دردهای عضلانی شوید،اما با مصرف قرص های آسپرین میتوانید بر این بیماری ها غلبه کنید ؛ گاهی اوقات ممکن است دنبال شرایط جدید و ماجرا جویی باشید.اما امروز از آن ،به خصوص در امور کاریتان اجتناب کنید زیرا ممکن است آسیب ببینید.

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین خرداد ماه

اگر مجرد هستید و احساس تنهایی میکنید،امروز فرصت خوبی برای یافتن شریک و یار همیشه گیتان میباشد.امروز سعی کنید درباره نیاز ها و خواسته هایتان صحبت کنید.شما همیشه تمایل و عادت به بلند پروازی دارید که بسیار خوب و تاثیر گذار است،اما امروز از انجام آن اجتناب کنید، زیرا ممکن است در امور کاری دچار مشکل شوید و نرسیدن به آنها حال روحیه تان را مختل کند.

امروز انرژی شما کمی کاهش یافته است،بهتر است برای بهبود آن برنامه سفر و تفریح بچینید ؛ اعتماد کردن به دیگران خوب است اما تشخیص دوست و دشمن نیز در این باره مهم است.

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین تیر ماه

امروز کمی بیشتر برای خودتان وقت بگذارید و با انجام کارهای خوب و مورد علاقتات به خودتان آرامش دهید.ترس های بی مورد و بی پایه و اساس در برخی موارد مانع پیشرفت شما میشود، پس کمی از آن بکاهید.درباره برخی مسائل که شما را اذیت میکند، با فردی مطمئن صحبت کنید و از تجربیات یک مشاور استفاده نمایید.امروز ممکن است در کسب و کارتان با برخی از محدودیت های مالی روبرو شوید که با کمی صبوری و درایت حل خواهند شد. پس انداز کردن را یاد بگیرید و سرنوشت تان را خود در دست بگیرید.روابط تان را با نزدیکانتان بهتر کنید و با افراد جدیدی ارتباط برقرار کنید و در کل روابط اجتماعی تان را گسترش دهید.

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین مرداد ماه

امروز یک روز بزرگ برای بیرون آمدن از پیله تنهایی است ؛ کمی انعطاف پذیر تر باشید و به راحتی ناراحتی با کسانی که در اطرافتان مشکل دارید را از زندگیتان حذف کنید و برنامه های روتین تان را تغییر دهید. امروز یک زمان مناسب برای انجام کارهای فکری و چالش های رقابتی خواهد بود و در یک وضعیت دشوار که از مدت ها پیش با آن مواجه شده بودید،سربلند بیرون میاید و موفق خواهید شد.امروز ممکن است دچار مشکلات روده ای شوید،که برای جلوگیری از آن بهتر است که ساعت بین وعده های غذایتان را کاهش دهید و از بعضی غذاهای مضر اجتناب کنید.بسیار مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد پروژه های خاص،با دقت بیشتری در مورد آن مطالعه و تحقیق کنید.

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین شهریور ماه

امروز میتواند برایتان یک روز شلوغ و خسته کننده باشد.بیش از حد برای انتظارات دیگران تلاش نکنید و کمی بیشتر به خواسته های خودتان اهمیت دهید.اگر احساس تنش داشتید، کمی انعطاف پذیر باشید تا بتوانید اتفاقات را کنترل کنید ؛ شما صادقانه سعی میکنید که برای سازمان یا اشخاصی که کار میکنید، زمان و انرژی بگذارید،کمی سیاست به خرج دهید و این موضوع را به خود آنها نیز نشان دهید تا در کارتان ارتقای شغلی پیدا کنید. شرایط بدست آمده شما را مجبور به دور شدن از معشوقه تان کرده است ؛ برای جلوگیری از آسیب این رابطه،کمی بیشتر برایش وقت بگذارید.

 

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین مهر ماه

شما امروز می توانید یک گلوله آتش در چندین جهت باشید. مورد جنگ امروزتان را انتخاب کنید. هیچ فایده ای از جریحه دار کردن احساسات و یا نا امیدی های کهنه تان وجود ندارد.امروز در رانندگی محتاط باشید، برایتان خطر تصادف وجود دارد. امکان تغییراتی در کارتان وجود دارد؛ سعی کنید خودتان را با وضعیت جدید وفق دهید. گاهی شما طعمه اضطراب می شوید؛ حس مشترک و شجاعت خود را نشان دهید تا از آن رهایی یابید، خودتان را آرام کنید!

چشم اندازهای عالی مالی دارید:توسعه و تحکیم در برنامه زمانبندی خواهد بود؛ چندین پروژه جالب را می توانید راه اندازی کنید، اما زمان خود را صرف کنید تا آن ها را بهترراه اندازی کنید. اگر مجرد هستید، عجله دارید که ازدواج کنید؛ اما هنوز وقت دارید که به آن فکر کنید.

