– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه فشار وسترسی که در محل کارتان وجود دارد، باعث می شود که تصمیم به استعفا بگیرید، اما بهتر است که کمی صبر پیشه کنید و با برنامه ریزی و اولویت بندی از پس انجام همه آنها بر بیایید. امروز ممکن است بر اثر […]

فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه

فشار وسترسی که در محل کارتان وجود دارد، باعث می شود که تصمیم به استعفا بگیرید، اما بهتر است که کمی صبر پیشه کنید و با برنامه ریزی و اولویت بندی از پس انجام همه آنها بر بیایید.

امروز ممکن است بر اثر لجاجت و تندخویی شما جر و بحث شدیدی در زندگیتان رخ  دهد. مواظب حرف زدن خود باشید و کنترل کنید.

شما  همواره در ناز و نعمت وراحتی زندگی کرده اید و همین امر باعث  سستی شما شده است که می تواند مشکلاتی را برایتان بوجود آورد.

سعی کنید کمی ثابت قدم تر باشید و به سوی موفقیت گام بردارید.

فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین اردیبهشت ماه

 در موضوی که شما را در تنگنا قرار داده, با تلاش و کوشش, گشایشی رخ می دهد و به شما کمک می رسد.

از چاپلوسی و ریاکاری بعضی از دوستان خود بهراسید.

آنها با چرب زبانی و زرنگی می خواهند از شما سواستفاده کنند.

اگر مراقب نباشیدبه دردسر و گرفتاری می افتید.

شما بین همگان سمبل معصومیت و کمرویی هستید.  همسری محجوب و پاکدامن دارید که همیشه نگران شماست. قدر او را بیشتر بدانید و احساساتتان را برایش بروز دهید.

کسی در محل کارتان مزاحم شما می شود و مانع از کارهایتان می شود. باید او را از سر راه بردارید و برای این کار، از دیگران کمک بگیرید.

شما با تلاش و سختکوشی می توانید زندگی خود را اداره کنید. و با اتکای به استعدادها و لیاقتهای خود قادر خواهید بود به ثروت و رفاه برسید.

– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین خرداد ماه

امروز احتمال دارد کسی در کمین باشد که به شما صدمه برساند. مراقب حیله و نیرنگ دیگران باشید

. با سعی و تلاش خود می توانید به مقامات بالاتر برسید و ارج بیشتری بیابید، فقط کافیست تا خودتان در دل مافوقتان جای دهید.

شما فردی اندیشمند و با مطالعه هستید.

این روزها با کسب اطلاعات تازه و خواندن کتاب می توانید قدرت بیشتری کسب کنید و در کارهایتان موفقتر باشید.

از بصیرت و روشن بینی خاصی برخوردار هستید که می تواند راهنمای شما در کارهایتان باشد. این خصوصیت را در خودتان تقویت کنید تا به موفقیت برسید و پیشرفت کنید.

– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین تیر ماه

شما  نشانی از عدل و انصاف و ایمان راستین هستید و همیشه در این باره زیبانزد بوده و می باشید.

این خصوصیات در شما باعث پیشرفت تان می شود.

با عطوفت و مهربانی و عشق می توانید همه را به سوی خود جلب کنید.

خوشبین و امیدوار باشید.

شما یا امروز یا به همین زودی ها احساس می کنید که پر انرژی و مثبت اندیش میباشید و این زمان مناسبی است که کار جدیدی را آغاز کنید.

تا می توانید مشغول کار و فعالیت باشید، اما تا زمانی که هوا برای تان صاف و یک دست شود صبر کنید تا بتوانید موضع جدیدی برای موضوعی خاص اتخاذ کنید.

بر سر دو راهی مانده اید باید برنامه ریزی جدیدی را انجام دهید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه بر دیگران نیز تاثیر می گذارد.

این برنامه ریزی به هر حال قرین موفقیت خواهد بود.

– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین مرداد ماه

شاید امروز برای خیلی ها روز استراحت باشد،اما شما شدیدا درگیر برنامه ریزی و تلاش برای رسیدن به اهداف خود خواهید بود. و در این باره به شما تبریک می گوییم.

ناامیدی را از خود دور کنید و از یاس بپرهیزید تا دلشاد شوید و اگر تصمیم به  وصلت دارید، از آن نهراسید و اقدام کنید که امری مبارک و میمون  است.

به یک ضیافت بزرگ دوستانه یا خانوادگی،تولد و غیره دعوت می شوید. به صلاح است از قبل خود را آماده کنید.در این ضیافت یا تولد به شما و خانواده تان خوش میگذرد و اتفاقات بی نظیری خواهد افتاد.

هرگز به این شاخه و آن شاخه نپرید و به این در و آن در نزنید و خود را آواره و سرگردان نکنید و به کار خود امیدوار باشید، که توفیق با شما یار است و با یاری بزرگان و افراد با تجربه تر موفق خواهید شد.

– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین شهریور ماه

همواره در کار خود کوشا باشید و به فعالیت خود ادامه دهید و از رنج و زحمت کار نهراسید و با مشکلات مبارزه کنید تا موفق شوید.

هرگز از کاری که می کنید مایوس نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید، چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

اگر یک بار برنامه ریزی انجام دهید، دیگر نمی توانید به این راحتی آن را تغییر دهید قبل از اینکه هر تصمیمی برای آینده خود بگیرید، تمام دلایل مخالف و موافق را خوب بررسی کنید.

شما اواخر روز سرحال تر می شوید و ترغیب می شوید در نگرش های جدی خود تغییراتی داده و کارهای لذت بخش تر و جالب تر انجام دهید.

هرگز از زندگی خود گله نکنید و کمی مثبت نگر تر باشید.

– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین مهر ماه

شما دارای قدرت تخیل بسیار قوی، باهوش، قابل اعتماد، سخاوتمند و با وقار هستید.

ویژگی های مثبت شما خیلی بیشتر از ویژگی های منفیتان هستند، اما با رفتار سلطه جویانه و تحمیل نظرهایتان به دیگران گاهی دیگران را از خود دلخور می کنید.

از لحاظ سلامتی امروز همه چیز روبراه خواهد بود و اول هفته خوبی را خواهید داشت، پس با انرژی به سوی موفقیت ها پیش بروید.

از سر زدن به والدین تان شانه خالی نکنید و احوالشان را بپرسید. دعاهای آنها صدقه راهتان خواهد بود و زودتر به اهدافتان می رسید و آنها را نیز خوشحال میکنید، چه چیزی بهتر از این.

– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین آبان ماه

انرژی کیهانی امروز به گونه ای است که باید برای تمام کارها و پروژه هایتان برنامه ریزی کنید و برای به ثمر رساندنشان تلاش کنید و اولویت بندی انجام دهید.

فراموش نکنید که با نوشتن اهدافتان، نیمی از مسیر موفقیت را پیش رفته اید.

امروز مشکلاتی که برای سلامتی شما پیش می آیند، جزئی و در حد سرماخوردگی و سردرد هستند، اما تعدد آنها برایتان آزار دهنده است، اگر نمی خواهید اذیت شوید باید اقدام های پیشگیرانه بیشتری انجام دهید.  از لحاظ مالی برای شما روز خوبی خواهد بود و امنیت کاری و ثبات اقتصادی را برایتان به همراه خواهد داشت.—-

– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین آذر ماه

 اگر نمی خواهید متضرر شوید، از امروز به بعد باید در استفاده از پول هایی که دارید و سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید دقت بیشتری به خرج دهید.

اگر تصمیم گیری های عجولانه داشته باشید احتمال اینکه ضرر کنید، خیلی بیشتر خواهد بود.

اگر اهل کسب و کار هستید قراردادهای جدید و به ویژه آنهایی که با شرکت های خارجی خواهید بست، به پیشرفت کارتان کمک خواهند کرد. از لحاظ حرفه ای از احترام و اعتبار بالایی برخوردار خواهید بود و همکارانتان برای گرفتن مشورت به سراغ شما خواهند آمد.

امروز بهترین فرصت ممکن برای عاشق شدن و ازدواج کردن است، این فرصت را از دست ندهید و به مورد های اطرافتان جور دیگری نگاه کنید.

– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین دی ماه

لیاقت شما بهترین و عالی ترین اتفاقات میباشد! با امیدها و آرزوهایتان به درجات بالا و موفقیت می رسید و هیچ مصالحه و سازشی را نپذیرید.

شما قادرید به دیگران پند و مشاوره دهید و به آنان کمک کنید تا موهبت های معنوی و وظایف خداوند را در زندگی خود بازشناسند، اما هیچ گونه افکار و عقایدی را تحمیل نکنید و از موضع پند و اندرز برنیایید که هیچ گوشی به چنین مواردی شنوا نیست.

امروز  از تمام رنج و غصه و سختی هایی که  تحدید تان می کرد، محافظت شده اید و بدانید که در امنیت و سلامت کامل می باشید.

اما در کل بیشتر به سلامتیتان بها دهید و قدر آن را بدانید.

– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین بهمن ماه

امروز ابراز کردن احساسات را نادیده نگیرید و به معجزه آن ایمان بیاورید. سعی کنید در مورد همه چیز با شریک زندگیتان صحبت کنید.

هر روز حداقل ۱۰ دقیقه در مورد مسایلی غیر از کار، خانواده، وظایف و رابطه تان صحبت کنید.

برخی افراد فکر می کنند همیشه در حال برقراری ارتباط با همسرشان هستند در حالی که در واقع در حال انجام کارهای روزمره اند. ارتباط برقرار کردن واقعی یعنی اینکه شما در رابطه با موضوعات خصوصی، اهداف و رویاهایتان با همسرتان صحبت کنید. مدتی است که از او غافل شده اید.

در صورت ممکن مرخصی بگیرید و استراحت کنید و حتی یک سفر کوتاه بروید.

مراقب سلامتیتان باشید و یک رژیم غذایی سالم را در برنامه تان بگنجانید.

– فال روزانه در روز ۱ دی ۱۳۹۷ برای متولدین اسفند ماه

انرژی فوق العاده امروزتان به شما این قدرت را می دهد که بتوانید هر کاری را قبول کنید و خودتان را در فشار قرار دهید، اما بهتر است که در این باره کمی معقول تر برخورد کنید.

شما با توکل بر خدا و پشتکار و تلاشی که دارید در اکثر موارد در معاملات و سرمایه گذاری ها موفق خواهید بود.

یکی از دوستانتان به کمک و راهنمایی شما نیاز دارد، از وی غافل نشوید و نگذارید که از مسیر درست زندگی منحرف شود.

تلاش های پی در پی که در گذشته انجام داده اید، به زودی به ثمر خواهند رسید.

روابط شما با دوستانتان بی نظیر  است، اما در کل باید یک چهارچوبی را برای هم مشخص کنید تا دوستیهایتان پایدار باقی بمانند.

باید بیشتر مراقب فرزندانتان باشید، و درکتان را نسبت به آنها بالا ببرید.