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین آبان ماه

امروز برای استراحتتان زمان زیادی بگذارید.  برای بیرون رفتن و اکتشاف کردن خوب است. سفرهای کوتاه برایتان توصیه می شود. ممکن است شما در حالت مشاهده و انتظار در مورد یک وضعیت استرس زا باشید. این می تواند انتخاب بین دو گزینه را دشوار کند. به اولین نظر خود اعتماد کنید. شما میل شدیدی به عشق داشتن و دوست داشتن خواهید داشت و آرزوهای شما برآورده خواهد شد. شما دوباره انرژی، علاقه  و خوش بینی دریافت خواهید کرد. در تمام طول این روز فرزندانتان پیش شما هستند و به توصیه ها و تشویق های شما نیاز خواهند داشت. اعتبار شما افزایش خواهد یافت:شما تحسین خواهید شد، و باعث خوشحالی افرادی می شود که با شما هم عقیده هستند؛ با این حال فروتن باشید. ستاره ها از منافع مالی شما حمایت می کنند و به کسب وکار شما یک محرک تازه خواهند داد.

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین آذر ماه

آینده حرفه ای شما امیدوارکننده به نظر می رسد؛  با بهره وری کار خواهید کرد. شما در جلسات دوستانه و مالی موفقیت های بزرگی خواهید داشت؛ موفقیت های شما به قدری روشن خواهد بود که به مار سبز حسادت تبدیل می شوند. شما طعمه نیاز شدید خواهید شد:به طور غیر مترقبه ای عاشق خواهید شد و یا به خواسته های غیرمنطقی خود برای خرج کردن تسلیم خواهید شد. اختلالات کبدی و صفراوی برایتان وجود دارد، اما مشکلات خوابتان کاهش می یابد. قوه تخیل بیش فعال ممکن است پیشرفت شما را کند کند. بسیار مهم است که در مورد مردم یا پول فرضیاتی مطرح نکنید. این امکان وجود دارد که بیش از حد خوشبین باشید. سازمان دقیق به شما کمک می کند تعادل خوبی داشته باشید. مردم از کار سخت و فداکاری شما قدردانی می کنند. اگر تحقیق خود را انجام نداده اید، امروز از خرید بزرگ اجتناب کنید.

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین دی ماه

به نزدیک ترین و عزیزتزین فرد زندگیتان ایمان داشته باشید، از آن پشیمان نخواهید شد. بدانید که چگونه خود را با چیزی که وجود دارد خوشحال کنید. یک چالش در نگرش شما وجود خواهد داشت و شما با میل به استقلال به هیجان خواهید رسید. روابط دشوار با کودکان خود را حفظ کنید. تمام چیزی که به الهام نیاز دارد، مطلوب خواهد بود. با پولی که به طور غیر مترقبه ای که به شما برمی گردد، بخت و اقبالتان تغییر خواهد کرد. سرزندگی شما بالا است و ممکن است بلافاصله در چندین جهت حرکت کنید. گیج شدن توسط متون، شایعات و آخرین شایعات ممکن است آسان باشد. اگر به سادگی می خواهید این کار را یک روز انجام دهید، عاقلانه است که خود را آرام کنید و به درون آن نگاه کنید.

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین بهمن ماه

ماجراهای عشقی شما با این خطر مواجه خواهند شد که گرفتار می شوید، لیز می خوریدو تمام انچه که از آن ها انتظار دارید را به شما نخواهند داد. پایگاه هایی که تعادل فیزیکی شما بر روی آن قرار دارد ممکن است متزلزل شود. این لحظه به خوبی انتخاب خواهد شد تا تلاش ویژه ای ایجاد شود که بهبود قابل توجهی از وضعیت اجتماعی شما را به همراه خواهد داشت. اما امروز در سطح مادی نامساعدی خواهید بود. امروز برای برنامه های عملی پشتیبانی محکم خواهید داشت.از ایجاد مرزهای سالم نترسید. افراد قدرتمند در طرف شما خواهند بود، بعدا ممکن است احساس نیاز به شکستن و امتحان کردن آنها داشته باشید.

– فال روزانه در روز ۲ آذر ۱۳۹۷ برای متولدین اسفند ماه

در محل کارتان، از تغییرات نترسید، آنها برای شما مفید خواهد بود. شما تمایل به زیاده روی در خوردن غذا دارید و به احتمال زیاد معده شما باید تاوان آن را پس بدهد. با دنبال کردن یک رژیم غذایی کوچک مشکلات زیادی را از خود دور خواهید کرد ؛ در طرف دیگر، شما در سر دوراهی قرار خواهید گرفت، اما می توانید مسیر صحیح را انتخاب کنید.

از زیاد خرج کردن بپرهیزید با اینکه مقاومت در برابر آن سخت است! این بار شما روابط خود را قطع خواهید کرد. ممکن است امروز برای شما به جلو خیز بردارد و قبل از اینکه زمان مناسب فرا رسد، چیزی بگوید. ممکن است احساس کنید که می توانید فرد یا موقعیتی را نجات دهید، در حالی که در واقع آن ها فقط باید اشتباهات خودشان را مرتکب شوند. بر علایق خلاقیت خود تمرکز کنید و بگذارید دیگران کارها را برای خودشان انجام دهند.